Skocz do zawartości

Arbuzy, orzechy


Jusisa

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się że jestem na swoim podwórku ze swoją siostrą. Było zielono i ciepło. Zobaczyłam drzewo orzechowe (włoskie) pełne zielonych orzechów, dotknęłam i powiedziałam do siostry: "Patrz jakie duże a jeszcze rosną". Potem zobaczyłam że siostra je arbuza. Powiedziała że jej się arbuz kończy i żebym się wybrała do sklepu po jeszcze, ale zobaczyłam że za murem jest wysoka gałąź, a na niej zawieszone są arbuzy, nagle ta gałąź zaczęła się przechylać jakby targana wiatrem i jeden arbuz "wystrzelił" w moją stronę i ja go złapałam. Pamiętam że z siostrą byłyśmy z tego powodu bardzo zadowolone, nawet szczęśliwe.

 

Bardzo proszę o interpretację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

To wygląda tak jak szansa, która sama pcha Ci się w ręce.

 

Z arbuzem nie mam żadnych skojarzeń, a wg sennika oznacza - zdobędziesz to co zapragniesz... zupełnie jak we śnie... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Arbuz w środku jest czerwony - więc może uczucia albo energia w dzialaniu...

 

.. a Tobie z czym się kojarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czym mi się arbuz kojarzy?? Z latem, dzieciństwem. Ale nie ma to nic wspólnego z moimi pragnieniami, bo mam właśnie odwrotnie. Po maturze chcę się usamodzielnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Śniło mi się że jestem na swoim podwórku ze swoją siostrą. Było zielono i ciepło. Zobaczyłam drzewo orzechowe (włoskie) pełne zielonych orzechów, dotknęłam i powiedziałam do siostry: "Patrz jakie duże a jeszcze rosną". Potem zobaczyłam że siostra je arbuza. Powiedziała że jej się arbuz kończy i żebym się wybrała do sklepu po jeszcze, ale zobaczyłam że za murem jest wysoka gałąź, a na niej zawieszone są arbuzy, nagle ta gałąź zaczęła się przechylać jakby targana wiatrem i jeden arbuz "wystrzelił" w moją stronę i ja go złapałam. Pamiętam że z siostrą byłyśmy z tego powodu bardzo zadowolone, nawet szczęśliwe.

 

Bardzo proszę o interpretację :)

 

czyli wszystko jasne... arbuz się kończy i beztroskie dzieciństwo też (pora na usamodzielnienie się

 

czy Twoja siostra jest młodsza od Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Myślałam, ze skoro je arbuza to jest młodsza (wg Ciebie arbuz = dzieciństwo, chyba o jej dziecko chodzilo)

 

orzechy w senniku oznaczają małżeństwo lub bogactwo

 

..niejestem już w stanie więcej pomóc - może to ze zmęczenia... organizm domaga się o swoje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...