Skocz do zawartości

Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

OT: anpamo: chce tak delikatnie zauwazyc, ze powinnas zmienic zdjecie w twoim profilu. Swiat jest maly i tak sie skalada, ze ja znam te dziewczyne osobiscie (nie mieszkam w Polsce od wielu lat) i z Deviantart. Dystrubucja jej zdjec poza Deviantart jest absolutnie zabroniona! Zmien zdjecie! dolaczam link do zdjecia i jej strony: Pirate-Queen's Gallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snilo mi sie . ze bylam w ciazy, pamietam dokladnie ze to byl 16-y tydzien ciazy i czulam wyraznie ruchy dzieciatka az brzuch sie ruszal i jak trzymalam dlon na bruchu to czulam tak wyraznie pod dlonia jak dzieciatko przesuwalo raczke czy stopke...Mam 40 lat, dwa lata temu urodzilam coreczke, 16-ego, bardzo chcialabym miec jeszcze jednego dzidziusia ale ze wzgledu na wiek nie odwazam sie...czy sen moze oznaczac moja tesknote za ciaza i jeszzce jednym malenstwem? co oznacza ciaza wogole i te wyrazne ruchy dziecka. Wdzieczna za odp. Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie dzisiaj sniło ze byłam w zaawansowanej ciązy, przebywalam w domu ciotki gdzie byla prawie cala moja najbliższa rodzina, gdy spojrzalam w lustro widzialam dziecko tzn patrzylam na brzuch i widziałam je jakby przez rentgen. Moglam sama okreslic plec dziecka (chlopczyk) potem nie wiem jak to sie stalo ale znalazlam sie w jakims pociagu gdzie wszyscy dziwnie na mnie patrzyli okazało sie ze mimo ze jestem w ciazy to jeszcze mam noge zlamana. W pociagu bylam z ludzmi ktorych wydawalo mi sie ze znam niestety nie widzialam ich twarzy. Dojechalismy gdzies sama nie wiem gdzie ale byly tam duze budynki, hale jakies magazyny nagle podleciał helikoper, zawyła syrena alarmowa i padł komunikat < zagrozenie , zagrozenie rozpoczeła sie ewakuacja wszystkich prosze o opuszczenie terenu > zaczelismy wszyscy uciekac potem znowu jakby teleportacja pojawiłam sie na duzych schodach próbowałam z nich zejsc nie dosc ze z brzuchem to jeszcze z gipsem po prawej stronie widziałam cały czas starszego pana na okolo było duzo mocno zielonej trawy no i.... sie obudziłam ;)

 

dodam ze dzisiaj gdy wyszlam z domu :D po drodze do sklepu widzialam 2 ciezarne :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

proszę o interpretację snu, śniło mi się, że coś rusza mi się w brzuchu - jakby dziecko. W pewnym momencie zarys tego czegoś stał się wyraźniejszy i ja palcami rozerwałam w tym miejscu skórę i można powiedzieć wycisnęłam robaka (taką niby stonogę) ale nie był to tasiemiec. Robak miał ok. 5 cm. i był oczywiście żywy. Chyba go zabiłam, ale nie jestem pewna.

 

Z góry dziękuję za interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Odpowiem zbiorowo.

W zależności od wieku kobiety ciąża może oznaczac co innego np:

- Młoda dziewczyna - lęk przed ciażą

- kobieta w wieku 20 wzwyż uczucia macieżyńskie które się w niej budzą

- kobiety w wieku ok. 40 - tęsknota za czasami kiedy to dla kogoś były tą najważniejsza osobą czyli taki lekki żal ze dzieci są już duże i samodzielne

Dodatkowo ciąża może oznaczac w naszym życiu jakieś zmiany jakie planujemy a które jeszcze nie przybrały konkretnych kształtów i są na etapie zamysłów, zastanawiania się czy wogóle są w fazie mglistych planów.Poród w takim przypadku oznacza że dane przedsięwzięcie wchodzi w fazę realizacji i juz można o nim powiedzieć że jest. Poronienie w takim przypadku może oznaczać nagłe przyśpiesznie w sytuacji tak samo jak przedwczesny poród. jeżeli w naszych snach zamiast rodzącego dziecka pojawia sie coś innego - robaki, pajaki czy inne stworzenia moze to znaczyc ze zmiany które mają nastąpić nie są dla nas korzystne lub plan nasz bierze w łeb bo cos jest nie tak.

