Jump to content

Biała suknia, kwiaty, niebieskie światło


EmiH

Recommended Posts

Witam serdecznie i bardzo prosze o interpretacje snów :bukiet:

 

Wczoraj sniło mi sie że ide boso drogą którą chodziłam w dziecieństwie do szkoły. Widzę piękny widok: wiosna, kwitnące wiśnie, tęcza- wszystko w pastelowych bajkowych kolorach. Uswiadamiam sobie że ide na bal i dostrzegam na sobie piekną długa suknię, tyle że... ślubną... Zaczynam mijac inne pary podążające na ślub, z nieba zwisa girlanda z kwiatów na której jest kolejna para a ja idę sama i zastanawiam się gdzie mój partner :chytry_na: Potem wchodze do jakiejś przychodni i czekam na wizyte u lekarza. WIdzę wszędzie niebieskie światło. Ludzie zaczynają się dusić, ja ostatkiem sił "dopełzam" do drzwi i łapie oddech.

 

Dziś śniły mi się egzotyczne wakacje z córką i jej tatą, na których koleżanka miała mi całkowicie zmieniać fryzurę, kolor długość a ja się zastanawiałam czy jestem na to gotowa. Byłam na jakimś okręcie, ale nie widziałam aby płynął po wodzie, tylko w powietrzu płynęły wielkie ryby, zółwie morskie a ja robiłam im zdjęcia. W pewnym momencie jeden z żółwi złapał za noge mojego partnera. Gryząc go ja robiłam nadal zdjęcia, dopiero po jakimś czasie zaczęłam walić w niego aparatem aż go zniszczyłam.

 

Z góry serdecznie dziękuję za interpretacje owych snów. Przeważnie mam szaro- bure sny i takie kolorowe są dla mnie ekscytującą zagadką.

Edited by EmiH
Link to comment
Share on other sites

Nadal czekam cierpliwie na iterpretację...

Sephira, czytałam w jakims poście że jesteś sama na forum. Ale czy poświęcisz mi kiedys chwilke na interpretację tych snów? Bardzo mi zależy....

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co dokładnie ten sen oznacza ale ja nie dawno śniłam że szłam na swój ślub, byłam ubrana w białą suknię.Kilka dni po tym śnie zmarł mój chrzestny. Suknia biała może oznaczać żałobę ale niekoniecznie.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję ci HONI, :bukiet:

Choć miałam i ciągle mam nadzieję że to jednak dobry sen i nic złego w najbliższych dniach się nie wydarzy a tym bardziej śmierć kogos z rodziny...

Link to comment
Share on other sites

mi sie snila kuzynka tanczaca z nagim chlopcem (jest w ciazy) a ja patrzylam na to w bialej sukni. niedlugo potem zaszlam w ciaze i poronilam chlopca.

Link to comment
Share on other sites

Drogie panie, to może teraz ja spróbuję:

 

EmiH, w Twoim śnie widać wyraźnie Twoją umiejętność radzenia sobie w życiu. To co masz zawdzięczasz w dużej mierze sobie i swojej sile przebicia, możliwe jednak, że czasami w realizacji swoich zamiarów bywasz "agresywna", i dążysz do nich za wszelką cenę. Tak widzę pierwszy Twój sen.

 

Drugi sen traktuje o Twoim pragnieniu zmiany w jakimś aspekcie życia. Chcesz coś zmienić, jednak (tak jak we śnie zastanawiasz się nad zmianą fryzury), zastanawiasz się, czy jesteś na to gotowa. Żółw często stanowi symbol wrażliwości, Ty okładasz go aparatem fotograficznym (symbol wspomnień i doświadczeń przechowywanych w pamięci) - możliwe więc, że zmiana, którą planujesz odnosi się do Twojej sfery wrażliwości, otwartości na świat i ludzi. Prawdopodobnie doświadczenie nauczyło Cię, że z wrażliwości nic dobrego nie wynika i obawiasz się, że przez nią możesz stracić tę doskonale rozwiniętą zdolność do radzenia sobie w życiu.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Honi, Ewelaewaewa Dziewczyny- najwięcej co o znaczeniu białej sukni wyczytałam to:

"Kiedy śni się suknia – kolorowa, lub biała – to najczęściej zapowiedź dużych zmian w twoim życiu na ogół na lepsze.

Sen o białej sukni jest bardzo niejednoznaczny. Jeśli śnią o niej osoby planujące ślub, to zapowiedź przeszkód. Czy je pokonają? Wiele zależy od nich. Natomiast jeśli to ty nosisz we śnie piękną, białą suknię, ale bez związku z własnym ślubem, to czeka cię dobrobyt. Kupujesz taką? Doskonale! Pogodzisz się z przyjacielem lub znajomym, z którym miałaś na pieńku. Niestety, dla samotnych, sen o sukni ślubnej oznacza dalszą samotność. Gdy biała suknia przyśni się osobie marzącej o emigracji lub o powrocie z niej, to zapowiada realizację planów i pożegnanie z dotychczasowymi znajomymi i rodziną. Jeżeli sama szyjesz sobie suknię ślubną to dobrze, bo twoja pracowitość zostanie wynagrodzona. Ciasna albo zbyt krótka suknia – zapowiada kłopoty w interesach. Sen o czarnej zwiastuje żałobę. Jeśli we śnie nosisz suknię zieloną, to znaczy, ze spełnią się wszystkie twoje życzenia i plany. Sen o podartej lub brudnej sukni, bez względu na jej kolor, zapowiada kłótnie i afery.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...