Jump to content

zloty lancuszek z serduszkiem


ewelaelaela

Recommended Posts

snilo mi sie 2 moich bylych facetow (teraz kocham innego ale nie wiem co on czuje do mnie) jeden dal mi zloty łancuszek ze zlotym serduszkiem i biala sliczna bielizne (majtki i stanik) ora rajstopy. powiedzialam mu ze nie chce rajstop ale bieline ubralam i lancusek sobie zostawilam. potem go splawilam bo czekalam na tego drugiego. ten drugi dal mi zegarek z rozowym plastikowym paskiem i nie bylam zadowolona. potem czekalam pod jakims budynkiem w tej bieliznie z innymi ludzmi. obok byla prosta dluga droga swiecilo slonce. na drodze jezdzily auta a ja cekalam nie wiem na co. co moze oznaczac tak dziwny sen??

Link to comment
Share on other sites

Ewo, sądzę, że powinnaś zadecydować wreszcie, czego pragniesz od życia i wybrać tą ścieżkę, którą będziesz podążała do końca. Widać, że jesteś bardzo niezdecydowana i niepewna. Czasami należy zrobić bilans strat i korzyści, wynieść jakieś wnioski a resztę zostawić losowi.

Pozdrawiam gorąco.

Link to comment
Share on other sites

ewelaelaela, ja natomiast uważam, na podstawie tego snu, że Ty dobrze wiesz czego chcesz - od pierwszego (że się tak wyrażę) ex przyjmujesz łańcuszek z serduszkiem - będący symbolem deklaracji szczęśliwej miłości, oraz bieliznę, reprezentującą pragnienie ubogacenia życia intymnego. Odrzucasz natomiast coś tak banalnego i przyziemnego jak rajstopy. Zegarek, który otrzymałaś od drugiego ex nie budzi Twojego zadowolenia (jego opis kojarzy mi się z czymś tandetnym), ponieważ symbolizuje Twoją świadomość czasu, który ucieka, a Ty już przecież wystarczająco długo czekasz. Tutaj widać też odniesienie do ostatniej części snu, stoisz w bieliźnie, ale nie do końca wiem dlaczego - może jest to symbol odsłaniania całej siebie, może próby eksponowania swojej fizyczności (aby przyciągnąć uwagę partnera), ale co najważniejsze, droga przed Tobą jest prosta, ale to inni podążają nią do przodu. Ty stoisz w miejscu.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...