Skocz do zawartości

proszę o pomoc


uncredible

Rekomendowane odpowiedzi

trzy dni z rzędu śnił mi się szpital najpierw widziałam drzwi do gabinetu dentysty, drugiego dnia miałam mieć przeprowadzoną operację serca, trzeciego śniło mi się że wykryto u mnie raka piersi, bardzo się wystraszyłam, dziś natomiast śnilo mi się tornado widzialam jak wiatr niszczy domy ogromne chmury i szare niebo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uncredible, moim zdaniem te sny wskazują na to, iż boisz się przyszłości, która według Ciebie rysuje się niepewnie. To, że nic o niej nie wiesz sprawia, że czujesz się bezsilna, nie wiesz jak sobie poradzić z nieznanym. Być może większość Twoich obaw rozproszyłaby się, gdybyś w organizacji swojego życia uwzględniała możliwość zajścia w przyszłości pewnych wydarzeń. Sen o raku piersi może tutaj wskazywać, że obawy Twoje związane są z aktywnością biznesową/zawodową.

Sen o tornadzie również związany jest z obawami - to symbol załamania z powodu niepowodzenia planów finansowych (do którego oczywiście nie musi dojść, jeśli będziesz elastyczna w swoich planach przyszłościowych).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście obawiam sie trochę pewnych spraw ten rok ma dla mnie duże znaczenie oddaje dzieci do przedszkola chyba pojdę (po 5 latach przerwy)do pracy właśnie tego nie wiem czy tak sie stanie,i jak sobie poradzę ze wszystkim chciałabym też przestać być finansowo zależna od męża bo już mnie to męczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...