Skocz do zawartości

bomba, samoloty i przeczucie, ze zaraz sie umrze


srmati

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o interpretacje snu,ktory mnie bardzo niepokoi.Wlasciwie byly to dwa sny, jeden po drugim

Pierwszy:

Jestem w sklepie z siostra, jest pochmurna noc ale swieci ksiezyc -rogalik. Wychodze ze sklepu i patrze na niebo i widze cala serie samolotow -takich wojskowych jak za czasow II wojny, widze skrot DE i wiem, ze to niemieckie samoloty.Mowie do siostry, ze cos sie dzieje, a ona na to, ze to na pewno tylko jakas kontrola.

Potem jestesmy juz w domu, jest dzien, ja z moimi dwoma siostrami i rodzicami jestesmy w jednym pokoju,moj maz w drugim. Slysze halas, wszyscy podchodzimy dookna i widzimy nadlatujace bomby-rakiety. Krzycze do meza, aby uciekalale jednoczesnie mampoczucie, ze ja i rodzicee i siostry zginiemy zarazi nic nie da sie zrobic. Widze jednak, ze bomby omijaja nasz dom i czuje ulge ale zaraz zawracaja i widze jak eksploduja, wiem, ze zaraz umre. Sen sie konczy.

Drugi sen po tym snie jest taki, ze jestem z mezem w UK, posprzeczalismy sie i on odszedl, widze goz inna kobieta. Jednoczesnie bierzemy udzial w konkursie, ktory polega na losowaniu lizakow,na ktorych sa numery. Pozniej znajdujemy sie w klasie na losowaniu nagrod, widze meza z inna kobieta i wszystko w srodku boli mnie,bo cierpie. Nagle okazuje sie, ze wygralam glowna nagrode, wychodze po odbior, facet ktory mial mi ja wreczac, kaze wyciagnac mi nadgarstek, wkuwami mocno igle w zyle az plynie krew,macza igla w krwi i nakuwa dalej moj nadgarstek, ja wyje z bolu, placze bo tak boli. moj maz wstaje i krzyczy: "prosze przestac", sen sie urywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sen..... ksiezyc mowi o tym, co ukryte a te samoloty i to wszystko moze oznaczac, ze masz jakies obawy, czujesz ze cos ma sie wydarzyc, nie masz pewnosci i sa to Twoje odczucia.... nie wiesz co ma sie za chwile wydarzyc..... ten sen bardziej oznaczał to co teraz przezywasz. Pozatym na to wyglada ze bardzos ie boisz ze mozesz stracic bliskich nie wiem zy ktos z nich jest chory ale bardzo sie obawiasz ze cos zlego moze sie im przytrafic.

 

Drugi sen obawiasz sie , ze maz Ci zdardzi..... zdajesz sobie sprawe, ze bardzo go kochasz..... ksiezyc z poprzedniego snu tez moze o tym mowic poniewaz to energia kobiety.... cos ukrytego. Wiesz, ze ten cios nie pozwoliłby Ci normalnie funkcjonowac, ze utraciłabys wszystko co jest dla Ciebie wazne. Jedank nie masz sie czego obawiac, poniewaz maz nie ma zamiaruy Cie ranic a w razie potrzeby stanie w Twojej obronie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo za interpretacje. Bardzo sie balam, ze znaczy on cos bardzo zlego. Dlugo sie nie moglam uspokoic, ta krew i te poczucie nadchodzacej smierci brr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...