Skocz do zawartości

pająk,jad,bąble na nogach


Alicja1907

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu śniło mi się,że bawiłam się pająkiem mojego brata(hoduje on ptaszniki,a dziwniejsze jest to,że się w tym śnie bawiłam jednym z nich,ponieważ strasznie się boję pająków nawet takich malutkich)i ten pająk mnie nagle ugryzł.W jednej chwili na mojej prawej nodze zaczęły się pojawiać okropnie duże bąble,a sama noga napuchła okropnie.Chciałam zadzwonić wtedy na pogotowie,ale nie mogłam się dodzwonić,wpadłam w panikę i zaczęłam płakać..Po chwili się obudziłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

taki sen moze oznaczac swiadome podejmowanie ryzyka (kiedy spodziewasz sie, ze wiele spraw moze pojsc "na opak") i ponoszenie ich konsekwencji, co dodatkowo moze zaowocowac panika (takie troche wkladanie reki w ogien - podejrzewasz na 80%, ze mozesz sie sparzyc a mimo to robisz to, no i reka boli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Alicja1907

A moja wersja jest taka:

Pomimo że starasz sie oswajać swoje lęki (zabawa z pajakiem), to jednak Twoje obawy okazują sie uzasdnione, co niekorzystnie odbije sie na Twoim życiu (bąble na nodze) co nieco ograniczy zakres Twojego działania (ranna noga)... rozejrzysz się za kimś, kto bedzie Ci w stanie pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...