Jump to content

b.prosze i interpretacje snu

fiolek 32
 Share

Recommended Posts

Niedawno umarl moj tatus minelo od tego czasu 29 dni.Dzis snilo mi sie iz stoje nad jego trumna (jest zamknieta) i obok mnie leza czarne meskie buty .Biore je i wskakuje na trumne aby je tam zostawic.wyskakujac z powrotem potykam sie ,lecz znow znajduje sie z powrotem na gorze.

Witaj fiolku 32,

W tradycji chrześcijańskiej dzień 30 po śmierci jest dniem, w którym dusza opuszcza ten świat.

Śmierć Twojego taty była dla Ciebie ciężkim przeżyciem.

Do tej pory nie potrafisz uzewnętrznić uczuć związanych z tym zdarzeniem. Nie potrafisz otwarcie wyrazić swojego żalu, frustracji, lęku.

Przypuszczam, że w tym śnie tata chciał Ci powiedzieć, że musisz pogodzić się z jego odejściem, żyć ze świadomością, że go już nie ma na tym świecie.

Przyjęcie tej wiadomości i pogodzenie się z tą myślą pomogą Ci odzyskać równowagę, poprawią Twoje samopoczucie.

Pozdrawiam serdecznie

Bardzo dziekuje ,ze mi pomoglas .Dobrze ze sa wsrod nas ludzie ktorzy lubia pomagac.Czasami jedno slowo moze zdzialac wiele.:_kwadr:

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• runoutofbreath
      By runoutofbreath
      Śniło mi się, że wybrałam się do klubu ze znajomymi, ale musiałam wracać do domu, bo zapomniałam.. butów (haha wiem, że dziwne, ahh te sny..) i strasznie się spieszyłam, aby wrócić do klubu na 23, jednak finalnie chyba nie zdążyłąm...nie było to zależne odemnie, ale strasznie się niecierpliwiłąm. Zależało mi na tym, bo miała tam byc pewna osoba. Ógólnie dziwna była ta podróż do domu bo chodziłam po ścianach jakiś budynków i latałam w powietrzu..haha, a wcześniej przed tym snem śnił mi się hmm nie szpital, ale jakby jakaś klinika, której byłąm pacjentką i pamiętam też, że sniły mi się zjeżdżalnie, po których zjeżdzałam.
    • iwonawokal
      By iwonawokal
      Znów miałam dziwny sen. Tym razem zapamiętałam go bardzo szczegółowo. Zdziwiłam się gdy przyśniły mi się białe myszy i szczury, gdyż kilka dni wcześniej podobne sny miał mój szwagier. Jeżeli ktoś zechce zinterpretować, to będę bardzo wdzięczna.

Śnię, że mam wyprawić swoje urodziny. Jest ładna pogoda, letnia, wakacyjna. Załatwiłam salę u pewnego gospodarza, by zorganizować uroczystość, odstawiam swój samochód pod jego domem. Wieś jest ładna i spokojna.
      Na ostatnią chwilę zajmuję się przygotowaniem sali z pomocą innych osób. Urodziny wypadły dobrze, wszyscy się bawili i są zadowoleni.
      Wracam po samochód. Z początku nie mogę znaleźć drogi do domu gospodarza, później nie mogę odszukać swojego auta. Udaję się do ich domu. Mają bardzo skromne mieszkanie, proste, panuje tam zaduch. Siedząc w przedpokoju,czekając na gospodarza zgubiłam buty. Wszyscy je szukają. Przez jakiś czas chodzę boso, aż wreszcie je odnajduję. Gospodarz oprowadza mnie po domu, nadal nie wiedzą gdzie jest moje auto. Widzę mnóstwo białych myszy i szczurów, część z nich ma czerwone oczy. Są jakby chore, bardzo spokojne, nie reagują za bardzo na cokolwiek. Gospodarz przetrąca je. Następnie znajduję się chlewie i widzę prosiaki,świnie. Jest ich dużo. Są zdrowe.
      Później widzę robaka, idzie po schodach na dół, zmierza w moim kierunku,chyba chce mnie ugryźć.(brzydzę się robali). Gospodarz go przebija, pobiera z niego jakąś próbkę czy truciznę.
      Widzę wino w jakiejś piwnicy. Część jest w beczkach,dość dużych a reszta w wannie. Dostrzegam daty: 1978,1979, 1977...Chyba próbuję i stwierdzam,że jest wspaniałe i długo leżakowało.
      Nie pamiętam czy na końcu odzyskałam auto.
    • choco28
      By choco28
      tej nocy śniło mi się coś dziwnego, sen, po którym czuję się dziwnie.
      śniła mi się babcia, która żyje nadal. byłyśmy razem w jakimś pokoju, nagle ona upadła, a ja starałam się ją ratować i łapać, jednak na nic... później leżała w trumnie, miałam świadomość, że umarła. płakałam i mówiłam do niej, nagle się obudziła. zapytałam czy do mnie przyjdzie, odpowiedziała, że tak i zasnęła. wtedy się obudziłam. co może oznaczać taki sen? boję się o babcię. dodam, że mój dziadek, a mąż babci, zmarł 3 tygodnie temu.
    • Dominika__91
      By Dominika__91
      Może krótko wprowadzę, jesteśmy z sobą od 2lat, on jest żołnierzem, mieliśmy wiać w maju br ślub, jednak nie doszło do tego, jego rodzice zachowali się nie porządku w stosunku do mnie i mojej rodziny, chciałam dać partnerowi szanse na to żeby był ślub nie chciał bo jego rodziców nie było by. Partner jest ode mnie straszy o 8 lat. Jestem w ciąży zawansowanej, wczoraj się pokłóciliśmy o ślub, zaczął mi wypomnieć i zwalać wszystko na mniej moja mamę i ja już teraz nie chce ślubu bo już jeden miałam mieć... Moj tata nie zżyje od 9 lat, był mi bardzo bliska osoba.

Pierwszy sen
      Śniło mi się, że mój tata chce mi kupić buty na jakimś bazarku, jak zwykle jest kochany i wręcz prosi mnie o to żebym wybrała sobie te buty, ale mi się żadne nie podobają, ale przymierzałam parę par, jednak nie pamiętać czy któreś wybrałam. Pamiętam ze wszystkie buty były ciemne i nawet tata pokazał mi jakie sobie kupił mówił ze wygodne i tez były ciemne.

Drugi sen
      Gdzieś biegłam i szlam na zmianę, trzymałam w ramionach maleńkie dziecko ale ono było nieżywe. Ja się z tym dzieckiem potknęłam i wypadła mi dwójka na górze i ukruszył/ułamała się jedynka i ja trzymałam te zęby w ręku zakrwawione i to dziecko dalej trzymałam i bardzo płakałam..
    • Guest Sancho Pansa
      By Guest Sancho Pansa
      Dzień dobry
      Dzisiejszej nocy miałam dziwny sen, śnił mi się człowiek, który powiedział, że mogę z nim iść, zrozumieć Go tylko wtedy kiedy zamienię się z nim butami Oczywiście zamieniliśmy się i ja poszłam za nim. (buty na mnie idealnie pasowały)
      Wiem, że brzmi głupio, ale nigdy wcześniej nie śniło mi się coś tak dziwnego i chcę znać wasze zdanie na ten temat
  • Create New...