Skocz do zawartości

sen o hipnozie i porozumieniu z duchem


illuina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Często miewam dziwne sny..Dzisiejszy jest jednym z tych,które naprawdę mnie zaskoczyły i przestraszyły..

Pamiętam go dosyć dokładnie.Wszystko działo się w jakimś mieszkaniu.Było dosyć mrocznie, mgliście.Było parę osób i ja.Ludzie szeptali cos na mój temat i było to jakieś dziwne i tajemnicze.Potem ktoś do mnie podszedł i powiedział: "Ty ją widzisz" i właściwie wprawił mnie w jakiś dziwny stan, coś jak hipnoza.Tak jakbym znalazła się w innym świecie.Pamiętam,że uczucie było takie jakby anestezjolog starał się mnie uśpić, utrata tchu i duże ciśnienie, potem ukłucie w bok...i znalazłam się w jakimś pokoju.Tam była Panna Młoda,która mnie widziała,zaczęła lać się woda z sufitu i ona powiedzaiła do mnie"że ona znów tu jest" i wtedy zobaczyłam jakąś zjawę, kobietę.Nie widziałam jej twarzy bo miała bardzo dużo ciemnych ,kręcononych włosów, poza tym poszarpaną sukienkę w ciemne kwiaty.Wiem,że cierpiała bo to czułam, a ja bylam osłupiała i przerażona...więc Ci ludzie,którzy mnie w ten inny świat wysłali wrócili mnie z powrotem.Zaraz potem się obudziłam i starłam nie usnąć jakiś czas.Byłam przerażona i nie chciałam powortu snu, a tak zdarza mi się najczęściej.Czułam się tak jakby duch tej koebiety był ze mną w pokoju.Wiem,ze to mało odważne :), ale naprawdę bałam się nawet porusyć.

Mimo przeczekania, jak usnęłam-sen wrócił.Ale już na chwilę i tak jakby byl gdzieś daleko.

Dziwi mnie to bo nie mam pojęcia skąd w mojej głowie wzięły się takie obrazy i uczucia.Ogromnie realne zresztą.

Nie oglądałam filmu czy programu o takiej tematyce.Nie bardzo to rozumiem.

Jeśli ktoś może mi to jakoś wyjaśnić ,będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...