Skocz do zawartości

Prośba o interpretację snu


makelove

Rekomendowane odpowiedzi

W moim śnie byłem u rodziny w innym mieście w czasie wakacji. Był tam też mój ojciec, z którym pokłóciłem się, ale bardziej wyglądało to tak, że ojciec miał do mnie jakieś pretensje, które wydawały mi się absurdalne. Ojciec mnie spoliczkował, a ja wyszedłem trzaskając drzwiami. Poszedłem na górę, gdzie znajduje się wielki taras. Wyszedłem na niego i okazało się, że cały taras jest zalany wodą po kostki. Na tarasie biegał pies, ale nie szczekał na mnie. Pod taflą wody znajdował się piasek i mnóstwo psich odchodów, tak że przechodząc musiałem bardzo uważać, żeby je ominąć. Po drugiej stronie siedziała moja babcia na krzesełku i podszedłem do niej. Powiedziałem jej, że nie wyjeżdzam z rodzicami jak miałem w planie, bo jestem wkurzony na ojca i chcę zostać z nią. Babcia pokazała palcem na niebo, na odlatujący samolot. Gdy wróciliśmy na dół, moja kuzynka z groźną miną zaczęła wypytywać babcię o czym rozmawialiśmy.

 

Sen był bardzo ciągły, dlatego opisałem to wszystko. Jestem ciekaw co to mogło znaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie, wiesz? żeby umieć rozpznać sny ktore coś znacza wogole... bo niekotre sa takie bezzsensowne,ze nie wiadomo co myslec. albo raz sie sni o czyms co znaczy szczescie, a na droogi dzien cos co znaczy ze smutek, zal, ropacz.. to ktore własciwe? niestety nie umiem interpretować snów... a szkoda. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makelove, taki sen może oznaczać, że nie zdajesz sobie do końca sprawy w jak skomplikowanej sytuacji się znajdujesz. Jeśli zignorujesz problemy, sytuacja się pogorszy. Również babcia wskazująca Ci samolot sygnalizuje konieczność bliższego przyjrzenia się Twojemu otoczeniu, by odkryć przyczyny Twojego niepokoju i niezadowolenia. Taras w Twoim śnie symbolizuje kłopoty, którym musisz stawić czoła. Te problemy jednak są tymczasowe i choć z początku mogą się wydawać nie do pokonania, przezwyciężysz je w końcu. W tym celu wykorzystuj rady starszych i doświadczonych ludzi.

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...