Skocz do zawartości

Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm...Szczerze powiedziawszy wciąż nie wiem co mógłyby oznaczać ten sen.Nie ma nikogo komu by coś nie odpowiadało w moim zachowaniu, tak sądze.Co do planu....Zawsze jakieś mam, choć ostatnio nic szczególnego. Raczej czuje się zagubiona....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snilo mi sie ze zostalam wezwana do szkoly syna przez nauczycielke(jego wychowawczynia) Gdy weszlam do budynku mialam w rece pudelko dla syna ale nie wiem co w nim bylo czy ciastka czy puzzle w kazdym badz razie cos z tych rzeczy gdy weszlam do budynku przed klasa ustawieni byli wszyscy uczniowie z klasy syna a nauczycielka oznajmila ze syn cos nabroil i w dodatku bardzo gdy zapytalam co?? nauczycielka powiedziala ze jego dziewczyna jest w ciazy.. ja oslupialam i upuscilam pudelko ktore mialam w reku...=( prosze powedz o co moze chodzic z tym snem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświadomość prawdopodobnie ostrzega Cię o popełnianiu błędów, które już kiedyś popełniłaś.Występują chyba też jakieś zakłucenia w sposobie przyjmowania pewnych faktów/rzeczy przez Ciebie.Zastanów się nad relacjami z synem.Może zabardzo starasz się kierować jego życiem?Trudno mi coś więcej powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwa - ja myślę, że po prostu uświadomiłaś sobie, że tracisz kontrolę nad życiem syna. I nie sugeruję tutaj, że on coś nabroił - chodzi o fakt, że nie jesteś już wtajemniczana we wszystkie jego sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim:)

JA dzis mialam sen..oczywiscie ze bylam w ciazy.po przebudzeniu pamietalam caly,bylam szczesliwa...a to dlatego ze chcialabym byc w ciazy z czlowiekiem ktorego kocham,choc nigdy nie bylismy ze soba razem.znamy sie od listopada,duzo czasu spedzalismy ze soba,rozmawialismy o dzieciach..ale nasze drogi w tamtym tyg. sie rozeszly,on wybral samotnosc..realizacje wlasnych planow.wracam do snu..moj ukochany czesto mi sie snil..dzisiejszy sen byl cudowny.przysilo mi sie ze bylam w ciazy,nie mialm brzuszka..ale bylam swiadoma ze spodziewam sie dziecka,jego dziecka.siedzialam w pokoju sama na jakims tapczanie,pewnej chwili wszedl on .bylam szczesliwa,spojrzal sie na mnie jak zawsze(w ten charakterystyczny sposob) ,usiadl przy mnie i pocalowal mnie w usta..calowalismy sie..a pozniej przytulil mnie mocno..dalej nie pamietam.jednak wiem ze planowalismy slub,slub ..w ktorym pomagali nam jego rodzice..to tyle.piekny sen..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się śni od paru dni, sen że jestem w ciąży i w momencie kiedy sobie to uświadamiam widze jak krew spływa mi po udach. To chyba poronienie. Budzę się. Smutno mi. Czuje że coś jest nie tak jakbym o czymś musiała pamiętać. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim życiu zachodzą zmiany i nie wszystkie mi się podobają. Chciałabym żeby wiele spraw ułożyło się po mojej myśli. Rzeczywiście dąże do jednego celu, którym jest ostateczne poukładanie moich spraw. Jednak tylko ja do tego dąże. Wszyscy dookoła tego nie rozumieją przez co mnie hamują. Później zastanawiam się czy ma to wogóle sens.

Dzięki za odpowiedź. Pomogło mi to w zrozumieniu mojej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od kilku tygodni mniej więcej raz na tydzień lub dwa, śni mi się, że jestem w ciąży z moim chłopakiem. Ostatnio nawet śniło mi się, że urodziłam bliźniaki. Czy to znaczy, że marzę już o dziecku? Czy raczej takie sny mają inne znaczenie? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio snilo mi sie, ze bylam w ciazy a potem jakbym siedziala w wodzie do kostek, a jakas babcia mnie bada... wszytsko byloby ok, ale potem krwawilam, nom i w sumie to ni wiem o co tu moze chodzic ;] pomoze ktos? <lol>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj snilo mi sie ze jestem w takiej zaawansowanej ciazy (6 miesiac) to bylo takie realistyczne, potem zobaczylam, ze moja byla przyjaciolka tez jest w ciazy. A potem w tym snie zlapalam dola, ze jak urodze dziecko,to nie skoncze szkoly, ze zaden fajny chlopak nie bedzie mnie chcial z dzieckiem , tata i brat patrzyli sie na mnie jak na jakas pania lekkich obyczaji... Co to moglo znaczyc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj snilo mi sie ze jestem w takiej zaawansowanej ciazy (6 miesiac) to bylo takie realistyczne, potem zobaczylam, ze moja byla przyjaciolka tez jest w ciazy. A potem w tym snie zlapalam dola, ze jak urodze dziecko,to nie skoncze szkoly, ze zaden fajny chlopak nie bedzie mnie chcial z dzieckiem , tata i brat patrzyli sie na mnie jak na jakas pania lekkich obyczaji... Co to moglo znaczyc ??
- to znaczy, że masz jakiś założony cel w swoim życiu, szybko się do niego zbliżasz... tyle że przejmujesz się bardzo zdaniem innych, którzy być może nie do końca pochwalają, to co chcesz osiągnąć ( albo przynajmniej widzą dla Ciebie inną drogę ). Brak wsparcia powoduje, ze sama zaczynasz się zastanawiać nad sensem. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej siostrze sie snilo ze jestem w ciazy co to moze znaczyc!!!??
- że zauważa u Ciebie "odmienny stan", ale w sensie np. nowych dążeń. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio snilo mi sie ze wraz z kolezanka z ktora siedze w lawce rozmawialysmy na przerwie o tym ..... jak bylo u mamy w brzuchu. okazalo sie ze i mnie i jej bylo tam bezpiecznie i cieplutko. w srodku byl tez tata ktory opiekowal sie dzieckiem czyli w tym wypadku mna oraz pewien facet ktory robil sprawdzian dziecku czy moze wyjsc juz na swiat. ja niezdalam tego testu od razu gdyz nie plakalamani nie mowilamtych gygy i tego typu ale wyrazalam od razu swoje potrzeby. mialam wyznaczony termin nastepnego testu za miesiac ale nie wiem czy go zdalam bo sie obudzilam :) przysszlo mi rowniez nie wiem skad takie zdanie : " trzeba raczkowac aby chodzic "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiając w zyciu cel odrazu chcesz go osiągnąć.Rzucasz się w jego realizacje.Z tego snu wynika, że powinnaś do różnych spraw podchodzić pomalutku....Małe rzeczy tworzsą durze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mi sie snilo ze jestem w ciazy ze powiedzialam o tym mojej rodzinie i mojemu chlopakowi on tej ciazy niechcial tak samo jak ja

 

[ Dodano: 2006-03-25, 08:36 ]

mam juz jedno dziecko i narazie do drugiegomi sie nie spieszy co ten sen mogl oznaczac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mi sie snilo ze jestem w ciazy ze powiedzialam o tym mojej rodzinie i mojemu chlopakowi on tej ciazy niechcial tak samo jak ja
- pojawia się nowa okazja do skorzystania w Twoim życiu, po konsultacji z bliskimi możesz ją przegapić, widzę że będą przeciwni Twojej jeszcze subtelnej koncepcji, a na podstawie tego, Ty sama możesz nie pozwolić jej się "urodzić". Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że ciąża to coś pięknego na żywo i nie może oznaczać nic złego w śnie dlatego nie ma powodu o zmartwienie Klaudia18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzis przysnilo mi sie,ze zaszlam w ciaze z chlopakiem,za ktorym szaleje po prostu,on sie nawet tego nie wystraszyl,ale bylo o tyle dziwnie,ze ja sie balam z nim rozmawiac,tylko go obserwowalam,cieszylam sie z dziecka i czekalam na nie,jednoczesnie patrzylam na ukochanego rozmawiajacego z nasza spolna znajoma,ale nie bylam zazdrosna,wrecz bardzo spokojna,potem podeszlam do niego porozmawiac o dziecku,on sie nie bal,byl bardzo opanowany i wyluzowany wrecz,wtedy usiadlam za nim,przytulilam swoja glowe do jego,czulam zapch jego wlosow i pocalowalam go w glowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojrzałaś do poważnych decyzji, o czym mówi symbol dziecka, rozwijającego się w Tobie. Jestes bardzo zaangazowana w tego mezczyzne w zyciu, a Twoja podświadomosc zobrazowala to poprzez "dziecko", ktorym sie cieszysz, na ktore czekasz. Przy tym zauwaz, ze to jak bardzo Twoje uczucie dalekie jest od "trzpiotowatego" zakochania, a bliskie milości, ktora wie czego chce i rozumie samą siebie - jest Twoj spokój z jakim obserwujesz jego kontakt z inna kobieta.

