Skocz do zawartości

Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie się często śni, że jestem w ciąży (chyba za często!) Mowi się że sny odzwierciedlają nasze pragnienia, cóż w moim przypadku to raczej nie bardzo, bo mam dopiero 16 lat :). Dzisiaj znowu mi się to śniło. pamiętam że miałam strasznie duży brzuch i że w końcu pojehcałam do szpitala i urodziłam prześliczne bliźniaki. Nie mam pojęcia co mągą znaczyc te sny. :roll: hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ostatnio śniło mi się że byłam w ciąży ale z....moim tatą... Nie wiem dlaczego tak było, bo sen zaczął się wtedy gdy miałam juz pokaźny brzuszek.Mogłam byc wtedy w 6 miesiącu moze.Pozniej rozmawialam na temat ciąży i porodu z moją nuczycielką od geografii, ktora nas zostawiła własnie z powodu ciąży ale niedawno uczy nas znowu.

Co moze znaczyc ten sen?Często śnią mi się ciąże i nie wiem jak mam interpretować te sny. Pomóżcie,prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Sniło mi się, że moja siostra jest w ciąży ze swoim chłopakiem. Siostra bardzo chce mieć już dziecko. Może to zwiastować jakoś ew. ciążę? ;)

Czy bardziej na zasadzie że o tym myślę i wychodzi w śnie? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ja mam powtarzajacy sie - jak sie okazalo - sen o byciu w ciazy. ten sen pokazuje ewolucje mojego nastawienia do bycia w ciazy - chociaz w dalszym ciagu mam mooocno mieszane uczucia. ten sen jest dlugi i realistyczny, dzisiaj wyliczylam juz sobie nawet termin:), na 15 grudnia:). nie przychodzi mi do glowy nic innego, jak tylko szukac lopatologicznych paraleli z moim zyciem osobistym... ze mam obawy, czy to 'ten' partner, czy to 'ten' czas - no mam, ale czy musze to przerabiac nawet we snie? to przesada. dodam, ze jest to raczej jakis poboczny watek w moim zyciu i czas mnie bardzo nie goni, bo mam kilka lat do 30tki. moze macie jakies pomysly na interpretacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tez mi sie snilo,ze jestem w ciazy. To nie byl zwykly sen. W tym snie byla tez moja kuzynka ktora byla w 9 miesiacu, tak samo jak ja(z tym, ze ona naprawde jest w ciazy i niedlugo urodzi). Ja zaczelam mowic ze to moje dzidzi dziwne jest bo w ogole sie nie rusza, a w tym momencie moje dziecko w brzuszku sie ruszylo i bylo widac wyraznie ze sie przesuwa. Zaczelam tykac brzuch w miejscu uwypuklenia, a dzidzia kopala. Potem powiedzialam mojej mamie zeby sie pobawila z dzidzia. Uszczypnela mnie w brzuch a dziecko tak mocno kopnelo, ze nozka wyszla na zewnatrz! Musialam ja schowac spowrotem. No i sie obudzilam. Co to znaczy?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNE blagam o pomoc!!!!

 

Wczoraj moj chlopak powiedzial mi, ze jego byla chyba jest w ciazy. :cry: a dzis w nocy mialam sen. Ze moj chlopak i ta jego byla sa u lekarza ona lezy na tej kozetce i lekarz ja bada jestem przy tym badaniu ja i moj chlopak. Lekarz mowi powoli tak ta pani jest w ciazy, ale nie z panem :roll: co to moze znaczyc, ze ona naprawde jest w ciazy??? Niech mi ktos pomoze PRosze :cry: to bardzo dlamnie wazne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snilo mi sie, ze bylam na cos chora... Kiedy koleżanka spytala mnie po jakims czasie jak sie czuje. Odpowiedzialam jej ze bylam w ciazy ale poronilam... I mialam poczucie ze to prawda. A potem sie rozplakalam...????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czesto podczas snow robimy badz chcemy zrobic rzeczy, ktorych naprawde bysmy nie osmielili sie zrobic, tyczy sie to zarowno okropnosci, jak i pozytywnych wyzwan. Sny takie ostrzegaja i pokazuja ze czlowiek w chwilach zwatpienia, beznadziejnosci, moze zrobic cos, co jest niezgodne z jego etyczna wizją świata.

Byc moze wlasnie dlatego przysnila Ci sie chec usuniecia ciazy, mozna takze interpretowac to jako przestroge wyslana z glebi Twej podswiadomosci, tyczaca sie jakiego aspektu zycia, w ktorym nastapila zmiana, byc moze cos sie w Tobie ostatnio zmienilo, albo dopiero trwa proces powolnych zmian.

 

[ Dodano: 2006-11-13, 14:11 ]

PILNE blagam o pomoc!!!!

 

Wczoraj moj chlopak powiedzial mi, ze jego byla chyba jest w ciazy. a dzis w nocy mialam sen. Ze moj chlopak i ta jego byla sa u lekarza ona lezy na tej kozetce i lekarz ja bada jestem przy tym badaniu ja i moj chlopak. Lekarz mowi powoli tak ta pani jest w ciazy, ale nie z panem co to moze znaczyc, ze ona naprawde jest w ciazy??? Niech mi ktos pomoze PRosze to bardzo dlamnie wazne

Sen ten jest wynikiem tego, ze otrzymalas taka wlasnie informacje, i badz co badz jest to bulwersujaca dla Ciebie informacja. Z pewnoscia duzo o tym myslalas, dajac podstawy swej podswiadomosci do wymodelowania takiego snu. Jesli Twoj chlopak to wiarygodne srodlo informacji i jego byla rowniez, wiec niewykluczone ze jest w ciazy, ale z kim...tego ode mnie nei wymagaj :wink: bo nie odpowiem, sen tez raczej nie podpowiada. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że byłam w ciąży i lada dzień miałam rodzić... tylko najdziwniejsze w tym śnie było to, że ten sen był taki realny i wszystko co się działo było dla mnie odczówalne... np. gdy dziecko kopałam to czułam także to, dostawałam skórczy to czułam na ta prawde na swoim ciele ten ból... tak samo poród... czułam się jakby to się na prawde działo... z jednej strony odczówałam ten ból a zdugiej strony cieszyłam się że wreszcie będe miała to długo oczekiwane dziecko... moje dziecko... i z tego co pamiętam byłam sama, ojca dziecka nie było widać tylko była przy mnie rodzina... cóż to wszystko mogło oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj również śniło się że jestem w ciąży i strasznie źle się czułam po przebudzeniu :???:

 

Ogólnie weszłam do autobusu, taszczyłam jakąś torbę i pewna dziewczyna pomogła mi wejść, ona też była w ciąży i się wypytywała który to miesiąc, powiedziałam że 6, wtedy ona zaczeła wypytywać o szczegóły a ja poczułam wyrzuty sumienia bo nie byłam ani razu u ginekolog przez całą ciąże.

Był mój przystanek, wysiadłam, i szłam obok jakiegoś mężczyzny, rozmawiałam z nim, i nagle poczułam jak zaczynam krwawić, upadłam i zrobiło się straszne zamieszanie, dzwonili po pogotowie, a ja zadzwoniłam do mojego chłopaka powiedzieć mu że zabierają mnie do szpitala, a on żadnych emocji nie okazał, jakbym dzwoniła i mówiła żeby kupił bułki, tylko na koniec zdążyłam mu jeszcze powiedzieć że boję się że stracę to dziecko, i się obudziłam :???:

 

Ale okropne wrażenie po tym śnie mam do tej pory, w ciąży nie jestem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikogo nie masz, to Twa podświadomość wylyla właśnie sygnały z Twego wnętrza, które ilustrują Twe pragnienia, jak sama napisałaś:

a zdugiej strony cieszyłam się że wreszcie będe miała to długo oczekiwane dziecko... moje dziecko...

