Jump to content

Sanki, deszcz, auta, ciemność.

Kate23
 Share

Recommended Posts

Witam.

Sen był dziwny. Sprawdzałam pośrednie słowa, ale niektóre odbiegały od drugiego.

Jechałam na sankach, które ciągnął samochód. W samochodzie byli bodajże moi rodzice i brat. Nie było śniegu, a padał deszcz. Było ciemno, po lewej stronie widziałam dużo drzew, po prawej jakieś pole. U góry świecił chyba dość intensywnie księżyc. Dobra, jechałam tymi sankami chyba po środku drogi, nagle spadłam i zostałam poprzejeżdżona przez inne samochody, co dziwne chwile po tym wstałam i chyba wróciłam do mojego samochodu, ale wtedy sen mi się urwał. Nie wiem czy to też ma coś do tego, ale później byłam w mojej szkole, gdzie było dość dużo moich znajomych, którzy współczuli mi, moja koleżanka rozdawała jakieś ulotki. Była tam także moja mama i brat. Ktoś robił nam też jakieś zdjęcia.

Tutaj zawarłam wszystko co pamiętam, będę bardzo wdzięczna za jakąś interpretacje tego snu. Dziękuję.

Pozdrawiam, Kasia

A nie robisz czegoś w tajemnicy przed swoją rodziną?? We śnie tylko Ty jesteś poza samochodem... W dodatku trochę lekkomyślnie na sankach mimo że nie ma śniegu...

Nie gryzie Cię sumienie w jakiejś sprawie?

Nie, jeśli nie jest się świadomym co oznacza własny sen, po prostu mało zna się samego siebie.

Interpretowanie snów pozwala nam poznać samych siebie, a jeżeli trochę już się poznamy sama interpretacja staje się prostsza. Z czasem niepotrzebna. Ale od czegoś trzeba zacząć.