Jump to content

Zmarła babcia prosząca mnie o pomoc


Sal
 Share

Recommended Posts

Witajcie. Miałem dzisiaj dziwny sen, o którego interpretację bardzo bym prosił.

 

Sen był następujący:

Z domu zmarłej babci słyszę jakieś głosy (krzyki) i chwilę potem widzę wybiegającą z domu babcie, która już nie żyje w rzeczywistości. Złapała mnie za ręce i ciągnęła lekko mnie błagając o pomoc, bo ktoś chciał jej zrobić krzywdę - dosłownie powiedziała, że chciał ją "zarżnąć", czyli zabić. Chwilę potem słyszę z jej domu wychodzących policjantów i zrozumiałem, że to oni chcieli zrobić jej krzywdę. W między czasie sam staję przed dziwnym wyborem, bo obok mnie stoi ekskluzywny czarny samochód, o który boję się że utracę jeżeli zaraz do niego nie wsiądę, a z drugiej strony moja babcia błagająca mnie o pomoc. Miałem wątpliwości i bardzo chciałem wsiąść do samochodu, ale nadal mimo wszystko pozostawałem przy babci trzymając ją za ręce.

 

I tak sen się skończył... nie pamiętam już nic więcej.

Link to comment
Share on other sites

Witaj ktoś kiedyś mówił mi że jeżeli śni Ci się bliska zmarła osoba to przed czymś nas ostrzega. może w życi staniesz przed bardzo ważnym wyboremi jeżeli źle wybierzesz to spotka Cię coś złego.

Mi osobiście to się sprawdziło. Kiedyś śnił mi się mój św. pamięci dziadek a niecały miesiąc później zostałam napadnięta. tak więc radziłabym uważać.

Link to comment
Share on other sites

nie,prosi o modlitwę by do pieklą się nie dostać

 

Moja babcia była złotym człowiekiem, gdyby nie ona to dzisiaj nie byłbym tym kim jestem - skończyłbym na dnie! Pomagała mi przez całe moje życie aż do śmierci. A na dodatek pod koniec swojego życia cierpiała nie mówiąc nikomu o swojej chorobie ani się nikomu nie skarżąc, pomimo choroby która odbierała jej siły gotowała jedzenie i pracowała. Jeżeli ona nie zasługuje na przysłowiowe niebo to nie wiem kto inny zasługuje! Babcia zmarła już prawie 3 lata temu.

 

Wstydzę się tych wątpliwości, które targały mną we śnie: pomóc jej lub wybrać samochód.

Edited by Sal
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja mam wrażenie, że babcia cię ostrzega przed ewentualnym wyborem, który może się pojawić w twoim życiu. Samochód ekskluzywny, wygodny, chciałbyś go mieć, ale czy to właściwy wybór? Może to być ostrzeżenie przed złymi ludźmi, konfliktem z prawem? Z drugiej strony babcia, która prosi cię o pomoc, czyli tak, jakby prosiła, byś wszystko przemyślał i nie robił głupstw. Policjanci mogą oznaczać sprawę urzędową, to także stróże prawa. Sam musisz przeanalizować własne życie i wybory.

 

Tak mnie się wydaje, ale z góry informuję, że nie jestem specjalistą od tłumaczenia snów, staram się tylko naprowadzić cię na być może właściwy kierunek

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Tez tak rozumiem ten sen. Babcia ostrzega i prosi o rozwagę. Mądre decyzje i wybory.Masz się kierować wyższymi wartościami.

Link to comment
Share on other sites

Mysle, ze sen dotyczy wewnętrznych rozterek sniacego i probuje mu podpowiedziec- jak postepowac w zyciu, czym sie kierowac? Czy - jak babcia - sercem, wrażliwoscia, altruizmem czy jak policjant-chlodna logika, rozsadkiem,bezwzglednym przestrzeganiem zasad i porządku itp. Zdaje sie, ze wartosci "babcine" są zagrożone przez zimna mentalnosc polcjanta w Tobie, dlatego przysnil Ci sie ten dramatyczny sen.

Jest i trzecie wyjscie , ktore reprezentuje ow czarny samochod. Ty sam zapewne domyslasz sie, co ow samochod symbolizuje, ale nie wydaje mi sie, zeby bylo to cos wartosciowego i.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...