Jeśli byla przy Tobie rodzina, to nie bylas sama, a skoro jeszcze nikogo nie masz, to nie dziwiłbym sie ze nie bylo faceta przy Tobie.

Zaraz, bo juz nie rozumiem... :roll: To ty jestes w ciąży naprawde, czy nie...? Bo pisałaś tak jakbyś sie w rzeczywistości spodziewała i wyczekiwała dziecka, chyba ze cos zle zrozumialem. Pislaas takze ze sen byl na tyle realny, że myslalas ze nei jest tylko widzeniem sennym...

Potrzebne sprostowania :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

co może oznaczac ciaza? Snilo mi sie ze jestem w ciazy, bylam szczesliwa i bardzo zadowolona. czulam te ciaze, czulam ze mam w sobie mala istotke ktora niebawem przyjdzie na swiat, byl to mniej wiecej 4-6 miesiac. trzymalam swoj brzuch, glaskalam go, dotykalam caly czas z usmiechem na twarzy... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim i proszę o pomoc w interpretacji snu,ktorego nie rozumiem.

 

otóż, pakowalam rzeczy do reklamowki bo mialam isc w odwiedziny do szpitala,co dziwne spakowalam wroki na smieci :!: .Szłam do mamy, od mojego bylego chlopaka,z którym ona była w ciazy :?: :!: Czulam sie niejako odpowiedzialna za to,tak jakby to mialo byc moje dziecko.Pod szpitalem spotkalam jego ojca ubranego na czarno,ktory mnie totalnie zlekcewazyl. Okazalo sie,ze ona juz urodzila,zac zelam z nia rozmawiac,tlumaczylam,ze moja mama tez jest w ciazy z moim chlopakiem i urodzi w poniedzialek,ale umrze przy porodzie bo ma raka :shock: Nagle znalazlam sie w lozku zmoim bylym,calowalam sie z nim, ale jednoczesnie mialam dziwna "swiadomosc" mojego obecnego chlopaka.

 

I generalnie nic z tego nie rozumiem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wahania emocjonalen?

nie wiesz którego kochac?

lub po prostu nie ufasz swojej miłośći...byc może się w tym wszystkim pogubiłaś...

 

mysle,że motyw z matkami i ciazami to nic innego,jak "podejrzewanie" chlopaka o mozliwosc dopuszczenia sie,przez niego, zdrady z bardzo bliska Ci osoba...z przyjaciółka? siostra?

tak interpretuje ten sen...

myslę,że szczera rozmowa nie zaszkodzi.. :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi śniła się wazda, której jestem fanką, że ona była w ciązy (chyba nawet dotykałam jej brzucha). Wcześniej (naprawdę, nie w śnie) czytałam, że są podejrzenia, że ona jest w ciąży. :) (Ten sen był dłuższy, ale chyba reszta nie ma aż takiego znaczenia)

 

Co znaczy ten sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie tu dziwna sprawa,ufam ponad wszystko mojemu chlopakowi,w życiu nie podejrzewałabym go o zdrade,w ogóle nie daje mi do tego powodów...

Wiem napewno którego kocham co do tego nie mam wątpliwości :mrgreen:

Dlatego tez mam taki problem z interpretacja, ale bardzo dziekuje za pomoc,pomysle nad tym, moze cos sie kryje w Twojej wskazówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :-)

 

Chciałabym prosić o "wykładnię" mojego snu. Mam 27 lat, z nkim nie związana.

 

Jestem w około 7 m-cu ciąży. Nie wiem z kim. Nie jestem z ciąży specjalnie szczęśliwa. Czuję dyskomfort, że nie wiem kto jest ojcem, nie mam męża, nie jestem samodzielna życiowo. We śnie przez chwilę jest obok mnie mój tata - też nie jest szczęśliwy z powodu tej ciąży, ale ją akceptuje: "no trudno, jak już jest to musi być".

W pewnym momencie widzę, zę mój brzuch jest rozcięty pionowo przez cały brzuch a ja zaciskam rozchodzące się poły brzucha tak aby zakryć wnętrzności i oczywiście dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem troche zadziwiona faktem iż pomimo, ze nie myślę na codzien o tym stanie ... ostatnio mialam dwa dziwne sny ...

Najpierw snilo mi się,że jestem w ciązy w 3 miesiący i zastanawiałam się jak to możliwe skoro nie miałam zblizenia i ewentualnie rozwazalam mozliwosci, ze coś moglo się stać a ja tego nie pamietam ... wiec zadzwoniłam do kolegi i się zapytalam czy miedzy nami do niczego nie doszlo bo jestem w ciazy ... a on mi pogratulował

 

Jakies 2 dni temu z kolei mialam sen że zona jego brata jest w ciązy ... Ogolnie bardzo dziwi mnie to powiazanie w snach, bo nie mam z nim na codzien konatktu ani z jego rodziną i nie mysle o nim na codzien ... I niestey mialam okazje dowiedzieć ze 2 tygodnie temu, ta zona poronila (ale dowiedzialam się juz po tych snach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚNIŁO MI SIĘ WCZORAJ ŻE BYŁAM W CIĄŻY BYŁAM W TYM ŚNIE BARDZO SZCZĘŚLIWA ŻE JESTEM W CIĄŻY I WIEM ŻE PODCZAS TEGO SNU GŁASKAŁAM SIE PO BRZUCHU BO GDY SIĘ OBUDZIŁAM TO MOJE RĘCE BYŁY NA BRZUCHU I MOJE UCZUCIA GDY SIĘ OBUDZILAM BYŁO RADOSNE BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA PROSZE POWIEDZCIE MI CO TO MA ZNACZYC W TYM ŚNIE WIDZIAŁAM TAKŻE MOJEGO CHŁOPAKA OBYDWOJE SIĘ CIESZYLIŚMY Z TEGO DZIECKA!!!TEN SEN ŚNIŁ MI SIĘ TRZY DNI TEMU ALE CAŁY CZAS MAM GO W GŁOWIE I NIE MOGE PRZESTAC O NIM MYŚLEC!!!
- ze snu wynika, że wszystko pomiędzy Wami układa się dobrze, są wspólne plany, jest uczucie... stabilnie, gratuluję. Choć nie osiadaj na laurach - zwróć uwagę na użyty czas teraźniejszy przy interpretacji. Nie chodzi też o to, że wiem coś o Twojej przyszłości, o czym Ty nie masz pojęcia. Po prostu czasem ludzie słysząc takie słowa, myślą - "Nic nam nie grozi, można wyluzować i zacząć mniej się starać". Nic bardziej błędnego. Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2007-01-06, 22:13 ]

Jestem w około 7 m-cu ciąży. Nie wiem z kim. Nie jestem z ciąży specjalnie szczęśliwa. Czuję dyskomfort, że nie wiem kto jest ojcem, nie mam męża, nie jestem samodzielna życiowo. We śnie przez chwilę jest obok mnie mój tata - też nie jest szczęśliwy z powodu tej ciąży, ale ją akceptuje: "no trudno, jak już jest to musi być".