To na tyle odnośnie ciązy w telegraficznym skrócie ale należy pamiętać że do każdego snu należy podchodzić indywidualnie zdodnie z twierdzeniem "że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego".

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mnie w tą noc sniło się że bylam w ciąży, widziałam "brzuszek", ale miałam też swiadomosc że nie donoszę ciąży bo to spowoduje moją smierc, myslałam o usunięciu ciąży i bardzo cieszyłam się na tę mysl, że pozbędę się "problemu" i że będę żyć. co to może oznaczać? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się dzisiaj, że byłam w zaawansowanej ciąży i w drodze na Ukrainę(Ukraina mi się dobrze kojarzy, z ciekawą kulturą) zaczęłam mieć skurcze i miałam rodzić. Na stacji benzynowej (niby w Polsce, ale warunki bardziej przypominały ukraińskie) wynajęłam pokój i tam próbowałam rodzić, ale nie mogłam. Co nie zaczynałam przeć, to skurcze mijały i dziecko się nie chciało rodzić. I tak kilka razy, jakaś pani dała mi jakiś zastrzyk przyśpieszający rodzenie, ale też nie pomogło. A ja się w śnie strasznie cieszyłam na ten poród (choć w rzeczywistości nie lubię dzieci i matka natura chyba poskąpiła mi instynktu macierzyńskiego) i byłam nawet nie tyle smutna czy zła co zawstydzona, że próbuję i nie mogę urodzić. A! i jeszcze bardzo dużo ludzi się tam kręciło. Nie znałam ich, ale nie przeszkadzali mi.

Co to może oznaczać? Z góry dziękuję za pomoc w interpretacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj wczorajszy sen to ja w ciąży z trojaczkami Widzialm je na USG tylko dziwne było to dz

Ze oczekiwałam ich z zupełnie innym facetem niż Moj... To dobrze czy zle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie

Śniło Mi sie dzisiejszej nocy że byłam w ciąży i lada chwila miałam urodzic pod dłoniami czułam wiercące sie dziecko do tego stopnia że było widać na skórze odbijącą sie maleńką stopkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Ostatnio miałam bardzo dziwny sen. Otóż. Dosyć często w snach występuje jeden i ten sam budynek, kondygnacja, pomieszczenia. Jeżeli śni mi się coś co się dzieje w budynku, to właśnie jest on niezmienny. Śniło mi się że jestem w ciązy, ale tylko przez jeden dzień, z dużym brzuszkiem. Na drugi dzień dziecko się urodziło, było już duże, była to piękna dziewczynka z króciutkimi blond włoskami, grzywka ścięta na prosto, nad brwiami. Miała bardzo niebieskie oczy, które wręcz hipnotyzowały. W śnie był również mój obecny chłopak, brat, ich koledzy, z którymi mieszkaliśmy w tym domu (można powiedzieć w mieszkaniu). Dla wszystkich szokiem była ta ciąża, ale byliśmy szczęśliwi, gdy dziecko już się urodziło. Sam moment porodu we śnie nie wystąpił. Po prostu na drugi dzień już tym dzieckiem się zajmowałam. Dziewczynka była po prostu przepiękna. Spokojna. Mimo szoku, jaki wszyscy przeżyli dowiadując się o ciąży, bardzo pokochali moją "córkę", moja mama była wniebowzięta. Ja z moim chłopakiem bardzo dumni z tego, jakie mamy piękne dziecko. W ogóle nie byliśmy przygotowani na pojawienie sie dziecka. Nie mieliśmy łóżeczka, żadnych przyborów. Nic. Drugiego dnia, moj chłopak z reszta współlokatorów zrobili sobie impreze w naszym mieszkaniu, w pokoju obok. Byłam zła, bo niepokoiłam się o to, ze moja córka nie usnie, że bedzie płakać (ani razu w tym śnie nie płakała, nie krzyczała), ze nie uśnie. Powiedziałam im żeby troche ciszej to obchodzili, bo bardzo się o nią martwie. Pokochałam ją ogromnie. No i później byłam zła na mojego chłopaka że nie odpisuje mi na smsa, mimo że jest w pokoju obok. Po jakimś czasie wszedł do pokoju w ktorym z córką sie znajdowalysmy. Ona spała. Mój chłopak mnie przytulił, staliśmy i z zachwytem patrzyliśmy się jak nasza córeczka śpi. Był nieco wyższy niż jest w rzeczywistości, miał na sobie czarne, wąskie spodnie. Twarzy jako takiej nie widziałam w ogóle. Widziałam tylko włosy, długie, takie same jakie ma teraz. Kolejny dzień we snie toczył się w zupełnie innym domu, jakby minęło od tamtego czasu sporo czasu. Mieszkałam z moją córeczką w obecnym domu mojej przyjaciółki, surowy budynek, bez elewacji, z czerwonej cegły (bądź pustaków). Pamiętam tylko moment kiedy wróciłam do domu, nie wiem skad, i zastałam moją córkę siedzaca na stole, była ubrana na różowo, uśmiechała sie do mnie. jednak jak weszłam do domu to przypomniało mi się, że spotkałam sie z jakimis ludzmi, którzy mnie odnaleźli i powiedzieli że ta dziewczynka to wrodzony diabeł, że to kiedys było ich dziecko, że była straszna, nieznośna, miała wtedy brązowe włosy, tak samo niebieskie oczy. Pokazywali mi jakieś zdjęcia, nagrania z jej dzieciństwa w ich domu. I trochę sie przerazilam. Jak weszłam do domu i zobaczyłam jak siedzi na tym stole, jak sie do mnie usmiecha i poczułam jak bardzo ją kocham to w myśli powiedziałam sobie "nie, to niemozliwe zeby ona kiedys taka była, skoro u mnie jest takim kochanym dzieckiem". Generalnie chodziło o to, ze jakby ona zmieniła się pod moim wpływem, że stała sie taka spokojna. Sen bardzo mnie zaniepokoił. Obudziłam się w totalnym szoku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam śniło mi się dzisiaj, że moja narzeczona z którą mam brać ślub w przyszłym roku w lipcu jest w ciąży i że obliczaliśmy, że dziecko urodzi się 2 miesiące po ślubie. Ja byłem z tego zadowolony ale ona miała pewne obawy. Co to może znaczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