Przy tym zdaje mi sie, że nie jestes pewna tak do konca uczuc swojego wybranka, bo czulaś we snie niepokoj, ktory poprzedził Twoje wyznanie. Najpierw go obserwowałaś, i być może właśnie w ten sam sposób postępujesz (lub postępowałaś) również w życiu w stosunku do niego.

To, że mu w końcu powiedziałaś plus jego reakcja - wróżą jak najlepiej. Istnieje między wami porozumienie, Ty odważyłaś się przed nim "odsłonić" - on to przyjął - nie bał się. Twoja milość nie trafia w pustkę.

Przy tym takie jego zachowanie - budzi Twoją najzwyższą czułość.

Przytuliłaś się do niego (zaufanie, poczucie bezpieczeństwa), swoją głowę do jego głowy (zgodność myśli, planów, zamierzeń), czułaś zapach jego włosów ( rozumiesz jego myśli), a na końcu przypięczętowałaś to pocałunkiem :)

 

Mhm....:) fajnie.

pzdr - :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO CHYBA TEMAT DLA MNIE!!

poniewaz bez przerwy sni mi się ciąża!

sen przebiega tak: jestem w ciąży i rodzę sliczne maleństwo które strasznie kocham a poczucie ze je mam niszczy jakiekolwiek problemy.

napewno nie chodzi tu o pragnienie dziecka( mam 19 lat)

ponad to sen sni mi sie raz na tydzien czy dwa...

a ja wciaz sie zastanawiam o co chodzi

dodam ze kiedy sie budze jestem niezwykle szczesliwa..

prosze o pomoc w rozwiazaniu tej zagadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sniło mi sie ze jestem w ciazy z moim byłym chłopakiem a później okazało sie że to nie były moje wyniki ze jednak nie jestem w ciazy co znaczy ten dziwny sen???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sniło mi sie ze jestem w ciazy z moim byłym chłopakiem a później okazało sie że to nie były moje wyniki ze jednak nie jestem w ciazy co znaczy ten dziwny sen???
- może coś Ci się zdawało a propos Waszego związku, co się nie spełniło. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sniło mi sie ze jestem w ciazy.ktos namawial mnie na alkohol i na papierosy ale nie chcialam. postanowiłam jednak usunąc dziecko-w dosyn niekonwencjonalny sposob-po prostu je wyplułam...wzielam na reke to co wyciagnelam z buzi i okazalo sie byc malym orzeszkiem włoskim rozłupałam go i zobaczyłam male dziecko które z podkulonymi nozkami sobie spi. ogarnął mnie strasz,poczułam sie za nie odpowiedzialna i połknęłam je z powrotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sniło mi sie ze jestem w ciazy.ktos namawial mnie na alkohol i na papierosy ale nie chcialam. postanowiłam jednak usunąc dziecko-w dosyn niekonwencjonalny sposob-po prostu je wyplułam...wzielam na reke to co wyciagnelam z buzi i okazalo sie byc malym orzeszkiem włoskim rozłupałam go i zobaczyłam male dziecko które z podkulonymi nozkami sobie spi. ogarnął mnie strasz,poczułam sie za nie odpowiedzialna i połknęłam je z powrotem
- znalazłaś sobie jakiś cel w życiu, mimo że trudno było Ci do tego przekonać otoczenie. Oczywiście początkowo uległaś presji, stąd decyzja o usunięciu ciąży. Jednak po przemyśleniu sprawy, co tak naprawdę możesz stracić ( jakby część siebie ) - wystraszyłaś się. To w konsekwencji spowodowało jeszcze silniejsze utożsamienie się z pragnieniem. Nadal dążysz do jego realizacji i urzeczywistnienia. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis sniła mi sie kobieta w ciąży która przed czyms ucieka!!co to oznacza...?? prosze o odpowiedz...!!
- cel, który narażony jest na presję... jak we wcześniejszym poście. Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2006-04-23, 00:04 ]

Jak rozumieć sen w którym jestem w ciąży z facetem którego darzę uczuciem (w rzeczywistości nawet się nie pocałowaliśmy ale jesteśmy sobie bliscy) no i w tym śnie on uważa że to był mój pomysł wiec z dzieckiem będe sobie musiała poradzić sama i zostawia mnie. Ja jednak kocham to dziecko i chce go urodzić nawet jeśli mam być sama. Co to znaczy??????????

 

[ Dodano: 2006-04-22, 23:30 ]

Zapomniałm dodać iż dawniej miewałam sny że zachodz e w ciążę z kims kogo prawie nie znam lub jest to ciąża na skutek gwałtu i przez to tracę tego ukochanego, bo on mnie nie chce z dzieckiem i odsuwa się ode mnie. Było mi w tych snach bardzo przykro ze nie bęe z nim, że przekreśliałm wszystko ale zawsze to dziecko bardzo mnie cieszy.

Będe wdzięczna za sugestie

- ja myślę, że Ty z góry zakładasz, że związek się nie uda... co nie znaczy, ze nie masz ochoty próbować, czy szukać. Ale widać w tym wszystkim małą pewność siebie. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziecko, nie jest symbolem bólu. Paradoksalnie do tego, co myślisz - oznacza cel i to Twój. Prędzej czy później go osiągniesz, skoro cel istnieje... nie ma innego wyjścia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chcesz mi powiedziec że będziemy razem pomimo wszystko???????????
- nie chcę powiedzieć, że tak, bo tego na dobrą sprawę nie wiem. Natomiast wiem, że jeżeli bardzo się do czegoś dąży ( jak jest w Twoim przypadku, stąd taka a nie inna symbolika ) to prędzej czy później przynosi to rezultaty. Uważam, że sukces leży w odpowiednim nakierowniu psychiki. Podam Ci przykład - ktoś bardzo chce zostać sławnym aktorem, wizualizując systematycznie to marzenie sprawia, że w sposób naturalny pojawiają się pomysły do wykorzystania na drodze do realizacji celu. I jest jeszcze coś ważnego, taka osoba z silną motywacją po prostu nie przepuści żadnej okazji, zauważy wszystko w otoczeniu, co będzie się jej kojarzyło z osiągnieciem założeń "planu". Przytaczam to po to, abyś zrozumiała pewien istniejący schemat.
Kilka dni temu śniło mi się ze miałam dziecko 3-miesięczne z męzczyzną którego nie znam i musiałam dla tego dziecka zrezygnowac z pracy. Nie była to łatwa decyzja ale to dziecko było dla mnie wazniejsze. Potem we śnie pojawił się ten właśnie mój mężczyzna. Nie był zadowolony z faktu ze mam dziecko z kimś innym i poprosił zebym go zostawiła z ojcem i uciekła razem z nim.
- ten mężczyzna pragnie abyś zrzuciła bagaż doswiadczeń, abyś jako "czysta kartka" rozpoczęła związek z nim. Natomiast Twoje przywiązanie do dziecka wyraża fakt, że cała przeszłość mocno siedzi w Twojej głowie.
W tych snach nie potafimy rozmawaić. Jest okropnie.
- bo nie potraficie rozmawiać o sprawach podstawowych, koniecznych do wytworzenia się specyficznej więzi:
z wyjątkiem uczuć i ewntualnego wspólnego zycia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Ula, to akurat że zaczął się o Ciebie troszczyć w Twoim śnie, może być jedynie odzwierciedleniem Twoich pragnień. Więc aby nie łudzić się niepotrzebnie, nie sugerowałabym się wizją, tak na wszelki wypadek. Oczywiście, to może sie zdarzyć na zasadzie deja vu, natomiast ja sama źle znoszę sytuacje, w których coś nie idzie po mojej myśli - stąd uwaga. I druga kwestia, naturalnie Ty go znasz lepiej... i prawdopodobnie wiesz, co robisz. Ja na twoim miejscu spróbowałabym porozmawiać z nim raz a dobrze o sednie problemu, o własnych oczekiwaniach oraz o jego możliwościach ich spełnienia. Odejść zawsze zdążysz, a w tym momencie sama na tym tracisz, bo być może on do końca nie rozumie powodów Twojej postawy. Zadaj mu temat, zmuś do przemyśleń. Nawet jeżeli ostateczna decyzja będzie wymagała jakiegoś czasu, to ten który przeżyjecie w rozłące nie będzie bezproduktywny.

