Jump to content

Czy to kolejny sen który się sprawdzi?


Remix1121

Recommended Posts

Witam wszystkich. Często mam sny, które się sprawdzają lecz zastanawiam się czy ten sprawdzi się także. Pamiętam wiele szczegółów z tego snu. Zacznę może od krótkiej historii która wyjaśni częściowo moją sytuacje. Ten sen miałem ok 1,5 miesiąca temu kiedy byłem z inną dziewczyną. Śniło mi się, że jestem w jakimś miasteczku, chodzę z koleżanką i zachowujemy się jak para. Było słonecznie, śmialiśmy się, było sporo osób dookoła. Po obudzeniu się miałem w głowie tylko miesiąc lipiec i ten sen. Miesiąc temu zerwałem z dziewczyną (przyczyn nie będę opisywał, bo to dość trudne ;) ) Okazało się, że jestem bardzo bliskim kolegą tej koleżanki. Zupełnie przez przypadek. Chciałbym poznać opinię innych. Miałem często sprawdzające się sny ale nie w tak ważnych sprawach. Przepraszam jeśli pisałem chaotycznie. Sam po prostu nie wiem co mam myśleć. A i chciałbym dodać, że jestem umówiony na spotkanie z koleżanką w lipcu. Błagam o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Wybacz, ale o ile możemy ci sugerować interpretację, to nikt nie jest wszechwiedzący i nie odpowie ci na pytanie, czy ten konkretny sen się sprawdzi. Poza tym, czy chcesz w ogóle być z nią parą?

Link to comment
Share on other sites

Dawniej na tą osobę nie zwracałem uwagi. W tym momencie myślę, że chciałbym być z tą dziewczyną. Wiem, że nikt nie jest wszechwiedzący. Pytam, gdyż nie jestem w danym temacie osobą znającą się na tym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...