Skocz do zawartości

Dziewczyna, bliskość, romantyzm, różnica wieku


lukasz1533116

Rekomendowane odpowiedzi

Sen:

Romantyczny , NIE erotyczny, nie jestem, żadnym zasra**m pedofilem ;/ za przeproszeniem ;)

 

Cokolwiek o mnie:

Chlopak, 19 lat.

 

Dziewczyna w wieku około 13-15 lat, u mnie w domu w bloku w mieszkaniu, na balkonie.

Leżeliśmy ( na boku podpierając się reką )

i graliśmy w jakąś gre chyba planszową.

Ona mi się strasznie podobała, tak czułem, patrzyłem jej w oczy, przytulałm ją, ona odwzajemniała moje "uczucie".

wydaje mi sie, ze to byl stan glebokiego uczucia milosci, nie jakies zwykle zauroczenie czy czyste pożądanie, bo to nie o to chodzi.

Nie chodziło w snie o sprawy fizycznie zwiazane z nią, prócz całowania.

całowaliśmy się, ona zaczęła, było cudnie. Ja tak to odczuwałem i pamietam, było tak:

 

Spojżała mi głeboko w oczy i wtedy czułem ze ją kocham, ze mógł bym tak cały dzień, wtedy siedzielismy chyba na jakims kocu, ale tez na balkonie.

Więc, patrzelismy sobie w oczy, i ona zbliżyła się, cały czas patrząc mi w oczy i jak już bylismy blisko na chwilke zatrzymala sie i znowu patrzelismy sobie w oczy,

spotkały się nasze usta, zaczęliśmy się całować, było jak w bajce, po prostu cudnie.

Ale mialem odczucie, ze ona jest bardziej doswiadczona w calowaniu, bardziej wiedziala gdzie co i jak a ja czułem jak to by był mój pierwszy pocałunek.

Trwał on około 10-15 sekund .

 

Wygladala niewinnie i nie wiem dlaczego akurat taka dziewczyna pojawila sie w moim snie ale jak teraz rano po przebudzeniu mysle o tym co sie dzialo,

to chciał bym, żeby to wydażyło się w realnym swiecie, tylko ze starszą dziewczyną oczywiście, nie wiem dalczego ale to bylo bardzo przyjemne uczucie, przytulic sie i czuc jej bliskość.

 

nie wiem jak byla ubrana, cos lekkiego, zwyczajnego, zadnego specjalnego stylu, ktory mogl bym zapamietac.

 

A właśnie, jak wyglądała:

 

szczuła bardzo, dosyć niska, włosy średnij dlugości, przed ramiona, brązowe.

Twarzyczkę miała nie wiem jak to powiedziec, okrąłą ale szczupłą, kształ czaszki bardziej okrągły niż taki pociągły.

 

 

Przytulałem ją, to bylo bardzo, bardzo przyjemne pod względem emocjonalnym, nie erotycznym powtarzam, żeby była jasność.

A największa radosc tam w snie sprawial mi chyba fakt, ze ona odwzajemniala moje uczucie i rozumielismy sie bez słów.

 

Malo rozmawialiscy, jedyne co pamietam, to to , ze na chwile musialem gdzies wyjsc z tego balkonu, chyba zadzwonic tak cos pamietam.

 

I jak wstawalam od niej ( caly czas lezelismy obok siebie ) to powiedzialem jej " poczekaj zaraz wracam" wtedy ona na to

" a dokończymy grać (w ta gre co gralismy od poczatku chyba planszowa)" no i ja odpowiedzialem ze "tak oczywiście " i sie do niej uśmiechnęłem.

Te moje wypowiedziane slowa mialy taki sam sens jak te wyzej napisane, ale mogly byc inaczej zinterpretowane, ułóżone.

a co do jej słów "a dokończymy grać" jestem pewien, chyba na 100%.

 

Jak cos sobie jeszcze przypomnie to dopisze.

 

Strasznie dziwny ale przyjemny sen, wszystko jakies poplątene, bo czemu akurat gralismy w jakąś gre planszową, albo czemu na balkonie, czemu tak zapamiętałem dużo zwykłych szczegółów jak to, że sie uśmiechnąłem jak wychodziłem chyba zadzwonić ????

 

Cały dzień myśle czemu tak było a nie inaczej, czemu ona była taka młoda ? narzuca się milion pytań ?

 

Jakie to może mieć przełożenie na rzeczywistość.

 

Na koniec napiszę, że mam 19 lat co już pisałem ale nie pisałem, że jestem prawiczkiem, że nawet nigdy się nie całowałem, mam bardzo małe doświadczenia co do dziewczyn, kobiet ...

 

Możę to chodzi o to, że podświadomie pragnę bliskości kobiety ?

 

Proszę o jakieś głębszę interpretacje, i proszę kilka razy przeczytać tekst ;)

 

 

Napisałem wszytko co pamiętam, nawet głópie szczegóły.

 

Nic sobie nie do dołóżyłem, wszystko w 100% ze snu.

Spisałem to z rana o 11 jak wstałem zaraz, teraz posta pisze ;D

Edytowane przez lukasz1533116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...