 

[ Dodano: 2006-04-26, 19:59 ]

P.S. Zmierzam do tego, abyś dała mu realną szansę reakcji... i żeby za bardzo nie musiał się zastanawiać, o co Ci chodzi - faceci "w te klocki" nie są zbyt rewelacyjni. Im mniej bedzie miał wątpliwości i im więcej wytycznych, tym mniej błędów popełni w procesie myślenia i tym krótszego okresu czasu bedzie potrzebował na wyciągnięcie wniosków. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację faceci nie umieja nas zrozumieć. Poprostu nie są kobietami
- czytałam dzisiaj bardzo adekwatną "złotą myśl": Bardzo trudno jest być kobietą, ponieważ przede wszystkim ma się do czynienia z mężczyznami/ Joseph Conrad

 

[ Dodano: 2006-04-28, 20:13 ]

Dziś napisał mi smsa ze nie rozumie mojej decyzji ale skoro tak chcę to niech tak będzie. Przykro mi się zrobiło ale mam możliwość napisać mu to co czuję.
- no właśnie, dał Ci dobry pretekst, wykorzystaj to.

 

[ Dodano: 2006-04-28, 20:19 ]

Śniło mi się ze pojechałąm do komisu i zabrali mi samochód (który w rzeczywiostości nie dawno kupiłąm) a w zamian dali mi białego mercedesa, jednak ten mercedes był beznadziejny i nie byłam z tej zamaiany zadowolona. Pojechałam spowrotem żeby mi oddali mój samochód ale już go nie było i bardzo ząłowałam że dałam go sobie odebrać.
- Twój samochód symbolizuje fakt kontrolowania własnego życia, bo w domniemaniu to Ty jesteś kierowcą. Zamiana przekłada się z pewnością na real - jakby spojrzenie z innej perspektywy, to że jest niezadowalająca oznacza również brak satysfakcji z sytuacji aktualnej w Twoim życiu ( zamienił stryjek siekierkę na kijek ). Tyle, że sprawa poszła za daleko i za bardzo nie można cofnąć decyzji, w sensie powrotu do dokładnego stanu wcześniejszego ( ale zawsze istnieje możliwość podjęcia kolejnego wyboru :) ).

 

[ Dodano: 2006-04-28, 20:24 ]

zraniałm go i on też musi zranić mnie
- czy ten motyw odzwierciedla rzeczywistość?
Potem śni mi się że jestem u niego w domu. Siedzi na wersalce w sutannie i ma na sobie czerwony polar (symbol czewieni znam i aż się go boję). Nie wiem skąd symbol tej sutanny (wiem ze mial byc ksiedzem ale zrezygnował ale tą informację mam nie od niego, on mi o tym nie mówił) no akle jak siedzi na tej wersalce to tak czuję ajkby skrywał jakąs tajemniecę ale nie chciał jej ujawnić.
- sens tego snu jest dokładnie taki, jak opisane przez Ciebie odczucia o skrywaniu tajemnicy. Na zewnątrz jest kontrast.

 

[ Dodano: 2006-04-28, 20:27 ]

W tej kuchni jest przyjemnie ale nie za czysto
- kuchnia wyraża serce "ogniska domowego", nie jest za czysto...hmmmmm, ale przyjemnie...hmmmmm, hmmmmm ( czyli widzisz niedostatki, natomiast nie zmienia to faktu, że go akceptujesz ).

 

[ Dodano: 2006-04-28, 20:28 ]

Potem wyglądam przez okno
- ... czekasz... aż się zmieni?

 

[ Dodano: 2006-04-28, 20:33 ]

On moze mnie teraz jeszcze bardziej traktować z dystansem, bo nie wie czego sie moze spodziewać.
- dotknęłaś sedna. Nie pozwól, aby myślał, że to Ty masz ze sobą problem. Jeżeli już zdecydowałaś się na taki krok, to nie rób z niego "przyjemniaczka", w sposób jasny i klarowny wyjaśnij, o co naprawdę chodzi. Biorę pod uwagę, że Wasz konflikt może polegać na "niedomówieniach", w związku z tym rozmowa to jedynysposób, aby się o tym przekonać. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ostatnio śniło mi się, że jestm w ciąż. Ojcem tego dziecka był najprawdopodonie mój były chłopak, chociaż w śnie nie byla do końca tego pewna. Pamiętam, że byłam bardzo szcześliwa z powodu ciązy i wszyscy moi znajomi i rodzina również. Wszyscy mi gratulowali, a ja się zastanawiałam dlaczego jestem tak szczęśliwa skoro nie wiem kto jest jego ojcem?? :???: Bardzo żadko pamiętam sny, a ten utkwił mi w pamięci. Będe wdzięczna jeśli ktoś pomoże mi w jego interpretacji :wink:

 

[ Dodano: 2006-04-28, 22:44 ]

W jednym z senników znalazłam takie wytłómaczenie snu z ciażą: kobieta śniąca, że jest ciężarna, oczekuje od życia czegoś nowego; mężczyzna widzący we śnie osobę w ciąży przenosi swoje własne plany na nowy obiekt;

być w ciąży: spełnią się twoje życzenia;

widzieć innych w tym stanie: szczęście materialne.

 

Ciekaw czy to jest prawda? I czy się sprawdza :smile:

Czy możeci mi polecić jakąś dobra strone internetową związana ze snami? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, snilo mi sie ze jestem w szpitalu na porodowce, jestem tylko ja i polozna. Zaczynam rodzic, polozna krzyczy zeby przec, ja pre i czuje ze rodze ale jeszcze nie urodzilam a polozna krzyczy zeby przestac bo juz urodzilam, zdziwiona jestem ze tak szybko i chce zobaczyc, polozna pokazuje mi duze jajo, zgniata skorupke i ukazuje sie dziecko, ale niezyje. ja krzycze ze to niemozliwe, mecze sie, ogarnia mnie rozpacz. polozna spokojnie mowi ze wszystko jest dobrze. Jestem nadal w ciazy i za pare tygodni urodze. A to nie moglo sie rozwijac bo jak bylam w ciazy to jakbym drugi raz zaszla w ciaze i to jajo bylo ta druga ciaza. Przebudzilam sie i nie moglam juz do rana zasnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Rita !!! Snilo mi sie dzisiaj, ze bylam w ciazy z moim chlopakiem z ktorym wczoraj sie poklucilam.. co to moze znaczyc ? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Rita !!! Snilo mi sie dzisiaj, ze bylam w ciazy z moim chlopakiem z ktorym wczoraj sie poklucilam.. co to moze znaczyc ?
- że coś Was łączy, jakiś wspólny cel. Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2006-05-04, 20:06 ]