W pewnym momencie widzę, zę mój brzuch jest rozcięty pionowo przez cały brzuch a ja zaciskam rozchodzące się poły brzucha tak aby zakryć wnętrzności i oczywiście dziecko.

- i rzeczywiście, nie jesteś jeszcze gotowa na założenie rodziny. Ten sen mówi też o pewnej presji w tej kwestii, stąd rozcięty brzuch. Bronisz się przed nią, dlatego zakrywasz wnętrzności (Twoje wnętrze). Spokojnie, trafisz w końcu na swoją drugą połówkę :). Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie... śniło mi się dzisiaj że jesten na badaniu ginekologicznym i USG i dowiaduję sie na ntym właśnie badaniu że jestem w 3 miesiacu ciąży, jestem zdumiona!!!!! poniewaz od dłuuuuuuugiego czasu nie sypiam ze swoim mężem, z przyjacielem mamy też przerwę znaczącą z jednym małym incydentem ;) który to mółbyc ewentualnie poczatkiem tego nowego życia we mnie,... w trakcie badania moje zdumienie przechodzi w przerażenie ponieważ uświadamiam sobie że patrzy na to mój mąż który pzrecież nijak nie może być ojcem.... obudzilam sie... dodam że nie chcę mieć wiecej dzieci, że stoje u progu rozwodu - kwestią czasu jest dla mnie złożenie pozwu... proszę ... co to znaczy????

 

[ Dodano: 2007-01-10, 07:37 ]

witajcie... śniło mi się dziś że nazlazłam się na baaniu USG i na nim dowiedzialam sie ze jestem w okolo 3 miesiacu ciaży.. byłam zdumiona ponieważ od daaaaaawna nie sypiam z moim mężem a i z przyjacielem długo sie nie widzieliśmy.... moje zdumienie przeszło w przerażenie ponieważ uświadomiłam sobie że badanie obserwuje mój mąż który nijak nie może być ojcem... obudzilam sie...dodam tylko ze niejako jestem na zakrecie, ze stoje u progu rozwodu, kwestią czasu jest złożenie pozwu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sen mówi też o pewnej presji w tej kwestii, stąd rozcięty brzuch. Bronisz się przed nią, dlatego zakrywasz wnętrzności (Twoje wnętrze). Spokojnie, trafisz w końcu na swoją drugą połówkę :). Pozdrawiam.

Aż mnie Twoje słowa uderzyły.

 

Swoją prawdziwością. Nie wiedziałam, że ten sen jest o presji i obawie.

A ja istotnie czuję presję - wystarczy, ze popatrzę na równieśników i młodszych którzy mają już rodziny.

I to prawda - obawa, czy ja kiedyś tez znajde swoją połówkę jest wielka.

 

Więc Rito - jakbyś we mnie jak w książce wyczytała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie... śniło mi się dzisiaj że jesten na badaniu ginekologicznym i USG i dowiaduję sie na ntym właśnie badaniu że jestem w 3 miesiacu ciąży, jestem zdumiona!!!!! poniewaz od dłuuuuuuugiego czasu nie sypiam ze swoim mężem, z przyjacielem mamy też przerwę znaczącą z jednym małym incydentem który to mółbyc ewentualnie poczatkiem tego nowego życia we mnie,... w trakcie badania moje zdumienie przechodzi w przerażenie ponieważ uświadamiam sobie że patrzy na to mój mąż który pzrecież nijak nie może być ojcem.... obudzilam sie... dodam że nie chcę mieć wiecej dzieci, że stoje u progu rozwodu - kwestią czasu jest dla mnie złożenie pozwu... proszę ... co to znaczy????
- jesteś w trzecim miesiącu ciąży, ponieważ pojawiła się nowa koncepcja. Sama mówisz, że stoisz u progu rozwodu... Twoje myśli skierowane są w innym kierunku, niż dotychczas. Tak, widać, że jesteś pełna nadziei z powodu zmian, które zachodzą w Twoim życiu. Przerażenie, które zauważyłaś u siebie jest związane z faktem, że plany które posiadasz nie dotyczą już Twojego męża. Podświadomość ukazała tę sytuację, właśnie w ten sposób. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo bym prosiła o wyjaśnienie moich snów

Dziś śniło mi się, że byłam w ciąży. To był sam początek chyba, brzuszka nie miałam, ale głaskałam go cały czas i wiedziałam, że tam jest moje dziecko. Byłam niesamowicie szczęśliwa! To fantastyczne uczucie!

Tyle że byłam w ciąży z moim byłym chłopakiem. W rzeczywistości sytuacja wygląda tak, że byliśmy razem 2 lata, ale on mnie bardzo źle traktował i się rozeszliśmy, praktycznie od razu spotkałam innego faceta - cudownego. On jest teraz w wojsku. Jesteśmy razem od kilku miesięcy i mimo że kocham swojego chłopaka, to nie mogę zapomnieć o tamtym! Myślę że to ma jakiś związek z tym snem. We śnie jak się przemieszczałam to raz był ze mną były, raz obecny - nie zauważałam tych zmian, to było jakby normalne. Dodam jeszcze że ten były nie odzywał się do mnie w czasie snu, o coś mu chodziło, był zły i obrażony... unikał mnie. Mimo że spodziewałam się jego dziecka!

Byłam u lekarza żeby mi zrobił badania czy na pewno jestem w ciąży (dodam że gabinet znajdował się w szkole - moim byłym gimnazjum). Kiedy potwierdził rozpłakałam się ze szczęścia! Ale za chwilę załamałam - mam 18 lat, przede mną matura, więc muszę usunąć... Płakałam, bo nie chciałam tego, pragnęłam tego dziecka... I się obudziłam. Po obudzeniu byłam jakaś taka szczęśliwa - bo naprawdę chcę mieć dziecko, ale oczywiste że nie w tym wieku. Co to wszystko może oznaczać??????

 

No i jeszcze jedna sprawa - ta ciąża to wyjątkowy sen w moim przypadku. Co noc śnią mi się koszmary - ciągle ktoś chce mnie zabić, uciekam, boję się. Budzę się przerażona. Raz jest to zawodowy morderca, raz psychol z siekierą, innym razem ogroooomne pająki których się niesamowicie boję... Praktycznie co noc mam takie sny, i już się przyzwyczaiłam. Dlatego ten sen się tak wyróżnił.

 

Wobec tego mam ogromną prośbę o wyjaśnienie mi tego wszystkiego... :( bo wydaje mi się że te sny wiele znaczą, a ja ich nie rozumiem... Z góry dziękuję! i pozdrawiam :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, prosze o interpretacje mojego snu:

snilam ze jestem w ciazy 4 razy pod rzad, ale przy pierwszej ciazy wiedzialam ze beda jeszcze 3, tak jakbym miala czworaczki, ale kazde urodzone osobno, co 9 miesiecy...

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jakis tydzien temu mialam dwa sny, najpierw snilo mi sie ze jestem w ciazy i tylko to, a za drugim razem tez snilo mi sie ze jestem w ciazy ale urodzilam blizniaki, co oznaczaja te dwa sny?

