Jump to content

proszę o interpretację snu...


bettika

Recommended Posts

Mój mąż zmarł rok temu, ostatnio śniło mi się że weszłam do kościoła na mszę za niego i kościół cały był przybrany w ogromne wieńce z pięknych kwiatów. Były piękne i kolorowe! Utkwił mi w pamięci jeden - w kształcie ogromnego (miał chyba z 5 metrów) serca z kolorowych róż, najwięcej było czerwonych i białych. Bardzo proszę o interpretację, to dla mnie ważne.

Link to comment
Share on other sites

bettika, myślę, że ten sen odnosi się zarówno do Twojej przeszłości jak i przyszłości.

Symbol kwiatów można rozpatrywać na wiele sposobów, ale mnie pasje tu taka interpretacja:

przeżyłaś coś, co wpędziło Cię w smutek i melancholię. Było ciężko, ale stosunkowo szybko udało Ci się pozbierać.

A odnośnie teraźniejszości i przyszłości - różnobarwne kwiaty wskazują na osiągnięcia we wszystkim, co dotyczy finansów i pieniędzy. Ciężka praca lub udane inwestycje przyniosą pożądane owoce.

Myślę, że msza w intencji Twojego męża też nie jest w tym śnie bez znaczenia. Być może to on przekazuje Ci dobre wieści za pomocą snu, czuwa nad Tobą. Zamówienie mszy za jego duszę w rzeczywistości byłoby wskazane.

 

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

śniło mi się że jestem na boisku byli tam jacyś ludzie których znałam z widzenia grali w kosza był też tam chłopak z którym kręce tylko że on całował się z inną ale mi to nie przeszkadzało (a w rzeczywistości jest tak że on nie chce być zemną bo nie chce mieć ogólnie dziewczyny i ja też nie chcę mieć chłopaka i w zasadzie nie wiem czego tak naprawdę chce) :)

Edited by kochana
Link to comment
Share on other sites

Czarny kot Proszę o interpretację

Śniło mi się ze ktos podarował mi czarnego kota. Nie przepadam za kotami za bardzo nie wiedziałam co mam z nim zrobic bałam sie go nawet troszkę chciałam sie go jakoś pozbyc ale nie mogłam... Miałam wrażenie ze jesli ze mną zostanie będzie mu bardzo źle ze mną bo nie bede miała ochoty go dotykac, głaskac itp

Edited by olis78
Link to comment
Share on other sites

wg mnie to problemy miłosne...jeśli masz partnera oznacza problemy, ochłodzenie relacji, z którejś ze stron. Ma to związek z tym, że ktoś może zacząć coś knuć (na boku). Uwaga. Jeśli zaś poszukujesz go może oznaczać, że niebawem pojawi się/pojawił już ktoś na horyzoncie, ale nie jesteś pewna czy go chcesz. Czy to właściwa dla ciebie osoba, czy to ma sens i czy coś z tego wyjdzie. Masz więcej obaw niż pozytywnych myśli, ale z drugiej strony chcesz ciepła i czułości.

Link to comment
Share on other sites

Kochana...gra nie jest warta świeczki. Ten chłopak nie jest wart ciebie. Jeśli chcesz z nim być, bo coś do niego czujesz...to nie warto. Poza chwilowa namiętnością...nic was nie łączy, a to uczucie minie szybko.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...