Skocz do zawartości

asiawroc4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Prosze o interpretacje snu,

Otóż ostatnio sniło mi się ze odwiedził mnie moj kolega z pracy[krzysiek] <nie ukrywając bardzo mi się podoba> co mnie zdziwiło ze odwiedził mnie tym bardziej, że ma dziewczyne. ;/ Posiedzielismy pogadaliśmy po czym poszliśmy na spacer...szlismy piękną polaną poczym zaczeliśmy się całowac...ale wokól nas znalazło sie pare osob wiec postanowilismy znależc dla ciebie bardziej odludne miejsce. Gdy je znaleśliżmy zaczeliśmy znow sie całowac...było super...wiec obydwoje chcielismy czegoś wiecej....ale nadle sie obudziłam:(( po chwili postanowłam zasnąc i kontynuowac moj sen dalej...po czym przysniło mi sie ze poszlismy ztej polany na specer drogą polną gdzie spotkałam drugiego kolege [piotrka] dla ktorego znaczylam wile i odwrotnie. Ale byl ze swoją dziewczyna....z ktora za bardzi sie nie lubie....bylam przekonana ze chce sie ona ze mna kłócic ale bylo zupelnie inaczej powiedziala ze mnie lubi a piotrek patrzył jak krzysiek mnie przytula był bardzo smutny.

 

Jak mam to rozumiec????prosze pomożcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tajemnicza1988, jesli ów Krzysiek na prawde Ci sie podoba, to ten sen odzwieciedla Twoje realne pragnienie zblizenia sie do niego. A co do Piotrka, to czy nie jest przypadkiem troche tak, ze chcialabys wzbudzic w nim odrobinke zazdrosci?

 

Pozdrawiam.

 

 

P.S, na przyszlosc, bardzo prosze, nie duplikuj jednego snu w kilku tematach. Dzieki temu unikniemy niepotrzebnego balaganu na forum.

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...