Skocz do zawartości

ostanio często powtarza mi sie ten sen


accia

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak go zinterpretować - sni mi się mój były partner, (z którym praktycznie nie rozstałam się oficjalnie, ponieważ w sierpniu ubiegłego roku zniknął bez słowa z mojego życia), że albo przyjeżdża do mnie do domu, albo spotykamy się u znajomych, a on jest z jakąś kobietą (często mało atrakcyjną - za to zawsze zza wschodniej granicy) i albo jest ona w ciąży , albo widzę jej zdjęcie z dziećmi - nie wiem co to może oznaczać, ale bardzo mnie męczą te sny i wprowadzają w danym dniu niepokój w moim sercu - pewnie obawiam się, że może spotkam go niebawem z inną kobietą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie po prostu ciągle o nim myślisz. Choć zniknął, zranił cię...to wspominasz miłe chwile i nie łatwo jest ci o nim zapomnieć. W myślach wyobrażasz sobie, zastanawiasz się na tym co u niego, czy ma kogoś? Stąd ten sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do opinii swojej przedmówczyni.

 

Jest sprawa z gatunku niezakończonych - brak istotnych danych odnośnie tego, co się stało, dlaczego zniknął, co się z nim dzieje itp. To nie pozwala Twojej pamięci zamknąć tego etapu, skąd owe sny, będące jakby szeregiem hipotez odnośnie tego, co mogłoby się wydarzyć. Umysł a) szuka odpowiedzi, by móc sobie poradzić z jakby nie było sytuacją traumatyczną, B) tęsknisz, myślisz, wcią jest obecny w Twojej pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, że nieprawda nie rozmyślam o nim wcale, nie wracam do tego co było, jestem daleka od rozgrzebywania przeszłości, dlatego nieukrywam, iż denerwują mnie te sny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

accia, według mnie znaczy ten sen, że ruszy do przodu jakaś sprawa, którą przestałaś się interesować jakiś czas temu, a która nie została kiedyś doprowadzona do końca. Może powrócisz do realizacji jakichś dawno zarzuconych planów.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...