Skocz do zawartości

aneTcia01

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj snilo mi sie, ze bylam w szkole, ale to byla podstawowka, do ktorej chodzilam... teraz chodze do liceum... Spotkalam w niej moje kolezanki ( wlasnie z podstawowki ) jednak bylam smutna bo chcialam wrocic do mojego liceum, bo tesknilam za moimi kolezankami z liceum, oraz za chlopakiem, ktory mi sie podoba ( w rzeczywistosci tez mi sie podoba ) No i siedzialam tak na korytarzu razem z tymi kloezankami, az w koncu zauwazylam jak na schodach bawil sie z jakims dzieckiem wlasnie ten chlopak... Biegal z nim po tych schodach, bral na rece itd. Juz nie pamietam dokladnie, ale ja tam do nich podeszlam i tez chcialam pobawic sie z tym dzieckiem... Nagle zrobilo sie ciemno, a ten chlopak z tym dzieckiem zaczeli uciekac przede mna ( nie to ze sie mnie bali, tylko ten chlopak sie ze mna droczyl ) ja ich gonilam. Nagle zauwazylam ze wyszli na dwor, ja tez wyszlam... Zlapalam ich... To dziecko gdzies pobieglo, a ja z tym chlopakiem zmeczeni usiedlismy na lawce, a on nagle mnie pocalowal, to bylo dziwne bo ja ten pocalunek poczulam cala soba normalnie!! Zrobilo sie jasno i z okna wychilil sie moj kolega z liceum i zaczol cos tam mowic do tego chlopaka, ze mnie caluje, a przeciez ma dziewczyne itd. A ten chlopak tylko wzruszyl ramionami i sie usmiechnal do mnie... I wtedy sie obudzilam. Prosze o zinterpretowanie tego snu, naprawde bardzo mi na tym zalezy. Napisze odrazu ze ten chlopak w rzeczywistosci tez mi sie podoba i ze ma dziewczyne, ale w szkole czesto na mnie zerka, juz nawet moja kolezanka to zauwazyla... Prosze o pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Anetcia,

 

Twój sen jest odbiciem Twojej rzeczywistej sytuacji.

Dobrze, że ją opisałaś, bo potwierdziłaś tym znaczenie snu.

 

Wskazuje on na Twoją niedojrzałość w ocenie sytuacji.

Pozwalasz, aby Twoja świadomość angażowała się w uczucia do osoby, która ma już jakieś zobowiązania.

Chłopak, o którym napisałaś, też jeszcze nie dorósł do poważnych związków, więc odpowiada na Twoje nim zainteresowanie.

Oboje jeszcze nie rozumiecie znaczenia więzi uczuciowych.

Osiągnięcie tego zrozumienia będzie wymagało od Ciebie trochę czasu.

Twoja świadomość, ukazana w osobie kolegi z liceum, przypomina Ci o obecnych zobowiązaniach tego chłopaka, o tym że ma on dziewczynę i powinien być wobec niej uczciwy.

Wiesz, że świadome rozbijanie związków jest czynem złym, budzącym jedynie pogardę.

Pozwól więc, aby wasza znajomość się zdecydowanie rozluźniła.

Pozwól odejść uczuciu, które obudziło się ku niewłaściwej, zobowiązanej już osobie, a unikniesz wielu burzliwych i niemiłych przeżyć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec to oznacza, ze On sie mna interesuje??

Moze i racja, powinnam dac sobie z Nim spokoj... :/ Choc to bedzie ciezkie...

Dziekuje za pomoc!! Pozdrawiam!! xDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...