Skocz do zawartości

nie móc dojechać do celu, ciągle zasypiać


silvius

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ostatnio nie staram się pamiętać snów, ale ten przez cały dzień chodził mi po głowie :icon_curve:

 

Było popołudnie. Czekałam na stacji PKP (na dworze) z moim bratem na pociąg. Wsiadłam z nim do tego pociągu gdy tylko się pojawił, po czym poszłam spać, jak to zawsze robię gdy czeka mnie dłuższa podróż. Rzeczą nienaturalną było to, że to były wagony bez siedzeń, jakby na bagaż. Normalnie budzę się jeszcze na kilka przystanków przed moim docelowym, ale we śnie było inaczej. Gdy się obudziłam spostrzegłam, że pociąg już jedzie w innym kierunku. Wysiadłam z niego, żeby poczekać na ten, który jedzie tam, gdzie chciałam się dostać. Z czasem zamiast mojego brata pojawiła się moja siostra. Nie widziałam twarzy (wszystkich ludzi), po prostu wiedziałam że tam są. Ciągle starałam się dojechać do domu, ale ciągle zasypiałam i nie mogłam dojechać. W końcu wysiadłam z pociągu (był późny wieczór, słońce już zaszło ale nie było bardzo ciemno), żeby dojść na pieszo do mojego celu. Szłam przez jakieś pole za jakimiś ludźmi, których w rzeczywistości nie znam. I to jest ostatnie co pamiętam z tego snu, bo chyba znów w nim zasnęłam i obudziłam się już normalnie. Fabuła mojego snu rozgrywała się na przestrzeni kilku dni, bo pamiętam różne pory dnia: popołudnie, noc, poranek, wieczór (za każdym razem jak się "budziłam" była inna pora).

 

Z góry dzięki bardzo za zinterpretowanie mojego snu :usmiech_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...