śniło mi sie ze zaszłam w ciaze siedziałam w łazience i trzymalam test ciazowy w rece i widzialam jak pojawia sie ta druga kreska.. przestraszylam sie bo mam 9 miesieczna corke i we śnie liczylam ze ona bedzie miała 18 miesiecy jak urodzi sie drugie dziecko.... nie mam pojecia co to moze oznaczac... moze mi ktos to wytlumaczyć?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość lataniel

to że podświadomie obawiasz się zajścia w ciążę mimo tego że strasznie kochasz swojego partnera, równie dobrze może znaczyć że w niej jesteś lub to :kobieta śniąca, że jest ciężarna: oczekuj od życia czegoś nowego, spełnią się twoje życzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Śniło mi się że znajdowałam się w rodzinnym domu mojej mamy. Wszystko było jak na dzikim zachodzie. Byłam w ciąży chyba w 5 miesiącu, zakochałam się, ale nie w ojcu dziecka, tylko jakimś mężczyźnie, którego poznałam parę miesięcy wcześniej. Nie chciałam tego dziecka, ale gdy zaczęła się strzelanina, bo ktoś nas napadł. Bardzo martwiłam się że mogę stracić moje dziecko, mój skarb. W końcu zemdlałam, a mężczyzna w którym byłam zakochana nas bronił.

 

Jak można zinterpretować taki sen, proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może mi zinterpretować mój sen? Śniło mi się, że jestem w zaawansowanej ciąży. Byłam w szpitalu czekałam na poród. Na sali było pełno kobiet w ciąży i odwiedzających. Atmosfera panowała jak w ulu. Była tam tez moja koleżanka, z która nie widziałam się już długo i nie utrzymujemy kontaktu bliższego. Wyszłyśmy na papierosa. Ona już urodziła. Byłam nawet w szoku, że tak bez problemu zaraz po porodzie ma energie biegać. W drodze powrotnej zapytałam pielęgniarkę, czy ja już zaczynam rodzić, a ona powiedziała, żebym sprawdziła, czy już zaczął mi pękać brzuch. Chciałam jeszcze przed porodem zdążyć się wypróżnić.Pogoda była bardzo ciepła i przyjemna. Dużo słońca. To było takie przyjemne, leniwe popołudnie. Ja byłam bardzo zadowolona, ale zadowolenie nie wynikało z faktu, że za chwilę urodzę. Było to ogólnie zadowolenie z życia.