 

chcialabym powiedziec ze od 5 lat jestem w zwiazku z chlopakiem czy to ma jakis zwiazek? dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bo ten sen jest Twoją najgłębszą obawą ukrytą głęboko w Tobie. Czasami nie jestesmy tego swiadomi ale to jest prawda. Jesteś z nim bardzo długo może dziecko to jest Twoje ukryte pragnienie? To że w jednym snie sa blizniaki w drugim nie to chyba nie ma znaczenia poprostu chodzi o ciaze a sny sie lubia przeksztalcac(znaczenie to samo). Sama napewno znasz odpowiedz na to pytanie ale wdl mnie najbardziej odpowiednie opcje to strach lub pragnienie a moze jedno i drugie?;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam niesamowity sen...bylam w ciazy, juz zaawansowanej, ojcem dziecka byl chlopak z ktorym rozstalam sie dwa miesiace temu i za ktorym bardzo tesknilam- do momentu tego snu :/(bylismy razem 2 lata) bylam na porodowce i czekalam na rozwiazanie. Zadzwonilam do ojca dziecka zeby go powiadomic. On mi odpowiedzial ze teraz nie ma czasu bo jest ze swoja nowa dziewczyna. W rezultacie jednak przyjechal. Powiedzial mi ze pomoze mi wychowac dziecko ale nie bedziemy razem. Zdenerwowalam sie bardzo i w tym momencie odeszly mi wody. On sie wogole niczym nie przejmowal, jakby byl tam z przymusu. Zaczelam rodzic... wszystko bylo bezbolesnie i szybko... byla ze mna moja mama. Urodzilam coreczke... Najbardziej niesamowite bylo uczucie jak polozyli mi ja na brzuchu... czulam taka nieopisana radosc... juz nic sie nie liczylo tylko ona :) i w tym momencie obudzilam sie... z ogromnym niesmakiem do mojego bylego:

Wiem ze ten sen ma bardzo duzo znakow... ciaza byly mama dziecko radosc itp... sama go nie zinterpretuje dlatego blagam kogos o pomoc :)

z gory bardzo dziekuje :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się dziś śniło ,że jestem w ciąży.Tylko żeby było ciekawiej jestem facetem-hetero.Poprostu lekarz internista taką postawił diagnozę, bo mi brzuch rósł od jakiegoś czasu.Pierwszy raz mi się coś takiego śniło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

sniło mi sie dwa razy ,ze jestem wciazy w 7 miesiacu ciazy i dzidzius wypycha swoja nozke w strone mojego pepka tak , ze prawie wychodzi na zewnatrz. co to moze znaczyc?? :roll: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłam w ciąży, lecz po porodzie którey w śnie nie był ukazany nie widziałam dziecka szukałam ale pielęgniarka nie chciała mi go pokazać. Bardzo chciałam je odnaleźć. W śnie był również motyw zamkniętych drzwi do mojego mieszkania, które miałam stracić na rzecz sąsiada.....

 

Proszę o pomoc w interpretacji....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość dziwne sny. Ostatnio od dłuższego czasu śni mi się, że jestem w ciąży. Jestem w ciąży ale nie wiem z kim. Raz mi się śniło żę urodziłam, a to dziecko odpychało się odemnie rączkami. Prawie nigdy nie wiem kto jest ojcem. Raz tylko wiedziałam i miałam się wyjść za mąż. Czasem jest tak, że wszyscy mi gratulują, rozmawiaja ale nie moge wyśnić co jest dalej. Czasem w tych snac moje koleżanki też są w ciąży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siniło mi się że byłam w ciąży, uff odetchnełam bo mam dwoje dzieci i jak narzie trzeciego nie planuję ale ponoć czekam mnie spełnienie marzen, szczęście wiec teraz cieszę się. Ciekawa jestem kiedy to szczęście mnie spotka :mrgreen:

Nie mogę sie doczekac bo jak narazie wszystko na nie !! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honoratka, ciąża to dobry, błogi sen , ktory nie zwiastuje szybkiego poczęcia, lecz nadzieję na lepszą przyszłość, dobrobyt i stan ogolnej radości osoby, która jest we śnie w ciąży :)

To, że nie wiesz kto jest ojcem to znak , że nie do końca sprecyzowane są Twoje wizje przyszłości - wszystko jest dopiero w fazie planowania - im bardziej zagłebisz się w to, czego oczekujesz od życia, tym ten sen będzie pełniejszy... -

ale nie moge wyśnić co jest dalej.
- wyśnisz, wyśnisz ;)

Pozdrowienia.Ag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ciaza oznacza nowe zmiany to czy jak snil mi sie ex narzeczony (pierwszy raz go widzialam na oczy), ktory byl w ciazy ze mna (doslownie!! to on byl w ciazy i to on urodzil dziecko!!) to czy moze to oznaczac zmiany u tego prawdziwego ex narzeczonego np. wobec mnie?? czy moze to tylko moje zludne nadzieje?? moze tez dlatego we snie wygladal on inaczej niz ten prawdziwy ex...

 

Prosze o jakas rade... Dzieki z gory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie mi sie dzisiaj tez śniło że jestem w ciąży i nagle dziecko zaczęło wypychać sie na zewnątrz przez powłoki brzuszne aż wyszło całkowicie a ja je ucałowałam tak jakby na porzegnanie bo wiedziałam że jest jeszcze zbyt małe żeby przezyć i wtedy się obudziłam. :roll:

Co taki sen może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś mógłby wyjaśnić mi mój sen?

Siedzie w klasie na lekcji fizyki, w drzwiach pojawia sie moja matka chrzestna, która jest w ciąży (w realu nie moze mieć dzieci chodź stara się o nie). Wychodzi pan od fizyki, i ona zaczyna lekcje. Sprawdza obecność, rozmawia ze mną. Dzwonek na przerwe. Wzięła mnie na zakupy. Normalnie rozmawiałysmy (w realu jestesmy skłócone). Nagle sen się skończył.

Czy to moja podświadomość płata mi figle? Czy to jakiś znak? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wiekow sni mi sie sen ze moja mama urodzila dzidziusia i wszyscy bvardzo sie ciesza z tego powodu a najbardziej chyba ja gdyz bardzo chcialabym zeby moja mama urodzila kolejne dziecko ale ona nawet o tym nie mysli... za kazdym razem gdy jej mowie o moim snie to ona powtarza "przestan..." w sumie nie dziwie jej sie, jej jedno dziecko zmarlo a i ze mna i moim bratem miala jakies powiklania... prosze pomozcie co znaczy ten sen?? on mi sie sni od niepamietnych lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie cały ten sen oznacza jedno wielkie SZCZĘŚCIE :grin: a fakt że tak ci sie często śni to poprostu podświadome pragnienie ujawnia sie we śnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby wytłumaczyć co znaczy ten sen... " Kupiłam test ciążowy i matka zobaczyła i gadała , stwierdziła że nie mogę się spotykać z moim chłopakiem, a ja uciekłam i obudziłam się" Co to znaczy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu , ale ciąża często mi się śni.

Ostatnio śniło mi się że jestem na zielonej polanie, z chłopakiem z którym wtedy praktycznie zaczynałam być, dotykałam brzucha on też i było w tym coś takiego dziwnego bo nie obchodziła mnie szkoła rodzice, byłam tylko ja on dziecko które kopie i ciepło płynące z brzucha. Czułam się jakbym naprawdę była! pod koniec brzuch się zdeformował, nie wiem co się stało chłopak zniknął a brzuch wyglądał jakbym włożyła kubek pod skórę, a ona na nim obsiadła.

