Skocz do zawartości

Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również miałem trochę dziwny sen dotyczący ciąży... mianowicie widziałem jedną z moich koleżanek, która była już w dość w zaawansowanym stanie... kiedy widzę ją na łożu i podchodzę do niej- patrząc na jej brzuch- mówi te słowa: ,, Tak, to twoje dziecko''

 

Dodam, że nie mam z nią praktycznie nic wspólnego... tylko czasem spotkania przy ognisku ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniło mi sie ze jestem w ciazy z mezczyzna z ktorym sie rozstalam nawet w tym snie razem u lekarza bylimy ogolnie zagmatwany sen.. kocham tego mezczyzne moze dlatego takie sny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Severin

Słowa "to Twoje dziecko" można odnieść do sytuacji w której można być dumnym z zakończenia jakiegoś zamierzenie czy planu i powiedzieć "to moje dzieło, to moja praca uwieńczona sukcesem"

 

 

zlosniczka

A możesz opisać swój sen dokładniej, ponieważ ten opis jest zbyt skapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten moj sen to naprawde dziwny nie dosc ze ta ciaza to jeszcze vten moj partner pracował na jakims dzwigu groził mu jakis wypadek, jedno wielkie zagmatwanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

zlosniczka

To że byliście razem u lekarza może żwiadczyć o uzdrowieniu Waszych relacji oraz tego że coś nowego się w życiu pojawi (jakaś nowa możliwość) lub zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam trochę pokrętny sen. Otóż okazało się, że jestem w ciąży, co (we śnie) było dla mnie wielkim zdziwieniem, bo nie mogłam sobie przypomnieć abym uprawiała z kimś seks. Zastanawiało mnie kto może być ojcem.

Mimo to, byłam zupełnie spokojna, donosiłam ciążę i urodziłam dziecko. Wszystko odbyło się spokojnie i bez komplikacji i chociaż w prawdziwym życiu w takiej sytuacji byłabym przerażona, to we śnie nic mnie nie niepokoiło.

Cóż to może oznaczać?

 

Edit: Aha, dziecko urodziło się nad rzeką (?)

Edit2: Bardzo dziękuje za odpowiedź. ;) Pozdrawiam

Edytowane przez bietaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

bietaaa

Tu raczej nie chodzi o strikte samą ciążę ale o realizacje jakiś planów, które powinny przebiegać bez problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również śniłamo ciąży. Takie sny zdarzają mi się raz na jakiś czas... Faktem jest,że bardzo pragnę dziecka. Dwa ostatnie zapamiętałam wyjątkowo. W przed ostatnim sniło mi się,że urodziłam czworaczki, pamiętam nawet ich imiona trójki z nich, Maria, Marika, Adaś...czwarte dziecko zmarło jakiś czas po urodzeniu. Ale mimo to, nie byłam smutna, byłam bardzo szczęśliwa... Wiedziałam , że to dziecko urodzi się jeszcze raz w przyszłości, tzn. to wiedziałam w tym snie na pewno. Sen była naprawdę realny, jak mało który. Pamiętam,że był przy mnie mój mężczyzna, ciąza była ogromnym zaskoczeniem, na poczatku snu się martwiliśmy ale potem bylismy bardzo szczęśliwi. Otstani sen pamietam bardzo wyrywkowo... fragmen w którym, wiem,ze jestem we wczesnej ciązy i kłócę się z moim mężczyzną o to że powinien mnie zawieść na badania autem, że nie będę się tłukła autobusem, bo jestem w ciązy... niestety tylko tyle pamiętam... Do tej pory bardziej frapuje mnie ten pierwszy sen i jego dokładność, pamietam,że obudziłam się automatycznie szukałam wzrokiem moich dzieci...chwilkę trwało zanim uświadomiłam sobie,że to był tylko sen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałam dzis piękny sen.......byłam w siódmym miesiącu ciązy, to był synuś:)problem polega na tym, że w realu nie moge mieć dzieci i we śnie doskonale o tym wiedziałam, a jednak byłam w ciąży i widziałam mojego synka na USG:)