 

Dzisiaj mam rozmowę o pracę. Zastanawiam się również nad zakończeniem związku z chłopakiem, chociaż nie jestem pewna, czy moja decyzja jest słuszna. Czy ten sen dotyczy pracy, czy też związku? No i co oznacza? Z góry dziękuję za interpretacje

 

Pozdrawiam

Klaudia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem obecnie w związku, chłopak zerwał ze mną 2 miesiące temu, a ja ciągle go wspominam w swoich myślach i nie wiem jak zapomnieć. Jestem rozczarowana nie dotrzymaniem słów przez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo zaciekawił mnie dzisiejszy sen i bardzo chciała bym się dowiedzieć czy może on coś oznaczać, w czerwcu straciłam dziecko w 5 miersiącu ciązy urodziłam nagle w domu i dziecko umierało mi na rękach do przyjazdu karetki długo niemogłam sie z tym pogodzic i dojść do siebie z nowym rokiem doszłam jednak psychicznie do siebie już nie płacze nie rozpamiętuję czuję się dobrze jednak wczoraj miałam przedziwny i straszny sen byłam w wczesnej ciąży miałam jeszcze bardzo mały brzuch lekko wypukły jednak na podbrzuszu miałam bardzo mocno wypukłą kulkę i w niej było widać malutkie dziecko wielkości zapalniczki moze trzoszkę większe było widoczne za skórą jak by było za jakąś błonką żyło ruszało sie było widac jak oddycha dziecko mocno przylegało do skóry jak by chciało ją przebic swoim małym ciałkiem - przeglądałam się w lustrze i wtedy je właśnei zauważyłam chciuałam szybko wszytskich o tym poinformowac strasznie się denerwowałam w tym śnei ze to dziecko jest tak płytkko usadowione że powinno być głęboko w brzuchu i ze przez to nie przeżyje pobiegłam powiedzieć o tym mojemu chłopakowi jednak nie mogłam go znaleśc wtedy zaczełam szukać mojej najlepszej przyjaciólki znalazłam ją i zaprowadziłam do łazienki uniosłam bluzkę a na brzuchu pojawiły się 2 grube bardzo ciemno fioletowe krechy żyły?? i w tym momencie jedna z nich pękła i zaczeła z niej mocno tryskać krew - bardzo mocno- zaczełam panikować ze już po dziecku że to kara za to że tak szybko sie znowu pochwaliłam ciążą jednak dziecko cały czas żyło - niestety niewiem jak to sie skończyło bo obudziłam się przerażona sen wydawał sie tak bardzo realny i to było najgorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam bardzo dziwny sen:

Okazało sie że jestem w ciąży, zaszłam w nią mimo swojej woli - wyglądało to tak że w nocy podczas gdy spałam wykorzystał mnie mężczyzna z którym łączyły mnie więzi (we sniei miałam swiadomosc że że własnie tak zrobił ) - strasznie nie chciałam tej ciąży, byłam wsciekła na ojca mego poczętego dziecka. chciałam go bić, miałam do niego żal, nienawidziłam go za to, chciałam pozbyć się ciąży bo miałam takie uczucie że to dziecko zniweczy wszystko to co do tej pory planowałam, czułam że ten mężczyzna był troszkę zdziwiony, ale nie umiem do końca sprecyzować jego uczuć, tak bardzo byłam na niego zła

 

a potem sniło mi sie że byłam w sklepie "biedronka", robiłam zakupy, miałam wrażenie że szukam czegos ale tego nie znajduje bo sama chyba do konca nie wiedzialam czego szukam, okazało sie potem że nie mam butów na nogach ale na końcu nareszcie je znalazłam - to były moje ulubione buty w których często chodze na codzień (w realnym swiecie), ogólnie w tym snie panował taki lekki chaos, zagubienie...

