Skocz do zawartości

Sen - apokalipsa, śmierć, króliki, szkoła, diabeł.


Czarodziejkazksiężyca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o interpretację snu, który ostatnio miałam. Mianowicie,

widziałam w nim nieco apokaliptyczną sytuację zawalenia się na dom pełen

ludzi podniebnej drogi, która przygniotła moją siostrę. Ona zginęła i ja okropnie

krzyczałam z rozpaczy. Następnie zostałam podrapana na plecach przez

ciemnoniebieskiego królika, po czym wracałam autobusem do domu ze szkoły. W końcu przebywałam w mieście oblężonym przez Złe Moce i grałam w dziwną

grę z diabłami, polegającą na słuchaniu przeze mnie ich, wypominających mojewady. Ten sen trochę mnie przestraszył i był bardzo złożony. Proszę

o jakiekolwiek wskazówki dotyczące jego interpretacji, gdyż niestety, mam

skłonności do zamartwiania się na zapas, również jeśli chodzi o aspekty

nadnaturalne. Dodam także, iż bardzo martwię się o siostrę, będącą osobą

dość lekkomyślną i nierozważną, obawiam się, że ulegnie wypadkowi,

zwłaszcza teraz, przed naszą wyprowadzką do większego miasta. Proszę więc

o pomoc i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wydaje mi się, ze ten sen to projekcja twoich obaw jeśli chodzi o przeprowadzkę. Kończy się jeden etap w Twoim życiu a zaczyna nowy w nowym miejscu. Martwisz się czy siostra poradzi sobie w nowych warunkach. A także sama obawiasz się jak to będzie w nowym otoczeniu bo jesteś osoba wrażliwą. Na poczatku zawsze jest ciężko ale później wszystko się układa... Więcej optymizmu...

 

Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symbol śmierci (również w tarocie) zapowiada koniec jakiegoś etapu i początek nowego. Tak jak w rzeczywistości śmierć oznacza zakończenie życia i rozpoczęcie nowego, tak sen ten każe nam nie tylko nie płakać za strata czegoś, ale i cieszyć się z przyjścia nowego. I oczekiwać go. Bo często jest tak, że cierpiąc i tęskniąc za tym, co nam uciekło - nie doceniamy tego, co nadeszło.

To może być utrata miłości - ale i nowy etap w życiu pełen zwariowanych emocji;

- zmiana pracy, ale i poznanie nowych ludzi i pozyskanie nowych umiejętności;

Ale tez może to być bardziej przyziemne zjawisko: np. wyzbycie się jakiejś zlej (lub dobrej) cechy i nauczenie się żyć w inny sposób;

to może być zerwanie z jakimś światopoglądem i wpojenie w nowy.

Można tak wyliczać bez końca.

 

 

*Zawalenie się na Twoją siostrę drogi symbolizuje Twoją obawę, że jej 'życiowa ścieżka', którą wybrała - ją przytłoczy.

*Podrapanie przez królika świadczy o tym, że twoja bojaźliwość nieprzyjemnie odbije się na Tobie. to jak bardzo oberwiesz mówi stan tych ran (czy były głębokie, czy bardzo bolały...)

*Jeśli chodzi o te diabły - nie jesteś gotowa, by zaprzątać swoją głowę sprawami 'nadnaturalnymi'. po prostu przestań o nich myśleć, a już napewno nie tak intensywnie jak dotychczas. Skutki mogą być znaczące dla Twojej pdychiki (ale to ty sama możesz sobie krzywdę zrobić). To nie działa tak, że nagle 'złe moce' przyjdą po Ciebie i Ci coś zrobią. wierz mi.

 

Generalnie sen ten daje Ci lekcję - uspokój się, nie nakręcaj swojego niepokoju - to nie prowadzi do niczego dobrego...

Nie martw się, to nie jest sen 'proroczy'. Nie przewidziałaś śmierci swojej siostry. Po prostu Twoje wnętrze, lęki wyszły na wierzch, żeby Ci pokazać, że zactracasz się w zmartwieniach.

 

Liczę, że ta 'śmierć' zapowiadała Twoją zmianę myślenia. Oby tak było. ;)

Pozdrawiam, Lil.

Edytowane przez Lilith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...