Cześć ostatnio śniło mi się, że jestm w ciąż. Ojcem tego dziecka był najprawdopodonie mój były chłopak, chociaż w śnie nie byla do końca tego pewna. Pamiętam, że byłam bardzo szcześliwa z powodu ciązy i wszyscy moi znajomi i rodzina również. Wszyscy mi gratulowali, a ja się zastanawiałam dlaczego jestem tak szczęśliwa skoro nie wiem kto jest jego ojcem?? Bardzo żadko pamiętam sny, a ten utkwił mi w pamięci. Będe wdzięczna jeśli ktoś pomoże mi w jego interpretacji
- rzeczywiście, oczekujesz od życia czegoś nowego... i jest to sprawa zaplanowana, ponadto posiadasz wsparcie swojego otoczenia w dążeniu do tego celu. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam! śniło mi się, że jestem w ciąży tzn ze już prawie rodze! chodziłam i prosiłam wszystkich żeby mi pomogli bo strasznie mnie bolało chciałam urodzić, ale nie mogłam! jakiś pseudo lekarz nacioł mi brzuch tak jakby chcial mi zrobic cesarke, ale przecial mi tylko delikatnie skore co niby mialo przyspieszyc porod! naciskalam na brzuch bo chcialam przyspieszyć ten porod, ale to nie pomagało! nikt mi nie chcial udzielic pomocy! no i w koncu sie ubodzilam i czulam ze moj brzuch jest jakis dziwny! normalnie ten sen byla tak realistyczny ze nawet jak sie ubudzilam to czulam to dziwne uczucie bolu i przerazenia jednoczesnie! nie pamietam tylko czy urodzilam to dziecko czy nie ale bardzo bym chciala wiedziec co moj sen oznaczal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poród to sen o symbolice łączącej ból ze szczerym, matczynym szczęściem. Pseudolekarz i trudności występujące we śnie mogą obrazować przeszkody, jakie będą dzielić Ciebie z prawdziwym, wielkim szczęściem...stąd Twój upór...naciskanie na brzuch. Ważny jest fakt, że nikt nie chciał Tobie pomóc, oznacza to, że sama będziesz musiała podjąć walkę o te szczęście...gra jednak może być warta zachodu...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce juz dzieci a od kilku tygodni mecza mnie koszmary ze albo mam pokarm w piersiach lub ze jestem w ciazy, teraz kolezanka zadzwonila do mnie ze miala sen o mnie ze urodzilam dziecko i pomagala mi sie nim zajmowac.Horror co to oznacza??????? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! śniło mi się, że jestem w ciąży tzn ze już prawie rodze! chodziłam i prosiłam wszystkich żeby mi pomogli bo strasznie mnie bolało chciałam urodzić, ale nie mogłam! jakiś pseudo lekarz nacioł mi brzuch tak jakby chcial mi zrobic cesarke, ale przecial mi tylko delikatnie skore co niby mialo przyspieszyc porod! naciskalam na brzuch bo chcialam przyspieszyć ten porod, ale to nie pomagało! nikt mi nie chcial udzielic pomocy! no i w koncu sie ubodzilam i czulam ze moj brzuch jest jakis dziwny! normalnie ten sen byla tak realistyczny ze nawet jak sie ubudzilam to czulam to dziwne uczucie bolu i przerazenia jednoczesnie! nie pamietam tylko czy urodzilam to dziecko czy nie ale bardzo bym chciala wiedziec co moj sen oznaczal!
- to sen o takim Twoim celu, który "rodzi się w bólach". Jesteś uparta i bardzo dążysz do jego osiągnięcia, natomiast napotykasz przeszkody na swojej drodze, np. korzystasz z pomocy nieodpowiednich osób. Wizja nie mówi, jak sprawa się skończy... ale trzymam za Ciebie kciuki. Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2006-05-18, 19:45 ]

hejka... ostaniej nocy mialam bardzo dziwny sen snilo mi sie ze jestem w wielkim starodawnym domu lealam w lozku z moja mama i w pewnym momecie spostrzeglam ze rodze nagle wokol mnie pojawilo sie kilka (chyba) pielegniarek strasznie dziwnie ubranych (jakies takie czepeczki i czarne fartuszki) w sumie caly sen byl czarno-bialy jedynie tylko wydobywajaca sie ze mnie krew byla wrecz purpurowa w koncu urodzilam dziewczynke ale to dziecko bylo jakies dziwne przypominalo porcelanowa laleczke sporych rozmiarow urodzilo sie w koronkowej sukience i mialo sniezno biale wlosy i bylo przerazajace wtedy zaczelam o nim rozmawiac z moja mama ale nie pamietam dokladnie o czym...po chwili (nawet sie nie zorientowalam kiedy) pielegniarka powiedziala mi ze urodzilam jeszcze jedna dziewczynke ale ona nie zyje i ze sie urodzila martwa...zobaczylam tylko jak lezy zawinieta na lozku obok w jakies reczniki nie wiedzialam o co chodzi, sam porod byl bezbolesny. nagle sen sie urwal i wygladalo to tak jakbym sie przeniosla o kilka lat do przyszlosci i zobaczylam ta dziewczynke ktora urodzilam w tym samym starym domu ale miala ona zamiast jasnych(bialych) wlosow-rude...i byla bardzo ladna...wtedy sie obudzilam bylam pzerazona gdyz te dzieci ktore urodzilam byly wrecz upiorne... PROSZE POMOZCIE CO TO MOZE ZNACZYC
- myślę, że sprawy w Twoim życiu przybrały nie do końca taki obrót, jakiego się może spodziewałaś. Ale spokojnie! Końcówka snu w ewidentny sposób mówi, że ujrzysz rezultaty tej sytuacji z innej, bardziej pozytywnej perspektywy. Może nie dzisiaj i nawet nie jutro... ale za jakiś czas z pewnością. Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2006-05-18, 19:48 ]

Nie chce juz dzieci a od kilku tygodni mecza mnie koszmary ze albo mam pokarm w piersiach lub ze jestem w ciazy, teraz kolezanka zadzwonila do mnie ze miala sen o mnie ze urodzilam dziecko i pomagala mi sie nim zajmowac.Horror co to oznacza???????
- bycie w ciąży oznacza zazwyczaj posiadanie "w głowie" zaplanowanego celu. Oczywiście - tutaj należy jeszcze rozróżnić sytuacje chcianego bądź niechcianego dziecka, które mają wpływ na ostateczny sens snu. Są to niuanse, dość ważne... ale w swoim poście o nich nie napisałaś. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że zaczęłam wreszcie studiować (moje marzenie, ktorego jeszcze nie zrealizowałam) i około 80% moich młodszych koleżanek ze studiów były w zaawansowanej ciąży... Jakie to ma znacznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że moja przyjaciółka oznajmiła mi, że jestem w ciąży z murzynem. Zaznaczam, że jestem płci męskiej, a jeszcze bardziej zastanawiające jest to, że słysząc tę informację nie byłem specjalnie zdzwiony, choć po przebudzeniu wydawało mi się to conajmniej głupie i niedorzeczne.