 

Bardzo proszę o wytłumaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

może ktoś mi pomoże

Najpierw powiedzial mi mój szwagier że mu się śniło ze byłam w ciąży, mama mnie wyrzuciła z domu i mieszkałam u nich.

a mój przyjaciel nastepnego dnia napisał mi że sniło mu się że byłam w ciąży i dalam mu dotknac brzuch i dziecko kopalo :D

 

wie może ktoś co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie bardzo. dlatego mnie to dziwi...

od grudnia pracuje w tym samym miejscu, studiuje i rezygnować nie zamierzam.

od 6 lat jestem zakochana w chłopaku z którym spędziłam w związku pół roku... (w 2010r.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mąż mnie prosił bym zapytała na forum co może oznaczać jego dziwny sen.Nie wiem czy jest to zgodne z regulaminem.

 

Śniło mu się że byłam w ciąży i bardzo czekał na urodzenie się dziecka lecz jak przyszedł do szpitala po porodzie bardzo był zaskoczony że córka była niesamowicie podobna do jego siostry nawet się zastanawiał czy to możliwe, żeby było tak ogromne podobieństwo.Uspokoił się we śnie dopiero wtedy jak zrozumiał, że może być to prawdą skoro nasz syn jak był mały to bardzo przypominał jego brata.Ostatnie zdanie nawiązuje do rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę o interpretacje mojego dość dziwnego snu, byłam w ciąży z moim byłym chłopakiem, nie zdążyłam pojechać do szpitala i urodziłam w domu, ktoś z rodziny przeciął pępowinę i przyjął moje dziecko. Gdy mi je pokazano byłam bardzo zadowolona bo było śliczne, takie malutkie i zarazem piękne. Mój był chłopak nie wiedział, że został ojcem. (W realnym życiu czuję jeszcze coś do byłego chłopaka)

 

Co może oznaczać taki sen?? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ostatnio śniło mi się, że jestem w ciąży, często miewam takie sny. Ten ostatni bardzo dobrze, dokładnie pamiętam. Byłam gdzieś tak w 4 miesiącu ciąży, pamiętam mój brzuszek. Tylko nie wiem z kim byłam w ciąży, zawsze we snach tego typu jest to niewiadoma. Co może to oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie oba sny oznaczaja ze chcecie byc w ciazy lub boicie sie byc w ciazy:) przynajmniej u mni eto tak dziala snilo mi sie ze jestem w ciazy kiedy panicznie balam sie ,ze w ciaze zajde ot co:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatniej nocy śnił mi się mój chłopak z którym mam obecnie problemy, dużo o nim myślę, nie wiem, czy jeszcze będziemy razem. Najpierw śniło mi się, że chciałam z nim kilka razy porozmawiać, ale cały czas ze 2 metry od niego stała jego przyjaciółka (która myślę że przyczyniła się do rozpadu naszego związku). Co ją odepchnęłam, ona znowu się pojawiała. Potem śniło mi się, że chciałam z nim poważnie porozmawiać, przekazać, że jestem w ciąży. Czy ostatecznie we śnie to zrobiłam właściwie już nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

miałam bardzo dziwny sen... mój nieżyjący przyjaciel powiedział mi że jestem w ciąży z trojaczkami s to dwie dziewczynki i jeden chłopiec, który urodzi się upośledzony... Następnie "dziwny" lekarz (pojawił się z pod ziemi) powiedział że moge usunąć tego chorego chłopca... Najbardziej irytuje mnie że tą nowinę przekazał mi przyjaciel który nie żyje już od roku... Co to może oznaczć?? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Was serdecznie!

 

Trafiłam na to forum gdyż sen który miałam dzisiaj w nocy strasznie na mnie wpłynął i cały czas o nim myslę. Wszystko było bardzo realne aż przerażające.

 

Śniło mi się że w 7 miesiącu odkryłam, że jestem w ciąży ale byłam szczęśliwa i obnosiłam sie z nią. Teraz dziwna część, nie wiem kto jest ojcem ale mój "wujek" z którym nie jestem spokrewniona, a który jest w wieku mojego taty jakby się nami zaopiekował i zaczęłam z nim być, spałam z nim w łóżku. Poszliśmy razem do kina i na schodach spotkałam koleżankę z liceum której rękę przyłożyłam do mojego brzuszka.

