Skocz do zawartości

Pociąg, las, dom, meble


Gość Asmic

Rekomendowane odpowiedzi

Stałem na przystanku z bratem czekaliśmy na nim, aż przyjechal pociąg towarowy w którym ostatni wagon był pasażerski i wsiedliśmy do niego.

Pociąg zatrzymał się w lesie widocznie miał tam przystanek wysiedlismy na nim wszedzie było zielono było lato. Potem akcja przeniosla się do domu to nie był mój dom, zachowywaliśmy się jakbyśmy byli u siebie w domu. Rodzice kupili nowe meble były białego koloru i ładnie nimi umeblowali mieszkanie, mama do mnie powiedziała cos w stylu "widzicie jak to wyglada, Twoj pokój bedzie wygladał tak samo".

Prosze o interpretacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociąg lub kolej żelazna to jeden z najważniejszych symboli sennych, w którym odzwierciedla się przede wszystkim nastawienie do życia, doświadczenia, motywacje, wartości i cele. Sugeruje to lepsze poznanie siebie.

 

Las może być oazą spokoju albo niebezpieczny; przy interpretacji należy uwzględniać czynniki natury seksualnej i erotycznej

 

Meble - Symbol naszej postawy, poglądów i przekonań, czyli wszystko to co składa się na nasze życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asmic, ten sen mówi, że może Cię teraz czekać jakaś przeprawa, ale nie masz się czym martwić, bo wszystkie Twoje kłopoty zakończą się pomyślnie. Pociąg towarowy we śnie zapowiada zmianę na lepsze. Dodatkowo ładnie umeblowane mieszkanie to znak, że możesz polegać na swojej rodzinie i krewnych, którzy w razie potrzeby przyjdą Ci z pomocą.

 

Pozdrawiam.

 

P.S navi93, dziękujemy za przekopiowanie haseł z sennika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...