Skocz do zawartości

Sen o mężczyźnie, podróży


recognise

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

Zacznę może od tego, że często śnią mi się różne, czasem dziwne rzeczy. Rzadko się tym przejmuję, ale dzisiaj przyśniło mi się coś może nie tyle dziwnego, co jakoś wzbudziło we mnie emocje. Nie umiem ich opisać, ukierunkować ich nawet na to, czy są pozytywna, czy nie. Wiem tylko, że trochę żałuję, że to był tylko sen... Będę podawać sporo szczegółów, które mogą mieć moim zdaniem znaczenie.

 

Przechodząc do sedna: przyśniło mi się, że byłam w Anglii u mojej mamy (która faktycznie tam jest i wczoraj przed snem dowiedziałam się, że przyleci do mnie na dwa tygodnie w marcu). Nie wiedzieć skąd, nagle szykowałam się na randkę z kimś. Jestem w związku teraz i ciężko mi powiedzieć, czy w śnie wiedziałam o tym. Założyłam czarną sukienkę i szpilki i spotkałam się z tym facetem. Nie był w sumie w moim typie, był starszy o jakieś 6-8 lat (ja mam 18), dość niski, miał okulary i był bardzo krótko ścięty. Nie pamiętam, o co tam chodziło, ale najpierw mówił po angielsku, później po polsku, mówiąc coś, że się stara, a szło mu przecież jakby mieszkał w Polsce od urodzenia, więc nie rozumiem... Poszliśmy do jakiejś kawiarni, nagle miałam sobie białą sukienkę (jestem w posiadaniu obydwu: czarnej i białej, ale nie wiem, może ta gra kolorów coś znaczy?). W ogóle, gdy spotkałam się z nim było ciemno na ulicy, ja w tej czarnej sukience. Później w tej kawiarni miałam białą i było bardzo, bardzo jasno. Ubrudziłam nieco tę sukienkę, po chwili zaczęliśmy się z owym panem całować, on mnie przytulał, całował delikatnie w szyję. Ja nie protestowałam - podobało mi się i dobrze się czułam. Jedyna rzecz, jaka w sumie mi się w nim podobała, to to, że był dobrze zbudowany. Może niski ale czuć było, że ma dość szeroką klatę, mięśnie itd. Mój facet jest przeraźliwie chudy, chudszy ode mnie... Po jakimś czasie ochroniarz zwrócił nam uwagę, że niestosownie się zachowujemy :D Wstaliśmy więc i poszliśmy dalej, okazało się, że byliśmy w okolicy lotniska i nagle mieliśmy gdzieś lecieć. Miałam cały czas wrażenie, że do Anglii, ale chyba jednak do polski, bo przecież byliśmy chyba w Anglii... Ruszyliśmy do takiego małego, starego samolotu i nagle się okazało, że nie zrobiłam odprawy (więc jak u licha wpuścili mnie na pas?), biegiem ruszyliśmy, by ją zrobić, wróciliśmy i polecieliśmy, ale nie wiem w końcu gdzie i jak to się skończyło, bo się obudziłam.

Chwilę wcześniej śniła mi się moja szkoła podstawowa, ale bardziej jako gimnazjum czy liceum, zakochałam się tam w takim chłopaku, który wyglądał jak aktor z jednego z seriali które oglądam ;D On niby też coś do mnie miał, ale kręcił z innymi. To taki krótki sen chyba był.

 

Sama nie wiem, sen okropnie pokręcony. Ale tak jak wspomniałam - jakieś emocje u mnie wywołał, chciałabym poznać tego mężczyznę, miałam wrażenie, że dogadujemy się świetnie i bardzo dobrze się z nim czułam. Przyznam szczerze - jestem w związku od półtora roku, z jednej strony nie wyobrażam sobie życia bez mojego chłopaka, a z drugiej zaczynam się zastanawiać, czy nie mam jeszcze czasu na zabawę, poznawanie ludzi. Póki co siedzę w domu niczym kura domowa, chodzę jedynie do szkoły, planujemy już powoli ślub itd. Z jednej strony chcę, z kolejnej mi się nie spieszy, ale przecież nie zostawię go, by się wyszaleć. Poza tym on jest bardzo zazdrosny i krótko mnie trzyma - nie mam chwili oddechu od jego towarzystwa i nie mam też żadnego innego. Zadnych koleżanek itd. Jak myslicie, co mógł oznaczać mój sen?

z góry dziękuję.

Edytowane przez recognise
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie pomoc najlepiej jak tylko potrafie: Napisalas, ze Twoj chlopak jest chudy i pomimo tego ze go kochasz, czasem jestes niepewna czy dobrze postepujesz.To symbolizuja wlasnie te kolory: czern i biel. Czern oznacza sile, to ze chcesz sie wyszalec, bawic sie(przy okazji jest noc a to najlepsza pora na zabawe), biel natomiast symbolizuje czystosc-jest to odpowiednik twojego uczucia wzgledem chlopaka. Calujac tego mezczyzne zdradzasz chlopaka, dlatego Twoja sukienka sie brudzi. To bardzo wazna czesc Twojego snu. Potem znajdujesz sie na lotnisku. To znak ze chcesz wyraznie uciec. To oraz fakt ze mezczyzna z Twojego snu znacznie roznil sie od chlopaka powinno dac duzo do myslenia. Sniac o szkolach przypominalas sobie o przeszlosci, zapewne tej sprzed zwiazku. Musisz powaznie sie zastanowic nad swoim zyciem i tym czy chcesz aby tak wygladalo. Pamietaj, ze to tylko Twoja decyzja jak nim pokierujesz. A tak swoja droga to szkoda ze nie mozemy zamienic sie rolami. Marze o zwiazku i milosci-o tym co masz Ty. Ty natomiast pragniesz wolnosci i zabawy-tego co mam Ja. Chociaz wierz ze czesto potrafie zbyt ostro zaszalec i miewam rozne nieprzyjemnosci, wiec nie zawsze jest fajnie... ponoc mam charakter rockowca:) A uwazam, ze Twoj sen byl bardzo inteligenty i odzwierciedla sytuacje z Twojego zycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, dziękuję bardzo, ja sama mogłam tylko domyślać się takich rzeczy, nigdy nie mam głowy, by połączyć te wszystkie znaki w całość :) Ale najgorsze jest to, że to wszystko to prawda :D Zawsze pragnie się czegoś, czego nie można mieć, lub jest trudne do zdobycia :) Jeszcze raz dziękuję :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Bartnicki

Ja od siebie dodam kilka rzeczy:

 

lotnisko - kojarzy mi się z odlotem. W wypadku tego snu pasuję, odlecieć gdzieś w ramionach takiego silnego mężczyzny (który dodatkowo jest niezwykle czuły).

Tak jak piszę Ciekawy nie tylko czerń i biel symbolizuję tutaj Twoją podwójną naturę (a raczej sprzeczne pragnienia które masz w tej chwili względem swojego związku). Też język (polski i angielski) to wskazówka, ze chciałabyś aby było raz tak a raz tak.

 

Rzecz się dzieję w Anglii (a więc symbol ucieczki od tego co jest obecnie, bo Wy jesteście obecnie w Polsce.) Sama Anglia i ten mężczyzna to taki symbol tego czego byś pragnęła jeszcze prócz tego co już masz ;)

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...