 

Macie na pewno więcej doświadczenia ode mnie więc proszę pomóżcie. Ja wiem, że ciąża generalnie znaczy coś dobrego ale czemu w 7 miesiącu no i ten wujek- obrzydliwe... Dodam jeszcze, że nigdy mi się nic nie śni ale kilka miesięcy temu też śniło mi się że byłam w ciąży i nie chodzi o mój instynkt macierzyński.

 

Bardzo prosze o odpowiedź,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proszę o pomoc w interpretacji mojego snu. Widzialam w nim kobiete, ktora jak mi sie wydawalo uwiezila w swoim brzuchu dwoje dzieci. Podkradlam sie do niej i nozem rozcielam jej brzuch chcac uwolnic dzieci, ale okazalo sie ze to byl podstep i w srodku nikogo nie bylo. za to ja zostałam wchlonieta do brzucha tej kobiety. Znalazlam sie w malym pomieszczeniu, jakby w izolatce w szpitalu psychiatrycznym, bez drzw i okien, scianami wylozonymi materacami. bylam przerazona, ale wiedzialam ze na zewnatrz jest ktos kto probuje mnie uwolnic. Czy ktos moglby podpowiedziec mi co taki sen moze oznaczac? Z góry dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Być może znajdziesz się w trudnej dla Ciebie sytuacji,w kłopotach ale będzie ktoś kto będzie próbował Ci pomóc. Twoja sytuacja może być spowodowana jakąś intrygą uknutą przeciwko Tobie.Uczucia we śnie odzwierciedlają Twoje uczucia jakie będą Ci towarzyszyły na jawie w związku z tą sytuacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz. Faktycznie znajduje sie w trudnej sytuacji, rozstalam sie z partnerem, z korym bylam przez 7 lat. On nie akceptuje mojego odejscia i mam wrazenie ze probuje mna manipulowac. Moze to ta intryga wlasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Proszę :) cieszę się,że mogłam Tobie pomóc.

Nie daj sobą manipulować.Kieruj się swoja intuicja i mądrością.Kieruj się w strone własnego szczęścia,to w życiu najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się dzisiaj, że byłam facetem i moja dziewczyna powiedziała mi, że jest w ciąży, pokazała mi nawet kilka testów.Poczułam lekki niepokój, ale generalnie się ucieszyłam.

Co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Twój sen znaczy,że animus-niedostatecznie rozwinięte w Tobie cechy męskie,który istnieje w Twoim wnętrzu.Twoja osobowość zmusza Cię do rozwinięcia niezależności myślenia,własnej woli w działąniach,odkryc powinnaś w sobie odwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cozy ten sen ma jakieś szczególne znaczenie dla mnie?śniło mi sie że jestem w 6miesiacu ciąży i lekarz(kobieta)szykowała mnie do porodu nie z powodu zagrożenia ciąży tylko tak jakby z konieczności Bardzo się bałam samego rozwiązania bo pojawiły się komplikacje które oznaczały dla mnie ból i bardzo się tego bólu bałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Obecnie jesteś na etapie realizacji jakiegoś swojego planu/zamierzenia.To się dokonuje.Nie jesteś jeszcze gotowa na zamknięcie tej sprawy,ponieważ wszystko musi dojrzeć do tego.Ty musisz dojrzeć.Jednak sytuacja w której się znajdziesz/z konieczności/ zmusi Cię do zamknięcia tego przedsięwzięcia i nastąpi transformacja.Być może w sferze zawodowej lub uczuciowej.Nie wiem co tak ważnego jest obecnie dla Ciebie w Twoim życiu,ale jest to dojrzałe choć n ten moment nie jesteś gotowa na koniec tego co przeżywasz.Nie dojrzałaś jeszcze do tego.Czekasz ale jednocześnie boisz sie momentu,w którym ten przełom ma nastąpić.Czujesz się poddana trudnej dla Ciebie próbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje to prawda Teraz skojarzyłam fakt że dokładnie 6miesięcy temu rozstałam się z kimś o kim trudno mi zapomnieć Chce ale nie umiem chociaż bardzo się staram Dziękuje ślicznie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Proszę :) ciesze się,że mogłam pomóc:)

