Skocz do zawartości

Enigma

Rekomendowane odpowiedzi

witam sam nie wiem jak mam zrozumieć mój sen ale czuje że to wiadomość od czegoś

 

swojego czasu chodziłem ze znajomymi do lasu gdzie głęboko w nim było jeziorko w którym utopiła się dziewczynka o imieniu Ela i od tego wzięła się nazwa tego lasu , całe wakacje tam spędziłem przyciągany czymś po parę dni impreza i spotkania czuło się zaraz po wkroczeniu do lasu wzrok na sobie ale nikt na to nie zwracał uwagi na to aż do pewnego czasu

 

pewnej nocy miałem sen stałem na ścieżce w lesie ze świecą w dłoni naglę przede mną ukazała się ta dziewczynka lat oko 10 długie czarne włosy z koszulą na sobie po chwili zza drzew zaczęły wychodzić postacie demoniczne przypominając wydłużone wysokie postacie po chwili usłyszałem krzyk którego nie da się opisać ten dźwięk nie jest możliwy do zrealizowania ten dźwięk przekraczał wszystko był niesamowicie straszny jak to się mówi poryty tak mogę go określić prostymi słowami

zaraz po nim obudziłem się w śnie następująco myślałem że już koniec że będzie wszystko ok i znów usłyszałem wyraźnie i głośno ten krzyk wystraszony zerwałem się i chciałem biec do rodziców i w tedy się naprawdę obudziłem odruchowo spojrzałem na zegarek i była godzina 3:00

byłem cały mokry i brakowało mi tchu

 

jak to rozumieć mam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie ta dziewczyna która została tam zabita chce czegoś od ciebie. Świeca oznacza drogę, światło, rozjaśnienie, połączenie, czy coś takiego, znaczy że chciała się z tobą komunikować, ścieżka w lesie mówi sama za siebie, a ta dziewczyna widocznie chciała ci coś pokazać, te demony i krzyki to potworności jakie musiała przeżyć przed śmiercią. Może chciała się podzielić tymi odczuciami...

Moje objaśnienie nie musi być trafne, ale lepsze takie niż żadne XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi opis tej dziewczyny przypomina Sadako z "The Ring". Nie oglądałeś tego może? :P

 

A tak bardziej ezoterycznie: wiesz, gdyby jeszcze było czuć siarką i byłyby otworzone drzwi wejściowe, to bym powiedziała, że o 3:00 w nocy przylazł do Ciebie jakiś demon (o tej godzinie pojawiają się ponoć diabły). A tak to mógł być przypadek, jeśli chodzi o godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enigma, a mnie zastanawia, czy nie chodzi tutaj o kontakty towarzyskie. Może ostatnimi czasy znalazłeś się w jakiejś niewygodnej sytuacji, może zapoczątkowałeś nową znajomość z powodu której czujesz się nieswojo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...