 

Co to może symbolizować o ile to nie jakieś nic nieznaczące bełkotliwe imaginacje mojego mózgu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że zaczęłam wreszcie studiować (moje marzenie, ktorego jeszcze nie zrealizowałam) i około 80% moich młodszych koleżanek ze studiów były w zaawansowanej ciąży... Jakie to ma znacznie?
- no właśnie utożsamianie się z celem rozpoczęcia studiów... wszystkie te osoby (śniłaś ogólnie, nie chodzi o konkretne) mają podobne pragnienie. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam bardzo dziwny sen... a mianowicie sniło mi sie ze jestem w ciązy, nie wiem kto jest ojcem dziecka ale strasznie nie mogłam sie go doczekac i moi rodzice rowniez... w tym moze nie ma nic dziwnego ale w ostatnich dniach tuz przed poczeciem moj brzuch wygladał dosyc dziwnie otoz tak jakbym nie miała piersi a moi brzuch to ogromne jajko , bylo tez cos takiego ze przegladałam sie w lusterku i głowka mojego dziecka byla w... mojej szyi!! dokładny zarys jewgo oczu noska i ust!! jak ruszałam jezykiem to dotykałam jego włoskow!! kiedy zaczynałam rodzic poczułam tylko jeden dosyc mocny skurcz a potem nic kiedy byłam na sali lekarze mowili ze wydobywa sie ze mnie dziwna wydzielina i ze to jakies zagrozenie, ale potem tylko raz parłam i dziecko bylo juz na swiecie... potem mi je podali i mowili ze jest zdrowe itp... zupełnie nie rozumiem co to moze oznaczac ale strasznie sie przestraszyłam prosze o interpretacje i wysyłanie na maila z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dziwny sen:

Jestem w mojej szkole. Okazuje się że jestem w ciąży. Mówię koleżance, która o mało a zaszłaby w ciążę że będę mieć dziecko. Potem jest jakby szybkie przeniesienie sytuacji mam juz trochę brzucha to chyba 5 miesiąc. Chcę zejść po schodach na schodach stoi grupa chłopaków. Zauważają mnie i gapią się z usmiechami na twarzy. Zakrywam brzuch kurtką lub bluzą. Przeszłam kilka schodów i nagle znów akcja się przenosi. Jestem na parterze. Podchodzę do drzwi sali która w realnym świecie jest czytelnią. A tam po prawej stronie i po lewej stronie zamkniete drzwi. Na wprost uchylone drzwi. Zaglądam a tam się odbywa lekcja. Za tą klasą sa kolejne drzwi ale nie idę tam. Potem znów jestem na korytarzu. kilka metrów ode mnie stoi moja nauczycielka hitosii i mówi: Jestes taka ładna że mogłabym się z tobą ożenić i się śmieje. Ja reaguje tak jakby to był komplement i usmiecham się. Koniec.

Sen niestety tu się kończy...

 

Bardzo bym prosiła o interpretację go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię trochę znam, więc może spróbuję ;p tutaj kłania się Twoja niechęć do facetów, może tu podświadomość chce Ci pokazać, że jesteś czegoś warta, a ciążą... nie chcę tu wyjawiać naszych prywatnych spraw, ale pamiętaj, że u nas wokoło zdarzyło się parę "wypadków" ciążowych, i Ty po prostu obawiasz się tego samego. Nauczycielka... hmmm... nie ma czego się bać historii, może ją zaczniesz lubić:P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

miałam dziwny sen i chciała bym poznać jego znaczenie . śniło mi sie że byłam w odwiedzinach u znajomej która okazało się że jest w zaawansowanej ciąży i właśnie zaczeła rodzić nic jej nie bolało ale było już widać nóżki dziecka jednak ono absolutnie się tym nie przejmowała i nie chciała jechać do szpitala dopiero jak jej nagadałam że jest niepoważna i przwz swoje zachowanie może zrobić dziecku krzywde oczym powinna wiedzieć poniewarz ma już dwujke dzieci więc wie jak wygląda poród, zdecydowała pojechać. dziwne było to że jej mąż został w domu a to ja wiozłam ją do szpitala jakimś starym maluchem , po drodze strasznie się spieszyłam przezco przejechałam na czerwonym świetle i oczywiście zatrzymała mnie policja która nie chciała mi wierzyć w moje tumaczenia, więc moja znajoma wyśadła z samochodu i pokazała im wystające nóżki dziecka i w tym momęcie dostała skórczu i urodziła dziecko które ja odebrałam . dziecko było szaro sinawe i bardzo się martwiłam żeby było wszystko w pożądku więc przwchyliłam je troche w dół i zaczełam masować je po pleckach prosząc aby zaczeło płakać co po chwili nastąpiło a ja poczułam straszną ulge że wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Miałam dzisiejszej nocy straszny sen i może ktoś mi wytłumaczy jakie on ma znaczenie, śniło mi się że byłam w ciąży ale była to ciąża urojona, wydawało mi się przez jakieś 8 miesiący ze jestem w ciąży i czekałam na to dziecko ale niestety tego dziecka niebyło, ten sen mnie strasznie zmęczył może ktoś to rozumie bo ja niemam zielonego pojecia co on mógł oznaczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Miałam dzisiejszej nocy straszny sen i może ktoś mi wytłumaczy jakie on ma znaczenie, śniło mi się że byłam w ciąży ale była to ciąża urojona, wydawało mi się przez jakieś 8 miesiący ze jestem w ciąży i czekałam na to dziecko ale niestety tego dziecka niebyło, ten sen mnie strasznie zmęczył może ktoś to rozumie bo ja niemam zielonego pojecia co on mógł oznaczać

- plany, które spełzły na niczym. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się że byłam u lekarza i on mówi ze jestem w drugim tygodniu ciązy. Był ze mną jakiś mezczyzna. Nie wiem kto to był, nie wiedziałm twarzy ale to było jego dziecko. Powiedział mi ze akceptuje ta wiadomość i to juz jest nasza wspólna sprawa. Mężczyzna ten był ubrany na czarno. W rzeczywistości nie mam nikogo i nie jestem w ciązy. Co to znaczy?
- no i rzeczywiście macie jakąś wspólną sprawę, coś jest między Wami. Nie znam oczywiście powodów Twojej decyzji, ale myślę, że sprawa będzie jednak miała jakiś ciąg dalszy.
To co postanowiałm to jest moja decyzja i on o tym nie wie.
- nie bądź egoistką i powiedz mu o tym. Sama nie lubię być w podobnej sytuacji, tzn. gdy ktoś zrywa kontakt i nie informuje mnie o szczegółach swojego postanowienia - czyli nie daje szansy "obronie". Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że byłam w zaawansowanej ciąży z moim nauczycielem. Urodziłam dziecko i postanowiłam je oddać. Potem pojawił się chłopak, do którego czułam coś jakiś czas temu, ale nigdy z nim nie byłam. Dodam, ze śnił mi się już po raz drugi w ostatnim czasie, chociaż wydawało mi się, ze definitywnie o nim zapomniałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zrobie juz ani jednego kroku w jego kierunku i nie mam zamaiaru o niczym go informować.
- to miałam na myśli, dlaczego nie postawisz sprawy jasno - w końcu nie trzeba tego załatwiać wielką awanturą, istnieją dużo subtelniejsze sposoby, np. spokojna rozmowa. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mów od razu, że postawiłaś sprawę jasno, bo z Twojego pierwszego postu to nijak nie wynikało. Natomiast wyszło, że podjęłaś decyzję samodzielnie i nie zamierzasz go o niej informować - niech się domyśla. W takim razie pozostaje rzeczywiście czekać, tylko nie samotnie w domu... wyjdź do ludzi i spróbuj zająć się innymi sprawami. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem Ula pod wielkim wrażeniem tego, jak dobrym jestem uczniem i sama potrafisz sobie wszystko powiązać w logiczną całość. Bardzo się z tego cieszę, bo za chwilę może się okazać, że pomożesz nam przy interpretacjach snów forumowiczów :)

A jak przeprowadzka????????
- szkoda gadać... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie chę nikomu zaszkodzić.
- więc nie szkodź... to nie koliduje. Po prostu, gdy masz do przekazania niewesołe nowiny, a nie jesteś tego w 100% pewna - nie rób tego... w końcu musisz gdzieś trenować swoje umiejętności. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie tu nie bylo..ale nazbieralo sie kilka spraw;)

 

od kilku dni mam bardzo dziwne sny...jednym z nich bylo moje poronienie w pracy...

widzialam duzo krwi..moi koledzy z pracy zawiezli mnie do szpitala..i tam sen sie skonczyl...byl w miare jasny i wiekszosc rzeczy widzialam "swoimi oczami".

pozdrawiam i z gory dziekuje za odp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Snilo mi sie ze byłam w ciązy, i juz sam porod, bałam sie bólu ( wogole jestem malo odporna) choć mnie jeszcze nie bolało i dostałam znieczuelnie i urodziłam przez cesarke- chyba, zdrowe dzieciatko- nie wiem jaka płeć... pozniej bylam obolala ale szczesliwa, ojcem dziecka byl chyba facet ktory mi sie aktualnie podoba ale nie jestesmy razem. Czy to wszystko moze cos oznaczać??

