Skocz do zawartości

platon

Rekomendowane odpowiedzi

od pewnego czasu mam powtarzajace sie motywy w snie. Zagubienie, zwierzeta (szczegolnie koty i psy) w tzw stanie blogoslawionym, i bus. Szczegolnie prosze o interpretacje 2 snow:

1. snilo mi sie ze jade z kolegami do Krakowa (mieszka tam osoba ktora kocham) i po dluzszej rozmowie zasnelem. Gdy sie obudzilem poczulem gorac i za oknem widzialem zachodzace slonce, a w busie zamiast moich kolegow jechali arabowie ubrani na bialo. Spytalem kierowcy gdzie jestem a on odparl ze we francji. Caly czas myslalem jak zadzwonic do matki zeby powiedziec jej o tej dziwnej sytuacji. Poszedlem na lotnisko i dogadalem sie z jakims gosciem ktory zaprowadzil mnie do jakiejs kryjowki, a tam byla kocica oczekujaca na potomstwo i z innymi kociakami

 

2. Bylem w szkole i szedlem do szatni, kiedy sprzataczki kazaly mi podniesc reklamowke (po paczku?). Powiedzialem ze to nie moje i poszedlem do szani zostawiajac plecak na korytarzu. Gdy wrocilem plecaka niebylo. Poszedlem na recepcje, a tam sprzataczki sciskajac moj plecak zaczely sie ze mna klocic i niechcialy go oddac, w koncu jakos go odzyskalem i jadac busem do domu spostrzeglem ze jedzie nie w te strone. Wysiadlem i znalazlem sie na osiedlu na ktorym znajdowala sie moja stara szkola. w kolo widzialem jakies górki, wszedlem na jedna a na jej szcycie widzialem pelno cierni? bynajmniej czegos grobego z kolcami. Probojac jakos zejsc przyszla moja znajoma, a bynajmniej dziewczyna z ktora laczyl mnie kiedys tylko sex. Zaprowadzila mnie do domu i zaczelismy gadac o roznych sprawach i nawiazal sie temat ze mam 4 psy (suki) i kota. Suki oczekuja mlodych a kota moge dac do rozmnorzenia. Potem zaczela mowic cos o pracy i spytalem czy moglbym tez nad nia "popracowac"? zaczela cos marudzic i poszedlem sie wykapac. na koniec dostalem telefon od jakiejs kobiety do kota i sie obudzilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Platonie,

 

1. Wygląda na to, że czeka Cię jakaś życiowa zmiana, która może mieć związek z osobą, którą kochasz.

Może ona wynikać z Twojej nieostrożności i zamykania oczu na rzeczywistość, co jest skutkiem Twojej pewności siebie.

Finał sprawy będzie pomyślny, ale powinieneś panować nad emocjami, aby nie doznać/nie wyrządzić szkody.

Odkryjesz tajemnicę, która przeniesie Cię w całkiem inny świat.

Będziesz miał do wyboru różne wyjścia, ale nie powinieneś unikać odpowiedzialności nawet, jeżeli narazisz się na szyderstwa, które mogą dotyczyć Twoich uczuć.

 

2. Jest to wezwanie do przyjęcia nowego doświadczenia niezależnie od tego czy jest ono przyjemne, czy przykre. Nawet, jeżeli uważasz, że nie powinno mieć ono związku z Twoją osobą.

Jeżeli chcesz osiągnąć założony cel, zaistnieć w otoczeniu, wyjść korzystnie z sytuacji powinieneś wykazać więcej odwagi niż zwykle.

Powinieneś opierać się na rzeczywistych wartościach i w sposób rozsądny odnosić je swoich potrzeb.

Postaraj się dokonać dobrego wyboru.

Nie będzie on łatwy zwłaszcza, że możesz odczuwać utratę panowania nad swoim życiem i trudności w adaptacji do nowej sytuacji.

Przetrwanie tego etapu sprawi Ci wiele bólu, ale w efekcie przyniesie wewnętrzną radość i poczucie pełni.

Od tej sytuacji nie możesz uciec. Posłuchaj swojej intuicji i świadomie wybierz swoją przyszłość. Musisz popracować na sobą i swoimi emocjami.

Jest to droga do osiągnięcia dojrzałego etapu osobistej niezależności.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...