Przyjmij radę jeśli chcesz, by pogodzić sie z tym co się stało:zrób sobie wieczór dla siebie. W spokoju usiądź sama wieczorem, zapal świeczkę, włącz miłą relaksującą Cie muzykę. Sięgnij w pamięci do tego co Was łaczyło.Wybacz sobie wszystkie swoje zachowania o które masz żal sama do siebie.Wybacz byłemu partnerowi wszystkie zachowania, o które masz żal do niego.Wybacz i zapomnij o tym co było złe.Pokochaj siebie i jego miłością piękną,czystą,inną.Pozwól mu odejść i układać życie według tego jak sam chce.Pozwól sobie na szczęście,pozwól sobie zacząć nowe życie,nowy etap w życiu.Spójrz jak było kiedys pieknie i życz mu by był w życiu jeszcze bardziej szczęśliwy niż był z Toba.Sobie również życz takiego szczęścia.Otwórz sie na nowe i pozwól jemu.Ja życzę Tobie abyś była najszczęśliwszą kobietą na świecie.Uda się. Sama musisz tylko do tego dojrzec i tego chcieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy moglibyscie zinterpretować sen dotyczący szóstego miesiąca ciąży.Śniło mi się ,że jestem w szóstym miesiącu ciąży.Bardzo się martwiłam jak wychowam dziecko skoro mam ciężko chorą matkę i pracuję i mam już ponad 40 lat.Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Ciąża reprezentuje zarodek nowego życia wewnętrznego,jakiegoś zamierzenia, planu zmierzającego do konkretnego celu.Coś wydarzyło się jakiś czas temu w Twoim życiu niedawno,najdalej 6 miesięcy temu, i połącz to z wydarzeniami w życiu realnym.Co wtedy tak ważnego wydarzyło się w Twoim życiu?Sen zapowiada powodzenie rozpoczętego przedsięwzięcia jeśli jest poród.Wtedy gdy urodziłas cos w tym czasie sie zrealizowało,cos nastapiło między Wami,ważny moment jakis.Kobieta w ciąży to realizacja tego co kiełkuje w Twoim umysle.Jakas myśl,postepowanie,plan dojrzewa w Tobie.Kobietom często się śni,że są ciężarne.To zarodek nowego życia zmierzającego do konkretnego celu.To jeszcze w Tobie dojrzewa,bo jeszcze nie urodziłaś we śnie.

W realu ciąża po 40 roku zycia nie jest problemem ;) tylko trzeba bardziej na siebie uważać i dbać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałam taki super krótki sen.

Śniło mi sie, że rozmawiałam z moją znajomą, z którą ostatnio się spotkałam (przez gg) i ona mi napisała, że jest w ciąży (w tym śnie miała 17 lat, naprawdę jest młodsza o rok) i ja byłam w takim szoku! Pytam się jej czy nie uważa, ze to za wcześnie na dziecko, przecież ona jest jeszcze taka młoda, a ona, że nie, że ma zamiar dobrze to dziecko wychować. Podczas kiedy ja byłam w tym śnie w szoku, ona się cieszyła z tego, że jest w ciąży! I potem już pod koniec tego snu sobie pomyślałam, że 'co by to było gdybym ja też już miała dziecko z moim chłopakiem o_O' i myślałam wtedy o takim znajomym z chatu (z którym codziennie piszę), chociaż ja nie mam chłopaka i wgl. A i we śnie też miałam 17 lat, a naprawdę mam 16.

 

P.S. Ten znajomy o którym myślałam w tym śnie jako o swoim chłopaku też mi sie dzisiaj śnił, ale to opiszę w innym wątku, bo by wyszedł strasznie długi post ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witajcie, przejrzałam niemal wszystkie wątki w tym temacie ale nie znalazłam odpowiedzi.