 

[ Dodano: 2006-07-05, 13:23 ]

SNilo mi sie ze rodziłam dziecko. W znieczuleni, chyba ogolnym. Nie mam meza, nie jestem w ciazy. Dziecko urodzilo sie zdrowe, potem mnie bolalo wszystko ale bylam szczesliwa. A ojcem chyba byl facet ktory mi sie akurat podoba, ale nie jestesmy razem.

czy to moze cos oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio mialam dziwny sen.Mam 15 lat i prosze o wyjaśnienie. Sniło mi sie, że w szkole na lekcji religi robili nam testy ciążowe i okazało sie ze jestem w ciąży. Mialam isc po polduniu na impreze nie poszlam bo caly czas plakalam. Jak mama sie dowiedziala ze jestem w ciązy to sie ucieszyła a tata powiedzial:" W końcu". Nie wiedzialam z kim jestem w ciązy. Po pewnym czasie sie do tego przyzwyczaiłam.

 

To dla mnie bardzo ważne. Prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mialam dziwny sen.Mam 15 lat i prosze o wyjaśnienie. Sniło mi sie, że w szkole na lekcji religi robili nam testy ciążowe i okazało sie ze jestem w ciąży. Mialam isc po polduniu na impreze nie poszlam bo caly czas plakalam. Jak mama sie dowiedziala ze jestem w ciązy to sie ucieszyła a tata powiedzial:" W końcu". Nie wiedzialam z kim jestem w ciązy. Po pewnym czasie sie do tego przyzwyczaiłam.
- coś się nowego szykuje w Twoim życiu, takiego doroślejszego i chyba wszyscy dookoła są z tego faktu zadowoleni... oprócz Ciebie, Ty się boisz. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie o co w tym wszytskim chodzi, proszę. Po raz kolejny w ostatnim czasie śniło mi się, że jestem w ciąży - tyle, ze tym razem urodziłam to dziecko i karmiłam je piersią... Było to dziecko z czarnym mężczyzną... Już sama nie wiem co mam myśleć o tych ciążowych snach... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie o co w tym wszytskim chodzi, proszę. Po raz kolejny w ostatnim czasie śniło mi się, że jestem w ciąży - tyle, ze tym razem urodziłam to dziecko i karmiłam je piersią... Było to dziecko z czarnym mężczyzną... Już sama nie wiem co mam myśleć o tych ciążowych snach...
- urodzenie dziecka to zazwyczaj osiągnięcie jakiegoś celu, wcześniej zaplanowanego. A cieszyłaś się z tego faktu we śnie? Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy po raz pierwszy mi się to sniło, nie cieszyłam się - oddałam dziecko do adopcji... Po raz drugi - nie jestem pewna, ale chyba tak. W kazdym razie - wszystkim pokazywałam swoje dziecko, chwaliłam się nim. Co moze natomiast znaczyć karmienie dziecka piersią i ten czarny mężczyzna? Również pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy po raz pierwszy mi się to sniło, nie cieszyłam się - oddałam dziecko do adopcji...
- nie byłas gotowa na przyjęcie dobrodziejstw wynikających z jego osiągnięcia, po prostu nie doceniłaś okazji.
W kazdym razie - wszystkim pokazywałam swoje dziecko, chwaliłam się nim.
- no tutaj już jakbyś dorosła, cieszysz się z sukcesu, coś zaplanowałaś i małymi kroczkami doszłaś do mety.
Co moze natomiast znaczyć karmienie dziecka piersią
- podtrzymywanie koncepcji przy życiu :), poświęcenie i wysiłek włożony w jej osiągnięcie oraz pielęgnacja efektów.
i ten czarny mężczyzna?
- to dla Ciebie nowa, nieznana sytuacja... Ty się jeszcze z nią oswajasz. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktoś mi pomoże w interpretacji tego snu?

Śniłam, że jestem w ciąży z jakimś nieznajomym, możliwe, że wpadłam z którymś z kolegów ale nie wiem z kim. W pierwszych miesiącach ciązy byłam nawet szczęśliwa, że będe mieć dziecko ale gdy zaczął zbliżać się czas rozwiązania robiłam się coraz bardziej niezadowolona z tego faktu. Dodam, że przez cały okres ciąży mama mnie wspierała. W pewnym momencie snu poczułam, że już czas, że rodzę. Udałyśmy się z mamą do szpitala, który wyglądał jakoś dziwnie. My też się jakoś dziwnie (wrzaskliwie?) zachowywałyśmy z mamą, bo ludzie tam patrzyli na nas jakbyśmy miały dodatkową parę nóg. Z dalszej części snu pamiętam tyle, że leżałam na jakiejś kozetce (?) i miałam rodzić ale dziecko nie chciało wyjść na świat. Nie odczuwałam żadnych skurzy czy bólu i to było dziwne, bo przecież miałam rodzić...W końcu we śnie zdałam sobię sprawę, że chyba na poród jeszcze za wcześnie i muszę poczekać godziny czy nawet dni.

Hmm...pierwszy raz w życiu śniłam, że jestem w ciąży. Dodam, że nie jestem z nikim związana, a dziecko planuję najwcześniej za kilka lat...

Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!

Mam 17 lat, często śni mi się ciąża! Proszę o pomoc, bo jest to dla mnie ważne.

 

Śniło mi się, że jestem w ciąży, ale koszmarnie bałam się porodu i dlatego nie chciałam tego dziecka (dodam, że w rzeczywistości bardzo boję się bólu). Ojciec nieznany. W końcu okazało się, że dziecko jest chore i chyba poroniłam, bo na pewno nie urodziłam. Było mi to nawet na rękę. To straszne! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu maialm sen ,ze bylam w ciazy ,a wlasciwie to juz rodzilam,nie byl to normalny porod,ale widzialm wychodzaca ze mnie glowke dzeicka ,jakby naprawde rodzila.Przerazilam sie ,bo cos takeigo napewno mi nie grozi. pomozcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też często się śni, że jestem w ciąży. Są to różne sny. Sytuacje w nich są różne, różne miejsca, ale ciąża się powtarza. W moim przypadku jednak oznacza to raczej moje pragnienia. Często myślę na ten temat, odzywa się we mnie "matka". Myślę więc, że w wielu przypadkach jest podobnie. Może to oznaczać, że kobieta świadomie lub też nie pragnie dziecka. Oczywiście, nie wykluczam też innych powodów takich snów. Czytałam, że może to oznaczać jakąś ciężką sytuację życiową, problemy, przejściowe kłopoty w najbliższych dniach itp. Albo też, że ktoś będzie w ciąży: koleżanka na przykład. Moja siostra tak ma. Zawsze jak jej sie śni, że jest w ciąży, to już wie, że wkrótce się o czymś takim dowie. Mi też się z reszta zdarzyło. Zaskoczona byłam, że moja siostra miała rację w tej kwestii. Hmm, od czego to więc zależy? Chyba od indywidualnej sytuacji życiowej( tak z resztą i z innymi snami).Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tez ostatnio snila ciaza... Ale ten sen byl niesamowicie realny...

 

Bylam w sklepie dzieciecym... Glaskalam sie po jeszcze niewielkim brzuchu... Patrzylam na smoczki - wtedy przez moja mysl przemknelo zdanie "To jednak bedzie dziewczynka". Siegnelam po smoczek rozowego koloru, a wtedy zobaczylam na palcu obraczke... Usmiechnelam sie... Kupilam tam smoczek, butelke i sliniaczek... Nastepna scena, to moj tata malujacy niewielki pokoik na niebiesko... Stal do mnie tylem... Ja mu powiedzialam, ze jednak nie chce niebieskiego, bo mysle, ze to bedzie dziewczynka, ze chce zielony. Wtedy on sie odwrocil - wygladal na o wiele starszego... Siwe wlosy, zmeczona ale usmiechnieta twarz... Zgodzil sie na zielony pokoik... Wtedy ktos zapukal do drzwi... Byl to mezczyzna... Pokoik mial byc niespodzianka, wiec wyszlam do niego przed drzwi. On powiedzial, ze jedziemy nad morze... Kolejna scena, ide z owym mezczyzna przez wydmy... Bylo chmurnie, moze bylo spokojne... Ale my bylismy szczesliwi... Nagle zatrzymalam go i powiedzialam, ze bedziemy miec dziecko... On bardzo sie ucieszyl. Pobieglismy do wody zmoczyc nogi... Nagle zaczelo padac.. Za nami zobaczylam wielkie, rozlozyste drzewo, trzymajac sie za rece pobieglismy pod nie...

