Skocz do zawartości

Gość carmen

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegoś czasu śnią mi sie sny .. gdzie jestem w gronie rodziny , przyjaciół ... lecz oni są negatywnie do mnie nastawieni . mówią o mnie rózne dziwne rzeczy ja sie temu nasłuchuje i płacze ... towarzyszy mi przy tym dziwne uczucie samotności przygnębienia a gdy sie budze mam łzy w oczach i chce mi sie płakac bez powodu bez zadnych emocji . co to może oznaczać ? męczą mnie te sny i bardzo zastanawiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, a nie jest tak ze w rzeczywistosci jestes przez kogos niezrozumiana? Nie czujesz, ze "nie pasujesz", ze masz odmienne zdanie i niekoniecznie Ci to nabywa popularnosci? Albo ze czegos Ci brakuje? Czegos szukasz i nie znajdujesz?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nisską samoocenę czy to może miec to związek ?

 

moze dokładniej opisze swój poprzedni sen ..

 

siedziałam przy stole wokół mnie było dużo znajomych i rodziny ... miałam wrażenie że każdy o mnie coś gada ... kogo tylko dotknełam na dłoniach wyskakiwały mu ochydne pęcherze ... każdy ze mnie sie śmiał a ja siedziałam i sie nie odzywałam .

 

innym razem śniło mi sie że byłam wszkole na lekcji wfu i robiliśmy jakies cwiczenia ja za niczym nie nadąrzałam wszyscy dobrali sie w jakieś grupy a ja byłam sama .. wyszłam .. wziełam jakąś butelke i chciałam sie z niej napic a potem okazało sie że ktoś tam nasikał i znowu każdy sie śmiał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdecydowanie moze miec zwiazek i mysle, ze o to chodzi. Czy masz jakies "powody" do niskiej samooceny, czy nie masz takich wspomnien w swiadomosci?

Jesli chcesz mozemy sprobowac temu zaradzic, mozesz pisac na pw jesli potrzebujesz.

Pozdrawiam najserdeczniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...