Sniło mi się, że jestem w ciąży, bardzo dobrze ją znosiłam, szykowałam się do porodu. Miałam rodzić w jakimś dziwnym miejscu, dziwnym w tym sensie, że nie był to szpital, chyba jakis dom. Rzecz w tym że nie urodziłam. Wszystko szło gładko, bezboleśnie, ale dziecko sie nie uroziło. W końcu wszyscy obecni przy "porodzie" stwierdzili :acha, nie to nie to, może później, a ja wstałam i polazłam na jakiś zlot, imprezę czy cos w tym rodzaju. Głupi sen jak diabli, zaskoczona jestem tym bardziej , że ja nigdy nie pamiętam co mi się śniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem u młodych kobiet w snach ciąża i urodzone dziecko oznaczają jej dzieciństwo, a porzucenie lub śmierć (zabicie) dziecka oznaczają wejście w dorosłość. tak kiedyś czytałam i w całym artykule brzmiało to logicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się ponad tydzień temu, że jestem w ciąży. Bardzo podobał mi się ten stan. Sen było niesamowicie realny. Sprawdziłam w senniku, że bycie w ciąży oznacza dobre nowiny lub pomyślne ułożenie się spraw, na których nam zależy. Ucieszyłam się, ale na razie nic takiego się nie zadziało. I pewnie bym w ogóle nie poruszała tego wątku, gdyby nie siostra, która oznajmiła mi dziś, że jej tez się śniło, że jestem w ciąży, a ponadto urodziłam blond córeczkę i że ogólnie cały sen był bardzo przyjemny. Czy takie nakładanie się snów może coś sugerować. Nie daje mi to spokoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mnie często się śni, że rodzę. Widzę swój duży brzuszek. Jestem na sali porodowej ale nie mam żadnych bóli. Cały czas czekam na odejście wód płodowych. Jest miło, że aż Mnie to w tym śnie dziwi. Nigdy nie udało mi się jeszcze urodzić w tych snach a czekam na to z niecierpliwością. Proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie jestem w 6-tym tygodniu ciazy, ktora jest zagrozona (przynajmniej tak mialam w poprzedniej ale urodzilam zdrowego synka) Snilo mi sie, ze poronilam robiac siusiu. Co to oznacza? Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Śniła mi się dziewczyna którą znam. Całowałem ją, przytulałem, była ciągle uśmiechnięta, była ze mną w ciąży z tego powodu oboje byliśmy szczęśliwi. Co to może ozaczać O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam bardzo dziwny sen, śniło mi się, że jestem w ciąży, ale jeszcze bardzo wczesnej, w całym śnie nie było mowy o tym kim jest ojciec, dziecka nie chciałam, miałam zrobić aborcję i tu cały szkopuł, we śnie moja mama i moja ginekolog, która stwierdziła, że do takiego prostego zabiegu nie potrzeba znieczulenia :_yyyy: jakaś masakra, uciekałam im po jakichś szpitalnych piwnicach rodem z horroru i to nie dlatego, że nie chciałam zabiegu tylko dlatego, że się bałam, że bez znieczulenia, brzmi to wszystko strasznie wiem, tym bardziej ciekawi mnie czy można to jakoś zinterpretować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. śniłam ostatnio, ze jestem w dosc wysokiej ciąży. miałam twardy i duzy brzuszek. pamietam ze byłam aktywna, myślalam o tym, ze musze rzucić palenie. Ojcem dziecka był mężczyzna, z ktorym spotykalam się przez krotki czas, ale on nie przewinął się we śnie. Wiedzialam tyko, ze to on. Dodam tylko, że w mój zwiazek w realu skonczyl się przez osoby trzecie, ktore strasznie namieszaly w naszym zyciu. jak to interpretowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, pierwszy raz miałem taki dziwny sen. Mianowicie spotkałem swoją znajomą, która szła ze swoją znajomą (jej nieznałem) i obie trzymały sie tak samo za brzuchy - tak jakby obejmowały go od góry i dołu. Moja znajoma była w bardziej zaawansowanej ciąży bo już miała widoczny brzuch, za który się trzymała, a ta nieznajoma nie miała brzucha, ale trzymała w taki sam sposób ręce. W tym śnie spotkaliśmy się jakoś na drodze mijając się i powiedziały mi, że są w ciąży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniło mi sie ze byłam w ciąży i mi odeszły wody płodowe nie miałam skurczów i nie mogłam urodzić co to może oznaczać?

Edytowane przez ja7771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Jakiś problem, jakaś ważna dla Ciebie kwestia dojrzała do rozwiązania całkowitego obecnej sytuacji. Jednak Ty możesz nie zauważyć tego momentu i po prostu nie jesteś gotowa na ostateczne przejście z jednego etapu w drugi.Zakończenie czegoś na tą chwilę nie jest jeszcze możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...