 

I koniec... Moze nie robilabym Wam klopotu, tylko, ze podczas tego snu towarzyszyly mi bardzo dziwne uczucia, nawet nie umiem ich opisac... Ktos ma jakies pomysly...?

 

[ Dodano: 2006-08-03, 13:32 ]

Nie mozna edytowac postow...? Chcialam tylko dodac, ze nie marzy mi sie ciaza... Wrecz nawet nie chcialabym byc miec dziecka...

 

[ Dodano: 2006-08-03, 13:33 ]

oo jednak mozna ;-) W takim razie pozdrawiam i prosze o jakiekolwiek interpretacje... Dziekuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno śniło mi się, ze tez jestem w ciązy i liczyłam, ze urodze coś koło stycznia. Cieszyłam się, ze akurat będę miała ferie. Chore :P

 

 

Dzisiaj tez sniło mi się, ze byłam w ciązy, miałam tą świadomość. Brzuch miałam ogromny. Miałam bóle brzucha, ale nie były to bóle porodowe. Nie udało mi się urodzić. Obudziłam się.

 

Mam pewien pomysł na wyjaśnienie tego snu, ale chciłabym się przekonać co Wy o tym sądzicie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!Sniło mi się, że bylam w zaawansowanej ciąży i wydawało mi się, że to "już", więc zawołałam tata, żeby mnie zawiózł do szpitala.On w tej chwili rozmawiał przez telefon.Gdy wreszci skończył usiedliśmy do samochodu i pojechaliśmy.Na pewnej drodze zobaczyliśmy, że grupka chlopaków wyśmiewa się z nieznanej nam dziewczyny.Tato zatrzymał samochód i powiedział, że musimy jej pomóc.Usiedliśmy na przeciwko nich(okazało się że jeedzie z nami jeszcze ktoś, ja siedziałam u tego kogoś na kolanach, a ta dziewczyna usiadła na kolanach mojego taty).Nagle zobaczylam, że cieknie ze mnie mała iloś krwi.Szybko pojechaliśmy dalej.W szpitalu okazalo sie, że jeszcze nie rodze... i się obudziłam.Co może oznaczac ten sen????Z gory dzieki!! :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno śniło mi się, ze tez jestem w ciązy i liczyłam, ze urodze coś koło stycznia. Cieszyłam się, ze akurat będę miała ferie. Chore
- bardzo dokładny plan działania...

 

[ Dodano: 2006-08-04, 17:06 ]

Dzisiaj tez sniło mi się, ze byłam w ciązy, miałam tą świadomość. Brzuch miałam ogromny. Miałam bóle brzucha, ale nie były to bóle porodowe. Nie udało mi się urodzić. Obudziłam się.
- jeszcze nie czas na zmaterializowanie koncepcji, jest za wcześnie, mimo że psychicznie jesteś na to gotowa - to jakby okazji brak. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno śniło mi się, ze tez jestem w ciązy i liczyłam, ze urodze coś koło stycznia. Cieszyłam się, ze akurat będę miała ferie. Chore
- bardzo dokładny plan działania...

 

Sama wytłumaczyłam to tak, ze coś co teraz we mnie kiełkuje, da znak koło stycznia. Ale chyba zbyt doslownie to odebrałam. Dziękuje za dokladniejsze wyjaśnienie ;)

 

Dzisiaj tez sniło mi się, ze byłam w ciązy, miałam tą świadomość. Brzuch miałam ogromny. Miałam bóle brzucha, ale nie były to bóle porodowe. Nie udało mi się urodzić. Obudziłam się.
- jeszcze nie czas na zmaterializowanie koncepcji, jest za wcześnie, mimo że psychicznie jesteś na to gotowa - to jakby okazji brak. Pozdrawiam.

 

Owszem, ostatnimi czasy jest we mnie nowy sposob na zycie. Zmiana sposobu myślenia, inne odbieranie świata, patrzenie na pewne sprawy pod innym kątem. Tylko, ze jeszcze nie moge 'przetestowac' tego wszystkiego. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!Sniło mi się, że bylam w zaawansowanej ciąży i wydawało mi się, że to "już", więc zawołałam tata, żeby mnie zawiózł do szpitala.On w tej chwili rozmawiał przez telefon.Gdy wreszci skończył usiedliśmy do samochodu i pojechaliśmy.Na pewnej drodze zobaczyliśmy, że grupka chlopaków wyśmiewa się z nieznanej nam dziewczyny.Tato zatrzymał samochód i powiedział, że musimy jej pomóc.Usiedliśmy na przeciwko nich(okazało się że jeedzie z nami jeszcze ktoś, ja siedziałam u tego kogoś na kolanach, a ta dziewczyna usiadła na kolanach mojego taty).Nagle zobaczylam, że cieknie ze mnie mała iloś krwi.Szybko pojechaliśmy dalej.W szpitalu okazalo sie, że jeszcze nie rodze... i się obudziłam.Co może oznaczac ten sen????Z gory dzieki!!
- "fałszywy alarm"... bardzo chcesz dopiąć swego, ale nie do końca samodzielnie - korzystasz z czyjejś pomocy. Wydawało Ci się że to już, że trzeba się z tym śpieszyć... a tu "niespodzianka"... jeszcze troszkę cierpliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Wam wszystkim :) mam 19 lat i chłopaka z który jestem od 2 miesięcy

 

miałam dzisiaj sen...chciałam go sprawdzić co znaczy i o to właśnie trafiłam na to forum. I mam przeogromną prośbę - co sądzicie o moim śnie

 

 

poszłam do lekarza rodzinnego i kobiecina mi powiedziała, że jestem w ciąży.... załamałam się konkretnie...

fakt - mam chłopaka, ale to dziecko było mojego obrzydliwego dalszego kuzyna

chodziłam trzymałam się za ten twardy brzuch - czułam ze to takie fajne uczucie, no ale co z tego jak chodziłam i cały czas płakałam. Przeżywałam cały czas ze rdzice mnie zabiją, że straciłam chłopaka, ryczałam ze zniszczyłam sobie całe życie, mature bede pisała w tym roku i przez sen obliczyłam ze akurat poród wypadnie mi tak jak sie matury pisze.

Pojechałam gdzieś, chodziłam non stop i tylko płakałam.... weszłam do autobusu i kierowca wygonił mnie bo powiedział ze kobiet z ciążą nie będzie woził... a na dodatek kazał mi płacić podwójny bilet

obudziłam się zryczana... cała poduszka mokra

 

i sie jeszcze dowiedziałam, że mojej mamie się śniły bliźnięta

 

pomóżcie.... prosze....

 

no fakt.... sypiam z chłopakiem, ale uważamy i to bardzo......PROSZE... NAPISZCIE CO O TYM SąDZICIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I koniec... Moze nie robilabym Wam klopotu, tylko, ze podczas tego snu towarzyszyly mi bardzo dziwne uczucia, nawet nie umiem ich opisac... Ktos ma jakies pomysly...?
- masz plany związane z konkretnym mężczyzną?

