Skocz do zawartości

sen o śpiewie.


magdalena14

Rekomendowane odpowiedzi

Sniło mi się, że w nocy na jakiejś ulicy było coś w stylu jakiegoś festynu i nagle zawołano mnie do mikrofonu żebym zaśpiewała. Zaczęłam tam coś mówić, ze nie potrafie śpiewać ale jednak zaśpiewałam. Była to smutna piosenka ale ja nie do końca znałam jej słowa więc cały czas przerywałam. Nie było widać widowni bo wszyscy siedzieli pod damkami na rogach ulicy. Spiewałam tą smutną piosenke i wiedziałam, że słyszy mnie mój były chłopak. Po skończeniu piosenki sama zaczęłam się z siebie śmiać bo nie umiem śpiewać. Następnie szukałam mężczyzny któremu miałam oddać mikrofon. Gdy go znalazłam zawołano mnie do domu któy był właśnie remontowany. Oglądałam jaki jest zniszczony i sen się skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że czujesz spory żal do chłopaka, z któym byłaś co wyszlo w tym śnie.. zostało zburzone coś co czas odbudować... mysle,ze w Tobei zachodzą zmiany...leczysz te rany ukazane w formie wyremntowaneggo domu.. w Tobie się coś dzieje in plus, powoli zpaominasz mimo,ze gdzies w pamieci jest ten smutek i odczucia związsne z mężczyzną...który Cię zawiódł.. byc moze tez stracilas wiare w siebie przez związek z nim i na wierzch wyszly Twoje kompleksy,ktore jakis czas temu i juz coraz rzadziej zaczynasz analizowac i któr w jakis sposb Cię hamowały :)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta smutna piosenka, którą śpiewasz przedstawia stan Twojego życia wewnętrznego spowodowany prawdopodobnie rozstaniem z chłopakiem. Piosenka jest smutna więc i Ty prawdopodobnie nie masz najlepszego nastroju ostaniami czasy. Zamykasz się w sobie. Jeszcze trochę będziesz się zamartwiała, ale jak już to wszystko minie to spojrzysz na to co było z dystansem i dojdziesz do wniosku, że jednak to wszystko jednak trochę komiczne było. Sen mówi także o tym, że pomimo tego, że teraz przeżywasz ciężki okres to uda Ci się go przetrwać.

Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...