Dziś śniło mi się, że 2 razy robiłam test - ookazało się że w ciąży jestem, ale nikomu nie powiedziałam. Cieszyłam się ale biłam się w brzuch, aby dziecko stracić bo nie było innego wyjścia- z dzieckiem nie mogłabym dostać się i skończyć medycyny, nie znalazłabym męża itd. pojechałam do mojego chłopaka, który mieszka daleko (tnajlepsze jest to , że to nie było jego dziecko, ale chyba tak mu powiedziałam w rzeczywistości było to dziecko mnojego szwagra! który kiedyś w nocy na sekunde porzyszedł no i niby je zrobił..) przeszłam przez jego podwórko na którym była jakaś impreza, on tylko na mnie spojrzał i nic więcej. powiedzia łąm że jest żałosny, to przybiegł i zaraz uciekł - ja pojechałam do domu z myślą że powiedział tylko że wszystko się ułoży. I znów biłam się w brzuch. Najdziwniejsze jest to, że czemu akurat szwagier?

Rano nie wiedziałam czy to sen, czy jawa.

Czy ciąża to jakaś moja obsesja, czy to może coś znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie mój przyjaciel. Kiedyś gdy go nie znałam za dobrze to snił mi sie. Sniło mi się że goni go policja, że ma długie włoski (kiedyś miał, ale ściął) i ze chodze z nim. Uciekaliśmy przed policją, aż pobiegliśmy do jakiegoś domku. Mieliśmy TO tam zrobić, ale przyszedł jakiś facet i pokazał nam kartke ze mój chłopak jest poszukiwany i pow. ze zaraz zadzwoni po psy. To zwialiśmy. Wkońcu gdzies TO zrobiliśmy. Później (we śnie) sie budze w łóżku jakiegoś domu (napewno nie mojego, ale we śnie to miał być mój dom) i okazalo sie ze jestem w ciązy. Byłam cała zakrwawiona, wszystko mnie bolało, nie mogłam sie ruszac. Usływszałam jakieś krzyki w pokoju obok i wstałam i podeszłam do drzwi i jacyś mężczyźnie "rozmawiali" z moim ojcem. Sen sie skonczyl na tym, ze rodzice na mnie krzyczeli. Co to znaczy?! POMOCY!! Piszcie na e-maila. [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam! śniło mi sie ze jestem w ciaży,trwała nie długo,porod był szybki bezbolesny nie w szpitalu chyba w domu,urodzilam dziwczynke ktorej widzialam twrz byla brzydka ale stwierdzilam ze tak musialo byc,pozniej mialam problemy w szpitalu bo musieli mi usunac łozysko i lekarze nie przejmowli sie mna tylko walczyli o to łozysko chcieli go koniecznie miec,bylam zalamana a przy mnie nie bylo nikogo bliskiego,dziecko widziala tylko raz i wiecej nie wiedzialam co sie z nim dzieje,czy taki sen moze miec jakis znaczacy sens??

Z góry dzieki za odpowiedz! :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej,

mama mały problem ostatniej nocy śniły mi się dwa sny w których byłam ciąży ale to dwa odzielne sny. wiem że to może głupie ale śniło mi się że byłam chyba żoną faraona w egipcie i byłam w ciązy.co gorsze zostałam zabita w jakiejś komnacie poprzez dźgnięcie mieczme a potem postrzelono mni żebym szybciej zginęła.w drugim się byłam w swoim wieku (19 lat) i byłam też w ciąży ale poroniłam i w sumie nawet tego nie przepłakałam po prostu poszłam do szkoły a potem stwierdziłam że może poszłabym do ginekologa i tak skończył sie ten sen.jestem bardzo ciekawa co on oznacza i to samo dwókrotnie tzn ciąża nie wiem jak to interpretować.

pomocy!!

dziękuje z góry

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co to jakieś bzdury podświadomie ci się śnią ... boisz się czegoś może niechcianej ciąży ... wiesz czasami sny nie maja żadnego odniesienia do naszego realnego życia, tylko są odzwierciedleniem obaw i porażek ... tak że zastanów sie nad swoim życiem i pomyśl czy dobrze i mądrze żyjesz w zgodzie ze sobą i światem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi się śniło, że byłam w ciąży z moim przyjacielem, z którym w życiu nic nie wyszło:/ Byłam dorosła, męzatka i poszłam do mojej obecnej szkoły, gdzie zaczełam rodzić.... Moja córka miała na imię Milena i urodziła się 11 kwietnia... Jak dla mnie troche symboli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

 

Otoz mojemu chlopakowi snilo sie ze jestem w ciazy i ze urodzilam, ale nie bylo to jego dziecko. Nie wiem co to moze oznaczac. Czy to jest jakas oznaka braku zaufania do mnie czy tez boi sie ze mnie straci? Dodam, ze od miesiaca on jest za granica, ale wczesniej przez 1,5 roku juz mieszkalismy razem i po jego powrocie rowniez bedziemy. Prosze o interpretacje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mi sie śniło że jak zrobiłam test ciążowy, leżałam wtedy w łużku w piżamie i zobaczyłam że test jest pozytywny, bruciłam sie w drugą strone i sie wtedy obudziłam. Troche to bardzo realnie wyglądało. Co oznacz ten sen? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mnie się sniło, że jestem w ciąży, ale w brzuchu miałam słoniątko. do tego ciągle zapominałam ze jestem w ciąży i oddawałam się uciechom życia, piłam alkohol i brałam jakieś dziwne narkotyki. nie wiem czy to ważne ale we śnie był przy mni mój chłopak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dzis pierwszy raz w zyciu snila mi se moja wlasna ciaza. a konkretniej chwila tuz przed porodem.

bylam w lazience, za chwile mialam zaczac rodzic. w glowie slyszalam cieply meski glos lekarza, ktory mowil mi rzeczowo, krok po kroku, co zaraz nastapi. nie widzialam tej osoby, to raczej wygladalo tak, jakbym przypominala sobie jego slowa. mowil o tym, ze najpierw poczuje bol a potem juz bede czula jak zbliza sie dziecko i bedzie to znak, ze porod sie zaczyna. poczulam ledwie wyczuwalny bol, a nastepnie dziecko napierajace na mnie, probujace sie wydostac na swiat. oczami wyobrazni widzialam to malenstwo, bylam bardzo szczesliwa. potem zrobilo mi sie slabo i czulam, ze mdleje. najpierw wystraszylam sie, ze powinnam kogos zawolac i powiedziec, co sie ze mna dzieje. ale znow uslyszalam ten glos, zrozumialam, ze wszystko jest w porzadku, tak ma byc, nie dzieje sie nic zlego. wiec zamknelam oczy i pozwolilam sobie stracic przytomnosc. bylam spokojna, ze zaraz ktos po mnie przyjdzie i wszystkim sie zajmie.

 

co o tym myslicie?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Mondra.

Na wstęp - dziecko oznacza niewinność, kruchość, delikatność, czystość.

Zadam Ci kilka pytań, jeśli na nie mi odpowiesz, to dokonam analizy Twojego snu.

Pozdrawiam.

Otóż:

1. Czy masz chłopaka?

2. Czy w Waszym związku jest coś czego jesteś niepewna, coś czego się boisz?

3. Czy jesteś zadowolona z tego związku w pełni? Mam na myśli kontakt fizyczny z chłopakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy masz chłopaka?

2. Czy w Waszym związku jest coś czego jesteś niepewna, coś czego się boisz?

3. Czy jesteś zadowolona z tego związku w pełni? Mam na myśli kontakt fizyczny z chłopakiem.

 

anetko, twoje pytania sa osobiste, ale odpowiem na nie.

nie jestem teraz w zwiazku. ostatnio jednak poznalam faceta z ktorym bardzo dobrze sie czuje, rozumiemy sie swietnie. jest to jednak znajomosc troche ryzykowna, dlatego, ze on posiada pewne cechy, ktorych do tej pory unikalam w mezczyznach. na razie czekam na rozwoj wydarzen i nie podejmuje powazniejszych decyzji.

