Jump to content

pijaństwo, rower


maczek

Recommended Posts

Witam, prosiłbym o interpretacje :)

 

Śniło mi sie, że wracałem ze szkoły ze znajomymi. Po drodze spotkaliśmy osobe która mi sie podobał. Była pijana. Chciało się jej wymiotować, i mamrotała coś do nas, nie zwracając na mnie większej uwagi. Później wszyscy sie rozeszli. Przez cały ten sen prowadziłem rower (z tego co sie nie myle, to był on koloru czerwonego). Cała akcja działą się wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

maczek, ten sen ukazuje, jak Ty postrzegasz relacje między sobą, a tą osobą, która Ci się podoba. Przez cały sen Ty prowadzisz rower - czyli czujesz się zaangażowany w te relacje, rower jest symbolem równowagi - rozsądku, dodatkowo prowadzisz go, a nie jedziesz na nim, co może oznaczać, że działasz bez pośpiechu i rozważnie.

Kolor roweru może tutaj wskazywać na uczucie jakim darzysz tę osobę.

Pijaństwo w przypadku osoby, która Ci się podoba może świadczyć o tym, że mimo iż darzysz ją uczuciem, jest w niej coś, co Ci się nie podoba, zniechęca. Osoby, które w naszych snach są pod wpływem alkoholu często w realnym świecie utożsamiamy z brakiem odpowiedzialności - pijaństwo jest symbolem lekkomyślności, być może braku dojrzałości. Jednym słowem wydaje mi się, że podświadomie zarzucasz tej osobie, że nie angażuje się w wasze relacje tak jak Ty.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...