Skocz do zawartości

Kłótnia, sms, śmierć koleżanki


metq

Rekomendowane odpowiedzi

Przedwczoraj, śniło mi się, że bedac na miescie z kolezankami (Ania, Iwona i Agnieszka) szlysmy w strone jakiegos dziwnego budynku. gadalysmy, smialysmy sie. bylo tak jak zawsze. z pewnym momencie, ni skad ni z owad Ania zaczela na mnie najezdzac, zaczela sie na mnie drzec, klocilysmy sie, o wszystko, nie pamietam czy bylo cos konkretnego. krzyczala ze nie chce mnie widziec, ja jej odpowiedzialam ze ja jej tez nie i odeszlam i jak one w trojke wchodzily do tego budynku Anka krzyknela do mnie czemu nie wchodze, ze o co mi w ogole chodzi. ja bylam juz zdezorientowana i bardzo zdenerwowana i odpowiedzialam jej cos w stylu: "ide z wami jest, zle ide do domu jest jeszcze gorzej. nie chce cie widziec, o wszystko masz do mnie pretensje." idac w strone domu ktos mi puszczal sygnal ale ja nie mialam jakos ochoty zobaczyc kto to byl. wracaj za chwile na miasto zobaczylam tlum ludzi, karetke, policje. jak podeszlam blizej zobaczylam z daleka ze Iwona ucieka, Ania lezy na ziemi a Agnieszka siedzi kolo niej i placze. Samochod ja potracil i nie udalo sie jej uratowac. zapytalam sie agnieszki o ktorej to sie stalo wyjelam wtedy telefon zobaczyc ktora jest godzina. i zobaczylam ze dostalam smsa od Ani dokladnie minute przed wypadkiem : ' Przepraszam '

 

Tak wie, kolejny obszerny sen. [xd]

Mam nadzieje ze ktos moze wie czy to ma zwiazek ze cos miedzy nami zajdzie, albo cos sie stanie naprawde ?!. Licze na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metq, a czy faktycznie dzieje się coś między wami? Nie musi tutaj chodzić o kłótnie jako takie, ale może Ania powiedziała ostatnio coś, co Cię zraniło, poczułaś się źle oceniona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie powiedziała mi czegoś takiego. a czy to mogło by cos oznaczac ?

moze jest jakas inna przyczyna, bo juz kolejny raz sni mi sie cos ze sie z nia poklocilam, albo sie ze mnie wysmiewala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metq, może to mieć powiązanie ze snem o Chopinie. Może nie czujesz się zbyt pewnie w nowej roli, albo Twoja koleżanka postępuje w sposób, który nie do końca pochwalasz, ale nie mówisz jej o tym, prawdopodobnie dlatego, że dziewczyna ma dość silny charakter.

W poprzednim śnie to zakonnica była symbolem wzywającym do powstrzymania się od niedojrzałych zachowań. W tym śnie natomiast wypadek jest symbolem przestrogi przed lekkomyślnością. To Twoja koleżanka zostaje potrącona przez samochód, więc prawdopodobnie masz jakieś przeczucia, że jakieś jej postępki mogą się źle skończyć.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...