 

pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że są osobiste, ale przecież chciałam tylko zwięzłych odpowiedzi typu "Tak" lub "Nie". Rozpisałaś się bardziej, to dobrze. Ale wiedz o tym, że nie jestem tutaj po to, aby wyciągać z Ciebie Twoje poufne informacje - podałaś to z własnej woli, abym zinterpretowała Twój sen. Mogłaś nawet napisać do mnie na Privie jeśli nie chciałaś o tym mówić na forum.

Już się biorę do pracy.

chwila tuz przed porodem.

Sądzę, że to odzwierciedlenie Twojej niepewności. Przed porodem kobieta czuje ból. Ty także go czujesz, tyle, że niefizycznie. Czyżby szargały Tobą złę myśli? Pamiętaj, że optymista widzi szklankę pełną do połowy, ale nie zapadaj także zbytnio w to, że wszystko będzie ok.

bylam w lazience, za chwile mialam zaczac rodzic. w glowie slyszalam cieply meski glos lekarza, ktory mowil mi rzeczowo, krok po kroku, co zaraz nastapi. nie widzialam tej osoby, to raczej wygladalo tak, jakbym przypominala sobie jego slowa.

Chciałaś zacząć rodzić - sądzę, że to może oznaczać Twój stosunek do samej siebie. Chcesz uwierzyć w to, o czym myślisz, choć wiesz, że to może być nieprawdą. Męski głos lekarza... Jak wiesz lekarz leczy nie tylko ciała, ale także i dusze. Widzisz? Nawet Twoja podświadomość mówi Ci, że ratunkiem dla Twoich poszarpanych hm.. czyżby nerwów? jest mężczyzna - Twoja ostoja spokoju i bezpiecześntwa, Twój Chodzący Azyl. Chcesz, aby Twój partner żył z Tobą niemalże w symbiozie. Sadze, że tutaj jest motyw tego głosu, jakbys wiedziała co za chwilę powie.

mowil o tym, ze najpierw poczuje bol a potem juz bede czula jak zbliza sie dziecko i bedzie to znak, ze porod sie zaczyna.

Twój mężczyzna sam się chyba przyznał, że wie, że nie jest idealnym partnerem. Poczujesz ból przez swoją delikatność i ufność. Ale jak można stąd wydedukować - kiedy poród, który utożsamiam z nie tyle Twoją osobą, ale z relacjami między Wami zacznie nabierać głębi, czyli zaczniesz rodzić... cdn

poczulam ledwie wyczuwalny bol, a nastepnie dziecko napierajace na mnie, probujace sie wydostac na swiat. oczami wyobrazni widzialam to malenstwo, bylam bardzo szczesliwa.

.. wtedy Wasza miłość nabierze tzw. pieprzyku. Ale jak sama podkreśliłaś - będzie nadal tylko "maleństwem".

znow uslyszalam ten glos, zrozumialam, ze wszystko jest w porzadku, tak ma byc, nie dzieje sie nic zlego. wiec zamknelam oczy i pozwolilam sobie stracic przytomnosc. bylam spokojna, ze zaraz ktos po mnie przyjdzie i wszystkim sie zajmie.

tutaj chyba nic nie trzeba tłumaczyć. Może podsumuję?

Sądzę, że jesteś dość negatywnie nastawiona do tego związku, masz za dużo bijących się myśli. Jak sama już podkreśliłaś w swojej ostatniej wypowiedzi w zw. z moimi pytaniami - jest to indywiduum sprzeczne z Twoimi wyobrażeniami. A sprzeczności tak jak odmienności często się przyciągają. Być może Twój sen, poród, który w realu poniekad łączy dwa ciała, miał na celu wyciągnięcie Cię z tego problemu, udowodnienie, że, jak to śpiewają Deep Purple'si - "Love conquers all"?

Moja wskazówka, może się przyda a może mniej - pamiętaj, że nie od razu Kraków zbudowano i wykaż troszkę cierpliwości.

Mam nadzieję, że pomogłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Ci anetko za tak doglebna i szczegolowa interpretacje. musze Ci jednak powiedziec, ze aktualnie nie mam zszarganych nerwow, ani nie opanowuja mnie zle emocje. wrecz przeciwnie - ostatnio mam bardzo dobry okres w zyciu, zarowno osobistym i zawodowym. to utwierdza mnie w przekonaniu, trudno interpretuje sie sny, gdy nie zna sie osoby ani jej sytuacji. niestety, na forum ciezko jest miec dokladniejsza wiedze.

mozliwe tez, ze niedokladnie opisalam stan, w jakim bylam w tym snie: czulam sie szczesliwa, bezpieczna, a bol ktory odczulam zdziwil mnie, gdyz byl krotki i prawie niewyczuwalny (a spodziewalam sie czegos potezniejszego).

jezeli chodzi o moje osobiste odczucia, to sen uznaje za bardzo pozytywny, nie wiedzialam tylko za bardzo od ktorej strony go "ugryzc", rozpoczac interpretacje. dlatego dziekuje ze napisalas, poczytam jeszcze Twoja odpowiedz i na pewno znajde cos dla siebie:)

oczywiscie, ze pomoglas:]

pozdrawiam cieplo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wyznaje zasadę, że najważniejsze są próby. Po kilkakrotnym interpretowaniu czyichś snów już się wie jaka rzecz co symbolizuje. Np. Vanillii sny tłumaczyłam już chyba trzeci bądź czwarty raz ( nie jestem pewnmo co do tego) i już wiem co się przypisuje jakim wydarzeniom u niej. Im więcej snów tym więcej wiadomości. A nie chciałam z Ciebie więcej ciągnąć informacji na tematy osobiste, bo widzę, że odciągasz się od odpowiedzi. :) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doskonale wiem, ze nikt nie zinterpretuje mi snu bez mojej wspolpracy. dlatego, kiedy tutaj opisuje swoje sny, to odpowiedzi jakie otrzymuje od innych sa dla mnie cennymi wskazowkami, a ja je odnosze do swojego zycia i swojej aktualnej sytuacji. dlatego, naprawde szczerze, dziekuje, ze poswiecilas czas na te interpretacje, bo to pozwala mi spojrzec na sen z roznych perspektyw i zastanowic sie nad nim dokladniej. poza tym uwazam, ze nie znam sie na interpretacji zbyt dobrze i lubie miec troche podpowiedziane;) dlatego tu jestem:]

pozdrawiam cieplo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mój sen tak jak wiekszości tu był podobny. Sniło mi sie , że jestem w ciązy. Byłam z rodzicami w sklepie bo była jakaś super wyprzedaż i kupiłam sobie spodnie, buty, i skarpetki. Wróciliśmy do domu ja zostałam przed blokiem by pogadać z kumpela, później wróciłam do domu. Po chwili zaczął mnie boleć brzuch i moja sąsiadka ( nie wiem skad się wzieła w moim domu) wezwała pogotowie. Ja czułam sie jakaś brudna i poszłam do łazienki sie umyć w tym czasie przyjechało pogotowie i przez zamkniete drzwi od łazienki powiedzieli mi że bede miała bliźniaki i ze muszą mnie zabrać do szpitala na badania. Jak wyszłam z łazienki było 2 pielęgniarzy wyszliśmy z domu i sie obudziłam. Czy ktoś moze mi to zinterpretować?? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MNie śniło się dzis ze bylam w ciąży ale to nie bylo dziecko mojego chłopaka. jednak mimo to mnie nie zostawił.co to może znaczyć?proszę o odp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Ostatnio mojej przyjaciolce snilo sie, że jestem w ciazy.. bylo to 5 dni temu. A dzisiaj odezwala sie do mnie kolezanka ktorej nie widzialam oj ze 2 lata i mowi mi ze jej sie snilam dzis ze jestem w ciazy.. Co to moze znaczyc?? Czy to ma byc jakas wiadomosc dla mnie?? Prosze o pomoc:))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

