Jump to content

metq

Recommended Posts

Ostatnio snilo mi sie, ze szlam z mama i napotkalam Dawida (dobry kolega). Trzymal w reku torby z zakupami. Poszlam z nim nie wiem gdzie. Poszlam razem z nim do sklepu i kupilam biale buty. Posprzeczalam sie z nim a na przeprosiny dal mi zoltego balona.

 

Prosze o interpretacje tego snu.

Link to comment
Share on other sites

metq, w swoich snach wciąż odzwierciedlane jest to co przeżywasz, w związku ze zmianami, jakie w Tobie zachodzą. W tym śnie znowu odchodzisz od mamy i idziesz z kolegą - wrastasz w pewne środowisko, towarzystwo i sama traktujesz to jako drogę do usamodzielniania się, jednak matka w snach często symbolizuje poczucie bezpieczeństwa, podświadomie więc możesz wciąż czuć się niepewnie.

Teraz kupowanie białych butów:

może to być ostrzeżenie przed Twoją łatwowiernością w cudze puste obietnice, którymi możesz się mocno rozczarować. Biały kolor prawdopodobnie wskazuje tutaj Twój brak dojrzałości (może mieć to odniesienie do łatwowierności właśnie), lub dążenie do jakiejś doskonałości, może podziwiasz kogoś?

Balon, który dostajesz przestrzega również przed zbyt ambitnymi planami, w których odrywasz się od rzeczywistości, czym możesz przysporzyć sobie problemów. Kolor żółty wskazywać może, że te problemy związane będą z czyjąś zawiścią i nieprzychylnością.

Podsumowując ja to widzę tak:

Dążysz do osiągnięcia jakiegoś ideału lecz za bardzo ufasz pewnej osobie, która wydaje Ci się być pod jakimś względem atrakcyjna - imponuje Ci. Takie nadmierne zaufanie może doprowadzić do problemów, ponieważ ktoś może nie być z Tobą do końca szczery.

Tak ja to widzę.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...