Jump to content

proszę o interpretację snu..


Lizzy_92

Recommended Posts

:icon_arrow:hejka.Dziś w nocy przyśnij mi się sen,który w rzeczywistości zdaje być sie nierealny.Otóż mam 16 lat i moi rodzice są w czasie sprawy rozwodowej,nie utrzymują ze sobą kontaktu a jesli to zawsze się kłócą lub sobie dogryzają.

Razem z matką przeprowadziłam sie do innej częsci miasta i rzadko a własciwie bardzo rzadko widuje swojego ojca,który przyśnił mi się dziś niee pierwszy raz.pamiętam ze w śnie byłam gdzieś z mamą szłam przez jakies miejsce gdzie odbywała się własnie jakaś impreza.Nagle ujrzałam ojca i rzuciłam mu się na szyje,byłam bardzo szćżeśliwa.za chwilę ujrzałam kilku kumpli ojca,byli mi nieznajomi(w rzeczywistosci mój ojciec nie ma dużo kumpli ) podeszłam do nich dość sceptycznie,jeden powiedział "nie bój się mnie" i podeszłam blizej.Mysle że sen opisałam dosyć dokładnie,Bardzo proszę o interpretację.

 

:oczko2:

Link to comment
Share on other sites

jeżeli mogę ci coś powiedzieć na temat twojego snu.

Pewne jest to, że kochasz swojego tate. jestem przekonany, że brakuje ci go i to bardzo.

nie znam ciebie i nie bardzo wiem, co to za impreza, z doświadczenia wiem, iż może to być Np, jakiś festyn i jest możliwe, że tam się z ojcem spotkasz.

jest inna możliwość, tylko nie powiedziałaś, czy mama widziała tate. jeżeli nie, to może znaczyć, że tato śnił ci się w obecności swoich duchowych opiekunów.

bardzo dużo zależy od twoich relacji z ojcem, chodzi o to, jakie one są.

sen, to najczęściej zbiór symboli, którymi do nas przemawia podświadomość.

nie znając osoby trudno jest powiedzieć dokładnie, co taki sen oznacza.

jak to piszę, to przychodzi mi do glowy jeszcze jedna myśl, może tato poprostu potrzebuje cię, może chce cię zobaczyć a z jakiegoś powodu nie może?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...