śniło mi się że weszłam do gabinetu stomatologa i tam było parę kobiet, nagle zobaczyłam ze jedna kobieta zaczyna rodzić (miała pokaźny brzuszek ) z wysiłku zrobiła kupę tak jak na prawdę. patrzę obok i jak się nie mylę moja córka ( lat 6) też była w ciąży tzn nie było widać ale tak się zachowywała. nie wiem co to może oznaczać więc proszę Anetko o pomoc. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc proszę Anetko o pomoc.

No zobaczymy co się podzieje ;-)

śniło mi się że weszłam do gabinetu stomatologa i tam było parę kobiet, nagle zobaczyłam ze jedna kobieta zaczyna rodzić (miała pokaźny brzuszek ) z wysiłku zrobiła kupę tak jak na prawdę.

nie sądzisz, że do niektórych problemów w Twoim życiu <brzuszek> masz zbyt ignorujące podejście? Uważasz, że skoro nie dotyczą bezpośrednio Ciebie, to nie ma się co nimi przejmować, hm?

To, że kobieta załatwiła podczas rodzenia swoją nieprzyjemną dla obserwatorów potrzebę fizjologiczną oznaczać mogłoby, że problem, który masz bądź który wyniknie będzie dla Ciebie odrzucający, nieprzyjemny z przebłyskami załamania i smutku.

i jak się nie mylę moja córka ( lat 6) też była w ciąży tzn nie było widać ale tak się zachowywała.

Ta córka istnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy śniło mi się, że jestem w ciąży. Nie wiedziałam o tym, dopóki nie spojrzałam na swój brzuch :D We śnie to był 7 miesiąc. Przez pół snu dziwiłam się, dlaczego dziecko nie kopie, przeleciało mi nawet przez myśl, że jest martwe. Myślałam, że może to dlatego, że nie głaskałam brzucha :shock: zaczęłam głaskać brzuszek i mówić do niego (nie pamiętam co) i sen się urwał. Co to może oznaczać?

 

Dodam, iż staram się o to, by mój były chłopak wrócił do mnie, liczę na szczerą rozmowę o tym, co między nami będzie i on o tym wie. Wczoraj powiedział, że jest szansa na to, abyśmy znowu byli razem, ale jeszcze musi to przemyśleć. Czy sen może oznaczać, że wszystko idzie w dobrym kierunku, a myśl o martwym dziecku to strach, że zamiast poprawy naszych relacji, miłość może "umrzeć", jeśli nie będę dalej walczyć...? Czy może jakaś inna interpretacja jest dobra...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj śnilo mi sie ze jestem w ciazy w 8-9 m-cy .

Czy to moze oznaczac spelnienie marzen lub zyczen moich.?!

 

Pamietam ze jechalam tramwajem i siedzialam jakas pani podeszla i spytala czy moge ustapic miejsca a ja na to ze nie bo jestem w ciazy ,dodam ze bylam w kurtce zimowej i raczej we snie mogla nie zauwazyc ze jestem w ciazy.

Pamietam ze ten moj brzuch byl duzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

prosze o pomoc w zinterpretowaniu snu...

Miałam se podwujny.Najpierw sniła mi sie kobieta w ciązy której odeszły wody apotem zaczeła krwawic, dziecko urodziło się po prysznicem obok jakiegoś mężczyzny.

Druga czesc snu bayła dosc dziwna, zanalazłam się w jakims pomieszczeniu gdzie było zboże były tam szczury , myszy oraz jaies robaki nie mogłam sie z tamtad wydostac.

bardzo prosze o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Śniło mi się dzisiaj, że chodzę ze swoją przyjaciółką po jakimś dziwnym, wielkim gmachu (pamietam wielkie, drewniane schody i duże przestrzenie) i odkrywam jego przeróżne, niezwykle interesujące zakamarki. Pamietam jak znalazłyśmy "zakamarek" (na ostatniej kondygnacji) ze starymi, przepięknymi, białymi szafami. Czułyśmy, że kryje się w nich coś niezwykłego. Wszystkie jednak były pozamykane na kłódki.....Potem przeniosłam sie do jakiejś dużej przestrzeni. Leżałam na łóżku. Obok mnie jakiś mężczyzna. Nie widziałam jego twarzy. Byłam w bardzo zaawansowanej ciąży. Dotykałam brzucha z radością. W pewnym momencie poczułam, że brzuch nagle stał sie miękki i poczułam jak wody plodowe ciekną mi po nogach (swoją droga bardzo nieprzyjemne uczucie-tak to odbierałam we śnie). Dziwnym trafem pojawiła sie położna czy ktoś taki....kobieta, która włożyła mi recę między nogi i wyjęła całe zakrwawione......dziecka nie było. Nie wiem czy poroniłam.....w tym momencie sen sie skończył. Ostatnio bardzo rzadko mi się coś śni......a ten sen był....na swój sposób przerażający (?). Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale przyjaciółka, o której wspomniałam na początku urodziła półtorej miesiąca temu. Brdzo proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nashiro, bardzo dziękuję za pomoc.

Interpretacja jest trafna podwójnie!

Zgadza się zarówno ogólnie z moim życiem jak i ze stanem teraźniejszym!

Faktem jest, że nie tylko nie potrafię zrozumieć niektórych swoich zachowań, ale właściwie mam wrażenie, że w ogóle nie rozumiem samej siebie. I rzeczywiście staram sie doszukiwac przyczyn mojego "dziwnego charakteru" w przeszłości. Co do "planów"....to rzeczywiście takie posiadam i niestety już od jakiegoś czasu wiem, że nic z nich prawdopodobnie nie wyjdzie....ale one niestety nie pozwalają mi spać.

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję!

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec moj sen wygladal tak:

Bylam w ciazy urodzilam dwoje dzieci ale one nie byly moje,

pozniej kazdemu mowilam ze nie sa moje

(bo naprawde nie byly chociaz ja je urodzilam)

tak bylo w snie i mowilam ze to ani nie moje

dziecko ani mojego chlopaka ale nikt nie chcial wierzyc. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że jestem w zaawansowanej ciąży, byłam bardzo szczęśliwa z tego faktu, (ojcem był chyba ktoś na kim mi zależy), głaskałam mój brzuszek :D ale było z nim coś nie tak, miał dziwny kształt - tak jakby przez ścianki brzucha odkształcała się twarz dziecka i kciuk :shock: , taki wystający palec z lewej strony brzucha.

 

Ciąża to zmiany, a co z kształtem brzucha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyśniła mi sie moja Mama, która nie żyje od trzech lat. Ja i ona byłyśmy ciężarne. Normalnie rozmawiałyśmy, tak jakby to był normalny, zwykły dzień....

Mam trudny etap w życiu- czy Ona chce mi coś przkazać ?

