Skocz do zawartości

ślub i powtarzająca się zdrada


MałaDusza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chodzi mi o pewien sen który się powtarza. Już kilka razy śnił mi się mój ślub. Ja w pięknej białej sukni, mąż (nieznany osobnik) przystojny w cudownym garniturze. Oczywiście oprócz tego mnóstwo gości, rodzina, zamieszanie, wszystko ładnie pięknie. I nie przejmowałabym się tym snem gdyby nie pewien mały szczegół, otóż zawsze pojawia się ten sam schemat, czyli ja zdradzająca mojego wybranka. Zmienia się zazwyczaj sceneria snu, pan młody, osoba z którą zdradzam ale sama sytuacja już nie, zawsze ja jestem tą która zdradza. Dodam, że nie należę do tego typu dziewczyn którym się spieszy do białej sukni, męża i dzieci. Cenię sobie wolność dlatego tym bardziej nie rozumiem czemu akurat coś takiego pojawia się w moich snach.

 

Jeśli ktoś mógłby i chciałby pomóc w interpretacji byłabym wdzięczna.

 

Duszyczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuje się, iż małżeństwo w śnie symbolizuje związek Twojej duszy z intelektem. Jak to brzmi? Przyznajmy, dość dziwnie. Chodzi o to, iż jest to relacja dwóch różnych rzeczy - całokształtu wiedzy umysłowej człowieka i pewnej dyspozycji psychicznej oraz uczuciowej, która składa się na jego osobowość. Kiedy w tym przypadku dochodzi do konfliktu - serce nie idzie w parze z rozumem, albo jakby to poetycko ująć, mamy raz ochotę być romantyczną, raz rozważną, przeżywamy rozdarcie. Dochodzi więc do zdrady, a co za tym idzie - odstępujemy od jakiś wartości na rzecz innych zasad. Skoro piszesz, iż sen o małżeństwie się powtarza, zastanów się, czy w ostatnim czasie w Twoim życiu nie zaszły istotne zmiany? Być może wydarzyło się coś, co silnie na Ciebie wpłynęło? Przykładowo, może to być poznanie partnera, który bardzo się Tobie podoba, choć całkowicie odbiega od Twojego ideału (konflikt intelektu i duszy), albo dostałaś nową ofertę pracy i nie wiesz, czy się na nią zdecydować, bo choć jest lepiej płatna, to bardziej stresująca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...