Skocz do zawartości

Ogromna symbolika w moim śnie.Co oznacza?


ciekawska7

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkałam w jakimś duzym domu.Obchodziłam jakas uroczystosc i przyszli do mnie goście.Na pietrze przy jasnym oknie w kuchni chrzestna moja dała mi prezent.Byla to jakas zabawna figurka a na niej zalozone bronsoletki w kolorze czarnym.Chrzestna pokazala mi,ze tez takie nosi na reku z tym,ze miała tam kilka czarnych i czerwona.Postawiłam prezent na parapecie tego okna.Póżniej był dalszy ciag tego snu,ale juz w innym pomieszczeniu.Stałam na pietrze niby takim balkoniku i patrzyłam nahol myslac gdzie ja posadze tych gości.Spojrzałam w dol a oni siedzieli(pamietam,ze była tam moja druga ciocia wsrod gosci)wszyscy przy prostokatnym stole w jasnym holu.Osoby,ktore tam wystepowaly w moim snie zyja.I jeszcze jedno w pierwszej i drugiej czesci tego snu czułam obecnosc dobra i pozytywna obecnosc mojej matki.Była ze mna gdzies w tej kuchni i potem na tym balkoniku.Jednak w zyciu realnym nie rozmawiamy ze soba od dwoch lat.Dodam,ze byłam w tym snie zadowolona z przybycia gości,ze o mnie pamietali.I cóż moze znaczyć mój sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Sen zapowiada pozytywne wydarzenia,które nadchodzą.Wydarzenia i Twój wysiłek dostosowania się do nich.Udane posunięcia są sygnalizowane kilka razy w czasie tego snu.Bransoletki-kolejny ważny symbol- symbolizują tu miłość matki do dziecka i odwrotnie,te więzi uczuciowe.Matka chrzestna i matka które występują we snie.Bardzo ważne Twoje odczucia we śnie,od matki czułaś pozytywne odczucia i jej obecność.Podświadomie brakuje Ci jej na jawie.Pragniesz tej matczynej miłości i zgody z nią.W tym snie ona była z Toba,tak jest też w realu.Moim zdaniem po rodzinie,od rodziny uzyskuje informacje o Tobie,troszczy się i martwi o Ciebie.Moim zdaniem Twój sen jest zapowiedzią również pozytywnych zmian w relacjach Twoich z mamą.Ona czuje potrzebę bezpośredniej rozmowy i kontaktów z Tobą.Tak rozumiem Twój sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...