 

Dagna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że byłam w ciąży,ale wiedziałam że jestem dziewicą ?! Można prosić o małą pomoc w interpretacji??[glow=red:dedc482947][/glow:dedc482947]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owocowka,

 

to jakieś zmiany (albo sama potrzeba zmian), co do których albo nie jesteś przygotowana, albo czujesz, że na początku będą Cię stresować swoją nowością. Będziesz się bać, że coś może pójść nie do końca po Twojej myśli. Ale to tylko Twoje obawy, jeśli się dobrze przyłożysz, wszystko będzie dobrze.

 

:)

 

Dziękuje za pomoc w interpretacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

śniło m i sie ze byłam w ciąży z moim obecnym chłopakiem mieliśmy porut rodzinny juz przyszedł moment w którym miałam juz rodzić nasze maleństwo we śnie miałam problem z urodzeniem dziecka i miałam robioną cesarke chłopak był całyczas przy mnie po wszystkim wyszłam z naza córeczką do domu byliśmy bardzo szczęśliwi zajmowaliśmy sie dzieckiem ja je karmiłam piersią. Dla mnie to był bardzo dziwny sen prosze o wytłumaczenie tego snu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis znowu mialam ten sam sen co wczoraj tylko ze tym razem widziałam krew lekarza ktory odbieral porud.Czemu cos takiego mi sie sni? Prosze powiedzcie mi czemu tak jest co to moze znaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ostatnio śniło się że byłam w ciąży, nie była ona zbyt zaawansowana. Spacerowałam i bardzo cieszyłam się z tego dziecka. A najdziwniejsze było to, że nie było osoby, która była biologicznym ojcem, czyli nie było zapłodnione ale było we mnie. a i bardzo często z czyłością głaskałam ten brzuszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Tej nocy miałam dziwny sen. Sniło mi sie że urodziłam zdrowego ślicznego synka, byłam w sklepie i spotkałam chłopaka który od dawna mi sie podoba. Zaczął sie tłumaczyć i przepraszać że nie zwracał na mnie uwagi i za to że gadał głupoty (a to ja do niego zawsze coś głupiego powiem). Byliśmy bardzo blisko siebie więc on mówił szeptem, zrobił sie nastrój erotyczny. Następnie znalazłam sie u siebie w domu i mama z siostra zmusiły mnie żebym do niego zadzwoniła pod głupim pretekstem czy może mnie i mojego synka zawieść do mojej cioci (co jest lekko niedorzeczne gdzyż on mieszka aktualnie w anglii a ja byłam w polsce). On coś poweidział ale ja nie dosłyszałam, czekał na moją odpowiedz ale w tym momencie obudziłam sie. Czy ten sen coś znaczy czy jest bez znaczenia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elizaczku, chyba doskonale radzisz sobie sama. Często mówisz coś głupiego i później tego żałujesz, ale i tak Ci, którzy mają Cię lubić, lubili Ciebie będą taką jaka jesteś. Pamiętaj, że nie trzeba pchać się tam, gdzie nas nie chcą, ale chcieć być tam, gdzie wszyscy nas szanują i tolerują w całej okazałości.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snilo mi sie ze do zeszytu byly przyklejone dwa testy ciazowe zuzyte i ktos chcial pozyczyc ten zeszyt wystraszylam sie i popatrzylam na chlopaka i sen sie skonczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00KamilA18, sądzę, że zmieni się Twoja codzienność i nastąpią wielkie zmiany w życiu - konieczność zmienienia swojego dotychczasowego trybu życia i wielkie trudy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że zaszłam w ciąże (nie wiem jakim cudem) z moim ex-chłopakiem. Powiedziałam mu o tym, ale on powiedział, że nie będzie się do tego wtrącać. Ciąże udało mi się do końca zachować w tajemnicy przed otoczeniem (wyłączając rodziców), brzuch prawie niezauważalnie mi urósł, chodziłam w swetrach. Rodziłam u siebie w domu, przy asyście rodziców i lekarza, poszło o wiele łatwiej niż sobie wyobrażałam. Następnie poszłam do łazienki, tam pomyślałam sobie, że będzie mi teraz trudno sobie życie ułożyć, żaden porządny facet mnie nie zechce. Wróciłam do pokoju, a tam okazało się, że dziecko nie żyje bo lekarz go przypadkiem udusił. Wzięłam je na ręcę, zaczęłam płakać, czułam się winna, że to przez moje myśli sprzed chwili. To był chłopiek, chudziutki, wyglądał jak ken (laLka Barbie) a nie jak normalny noworodek, był podobny do swojego ojca. Zastanawiałam się czy napisać mu (ojcu dziecka) o tym na gadu ale zrezygnowałam.

Następnego dnia, albo po południu szłam do kościoła na szkolne rekolekcje. Spotkałam chłopaka, w którym jestem zakochana. Zamieniliśmy parę słów co tam słychać, odpowiedzieliśmy sobie nawzajem że nic ciekawego. Pomyślałam, że może kiedyś powierze mu moją największa tajemnice (ciąża). W kościele zasiadłam w początkowych rzędach. Katechetka, grzmiocym głosem zapytała patrząc się na mnie: "Kto jest temu winny". Ogolna konsternacja, nikt nie wiedział o co chodzi. Ja wstałam i powiedziałam "Nikt stąd" (moj ex już skończył szkołę, do tej nawet nie chodził ).

Dziwny sen, nie wiem jak go interpretować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich cieplutko.

Często mi się śni że jestem w ciaży z moim chłopakiem. Zawsze usuwam ciążę. Raz z mamą , raz widzę jak on płaci za usunięcie.

Sam zabieg nigdy mi się nie sni ale chodzi o sam fakt że w tym śnie aborcja jest dla mnie normalna i oczywista. Co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cukierka, sądzę, że są sprawy, które wymagają Twojej reakcji, chociaż bardzo się tego boisz. Wmawiasz sobie, że wszystko jest ok, choć raczej tak nie jest. Nie powinnaś jednak załatwiać tego ze swoim chłopakiem, bo on ma skłonność do impulsywności, pomimo, że wcale kłębkiem nerwów nie jest.

Możesz natomiast zwrócić się z pomocą do mamy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich na Forum

 

Ponieważ moja małżonka jest w ciąży i jeszcze nie wiedzieliśmy co bedziemy mieli, mialem niedawno sen że bede miał chłopca. Śnil mi sie mój syn który był juz duży mial około 20 lat i był bardzo ładny, tylko miał na sobie bardzo sludne ubranie. tz, był ubrany w jasnym takim przybrudzonym trochę sweterku i ten sweterek był troche podarty. Chłopiec byl blondynem o krótkich włosach i byl bardzo ladny. Dodam tylko tyle że mam bardzo ładną zonę i bede mial pierwsze dziecko. I po dzisiejszych badaniach USG lekarz stwierdzil że będzie chlopczyk.

Bardzo proszę o interpretację snu.

Dziekuje Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. śniło mi się że jestem w ciąży z trojaczkami mam duży brzuch i właśnie zaczął się poród. W tym śnie jestem z moim chłopakiem w domu którego już nie ma (został zburzony to był dom moich sąsiadów ale we śnie jest i jest odnowiony). Chłopak pomaga mi się pakowac do szpitala mam ogromny brzuch i nie mogę wstac a on mi pomaga i mocno przytula i natym sen się kończy. W realu chcę zajśc w ciążę. To znaczy że nie zajdę w ciążę? Z tego co sobie poczytałam to wychodzi na to że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...