 

[ Dodano: 2006-08-05, 22:18 ]

miałam dzisiaj sen...chciałam go sprawdzić co znaczy i o to właśnie trafiłam na to forum. I mam przeogromną prośbę - co sądzicie o moim śnie
- wydaje mi się, że oczekiwania innych w stosunku do Ciebie Cię przerastają - bo to wygląda tak: istnieje jakiś plan, koncepcja... ale Ty nie chcesz podążać tą drogą. Uważasz, że ona nie jest dla Ciebie. Widzisz dla siebie zupełnie inne rozwiązanie. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

kilka dni temu mialam sen ze jestem w ciazy z moim bylym chlopakiem. siedzilismy razem i ja myslalam sobie co bedzie dalej tzn jak to bedzie jak urodze dzicko itd. z jednej strony bardzo sie cieszylam na mysl ze bede miec dziecko (bardzo chce miec dzieci), widzialm siebie bawiaca sie z "moim" dzieckiem a z drugiej strasznie nie chcialam miec dziecka z bylym chlopakiem. obecnie jestem z kims i bardzo ta osobe kocham i chce wyjsc za niego za maz i bardzo balam sie we snie tego ze on sie dowie ze bede miec dziecko z moim bylym to juz nigdy ze mna nie bedzie z tego powodu.

dodam jeszcze ze we snie to nie ja nosilam dziecko tylko moj byly chlopak

jeli ktos pomoze mi w interpretacji bede bardzo wdzieczna

 

[ Dodano: 2006-08-08, 19:06 ]

czesc to znowu ja

ciagle czekam na odpowiedz na moja prosbe. mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto pomoze mi to troche obajsnic. czekam z niecierpliwoscia. sprawdzam codzinnie po 10 razy czy jest juz odpowiedz. prosze o zainteresowanie.

 

[ Dodano: 2006-08-13, 12:01 ]

hej !!!

czy tu wogole ktos zaglada?

czy mozna liczyc na jakas pomoc tutaj?

 

[ Dodano: 2006-08-13, 12:02 ]

a moze rita na wakacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć Śniło mi sie ze jako 15letnia dziwczyna urodziłam dziecko na stole na którym zawsze jadłem obiat.itd. ale chłopaka niemam i jestem dziewicą :neutral: więć oco chodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :wink: Jestem nowa więc witam WSZYSTKICH :mrgreen: Wczoraj śnił mi sie strasznie dziwny sen: otórz Przyjaciółka ze swoim chłopakiem byli na pomoście , obok nich lowił ryby jakiś stary człowiek, a oni nadzy uprawiali SEX. Potem przyjaciólka zaszła w ciąże i potem była w domu z rodzicami jak gdyby nigdy nic - bez dziecka. Co to moze znaczyć...??? Dziwny sen nie?? Proszę o zinterpretowanie go. Dzięki z góry :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniło mi się, że najpierw bardzo dużo jadłam i strasznie przytyłam. wystawał mi brzuch. Ale później zauważyłam, żę brzuch nie rośnie mi przez jedzenie tylko dlatego, że jestem w ciąży!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sniło mi sie dzis w nocy, ze bylam w ciąży. Nie wiedziałam z kim, jak, i kiedy to się stało. Wszyscy robili mi wyrzuty, że wpadłam i nie wiem kto jest ojcem. Czy ktos wie, co to moze znaczyc? Sprawdzalam w roznych sennikach znaczenie ciąży, ale w każdym jest napisane coś innego, zaczynając od choroby, kończąc na szczęściu w miłości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :mrgreen: Mam pytanie dziś miałam dziwny sen byłam w ciąży i miałam bardzo duży brzuch chodziłam z koleżanką pozałatwiać jakieś sprawy i tak dziwnie chodziłam trzymając się za brzuch co to może oznaczać dzięki z góry za interpretację :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi snilo sie ze bylam w ciazy (tzn.tak czulam, ale nie sprawdzilam napewno) i bardzo sie cieszylam i mowilam o tym wszystkim do okola, ale moj chlopak nie byl zadowolony i mnie zostawil w tym waznym dla mnie momencie (nic z tego nie rozumiem, jestesmy ze soba 7 lat, super nam sie uklada i chcemy sie kiedys pobrac i miec dzieci). A po tym wszystkim okazalo sie ze ja wcale nie bylam w ciazy tylko tak mi sie wydawalo a on juz nie wrocil. :cry: Co to znaczy? :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey :D

 

jestem nowa :> i widze ze duzej ilosci osob sni sie ciaza :P

Mi tez sie dzisiaj to zdarzylo, rowniez poczytalam rozne senniki i w kazdym cos innego :)

Moj sen : jestem w ciazy, mowie o tym mamie, ona kaze mi usunac dziecko, a ja mowie by poglaskala brzuszek i wtedy poczula glowke..

 

co to moze znaczyc? :):roll:

 

pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚNIŁO MI SIĘ WCZORAJ ŻE BYŁAM W CIĄŻY BYŁAM W TYM ŚNIE BARDZO SZCZĘŚLIWA ŻE JESTEM W CIĄŻY I WIEM ŻE PODCZAS TEGO SNU GŁASKAŁAM SIE PO BRZUCHU BO GDY SIĘ OBUDZIŁAM TO MOJE RĘCE BYŁY NA BRZUCHU I MOJE UCZUCIA GDY SIĘ OBUDZILAM BYŁO RADOSNE BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA PROSZE POWIEDZCIE MI CO TO MA ZNACZYC W TYM ŚNIE WIDZIAŁAM TAKŻE MOJEGO CHŁOPAKA OBYDWOJE SIĘ CIESZYLIŚMY Z TEGO DZIECKA!!!TEN SEN ŚNIŁ MI SIĘ TRZY DNI TEMU ALE CAŁY CZAS MAM GO W GŁOWIE I NIE MOGE PRZESTAC O NIM MYŚLEC!!!

 

[ Dodano: 2006-09-29, 22:00 ]

NA POCZATKU NAPISALAM ZE WCZORAJ POMYLILAM SIE PRZEPRASZAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniło mi się ,że jestem wciąży ...

pamietam tylko ...,że byłam w ciąży i Brit S też.. kiedy nadszedł czas ciąży to ja urodziłam i był to chłopiec po urodzieniu bardzo żałowałam tego ,że urodziłam to dziecko bo czekałam na jakiś specjalny moment z pierwszym razem i pierwszą ciążą..

później (już real) .. okazało się ,że prae dni później Britney S. chłopca S-Prestona ;) ...

ale później znowu sniły mi się sny o ciąży.. nie pamiętam treści wiem ,że śniło mi się ,że jestem w ciąży aż 5 razy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[center:66b5f38f04]sen sie sprawdzil [/center:66b5f38f04]:(

Jakies 4miesiace temu sinly mi sie dzieci ze mnie gonily gdy juz nie mialam sil uciekac podalam sie one mnie do gonily powiedzialy mi tak ze sa duchami to ja zaczelam zadawac im dziwne pytania takie jak czy bedzie koniec swiata one powiedzialy ze nie pozniej czy umre one zaczely sie smiac i powiedzialy ze bede nie smiertelna lol.. po tym wszystkim powiedzialy mi takie cos ze juz nigdy nie bede sama ze wkacu bede szczesliwa a ja zapytalam czemu one odpowiedzialy ze jestem w ciazy po paru dniach zrobilam test okazalo sie ze jestem w 2 tygodniu...

 

ostanio teraz mam takie sny zagrozenia moze ze sie boje ze poronie ale te sny sa brdzo smiesznie sni mi sie komunia mojej siostry ktora jest w mojm wieku ... pozniej ze kabinuje dyskoteke ale nic mi sie ne udaje .. stoje z dziecmi podchodzi jakas murzynka i pokazuje mi swoje dziecko i mowi zebym sie nie bala ze wszystko dobrze bedzie i se poradze pozniej podbiega do mnie dziewczynka z ciastem zuca w nim wemie i mnie kopie w brzuch :roll: to ja ją na glebe i malo nie zabilam .. drune sny

 

wgole dwa dni temu to sily mi sie zombo oczywscie chcialy mnie zjesc ganialy mnie po calym domu a ja szukalam po domu ubran i butow zeby sie ubrac bo w pizamie nie wybiegne i na boso z domu nawet jak zagrozona bylam hehe to wzielam cos co mialam podreka i zaczelam je zabiac dziwnym trafem to byla lyzwa dziwnym trafem jakos zawsze dam rady sobie z nimi i z innym stworaMI CO mi sie czesto snia :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...