ma ktos pomysł jak mam to zinterpretowac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Często śni mi się że jestem w ciąży. Jest to bardzo fajne uczucie, ale gdy nadchodzi czas porodu tracę wzrok i nie mogę zobaczyć mojego nowo narodzonego dziecka lub podczas porodu je tracę. Co może oznaczać mój sen? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

nataszka185

To moze oznaczać jakies nowe plany lub projekt, który starasz sie realizować, co też napawa Cie dumą z własnego działania.. ale kiedy zbliża sie finał Twoich starań - nie widzisz efektów swojej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez byłabym bardzo wdzieczna za interpretacje mojego snu.

Sniło mi sie ze byłam w trzecim m-cu ciązy a potem nagle moje dziecko bylo juz duze na tyle że raczkowało i ciagle gdzies mi sie gubiło na podwórku , wiem ze chciałam je karmić piersią ale nie miałam chyba pokarmu i potem pprzyjechali goscie zeby pogratulowac mi dziecka (ja czułam sie strasznie bo mam 16lat i było mi tak wstyd ze juz mam dziecko itp) no i w tym czasie to dziecko gdzies sie zgubiło po prostu juz chyba na dobre i szukałam go wszedzie ale niestety nie znalazłam no i na tym sie skonczył sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , może mi ktoś pomoże zinterpretować mój dzisiejszy sen . Śniło mi się ,że jestem w ciąży (bez jakiś szczegółów tego stanu )potem już widziałam swoje dziecko zdrowe , syna i na imię miał Antoś (to tak jak planuję nazwać dziecko , nie jestem w ciąży )dziwne było tylko to ,ze synek śmiał sie w głos a było to ledwo po narodzinach i w około widze grupe przyjaciól i wszyscy sie dziwia temu zjawisku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubertiaga, ciaza, dziecko, to symbole nowosci, które pojawiaja sie w naszym zyciu. Sadzac po Twoim snie chodzi tutaj o jakies pozytywne zmiany, które moga zaskoczyc Twoje najblizsze otoczenie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się ostatnio codziennie coś związanego z ciążą śni..

 

ale może dlatego że bardzo pragne żeby zajść w ciąże tylko mój facet się nie zgadza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o interpretacje,od kilku nocy sni mi sie ze jestem w ciąży,ze mam brzuch duzy,albo zastanawiam sie jaki sweterek włożyc zeby ladnie z brzuchem wygladac, Te sny sa tak prawdziwe ze rano budze sie i patrze czy aby tego brzucha niemam.(jesli sny odzwierciedlaja pragnienia to ok. moze i chcialabym miec kolejne dziecko,ale niestac mnie napewno na to teraz. Co zrobic alby przestalo mi sie to snic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scarlet666, a dlaczego chcesz aby przestało? Sny o ciąży powinny "ustąpić" kiedy urodzisz ;) Czyli kiedy zrealizujesz do końca to, w trakcie realizacji teraz jesteś, bądź o realizacji czego myślisz, nosisz się z zamiarem jakiejś zmiany w swoim życiu? Jakieś nowości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałam się dowiedzieć co może dla mnie oznaczać następujący sen. Śniło mi się, że głaszczę brzuch osoby ciężarnej (nie pamiętam czy to była inna kobieta czy ja sama). Jak naprawdę byłam w ciąży lekarka zabroniła mi głaskać brzuch, ponieważ wywołuje się skurcze. Więc skąd taki sen, skoro w realu wiem, że tego nie wolno robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snilo mi sie przed chwila ze bylam w ciazy mialam juz taki ladny duzy brzuszek, potem zapadla w moim snie noc i zobaczylam mojego faceta ktory przedkims ucieka po czym lapie mnie za reke i mowi ze musi mnie chronic przed tym zlym czlowiekiem bo on chce mojego dzieckia. Uciekalismy razem przez jakies bagno, bylo tam pelno jakis krzakow i w koncu moj chlopak ukrył mnie w jakiejs gestwinei i nagle zaczal plakac i mowic" zostaw ja" a ten zly czlowiek znalazl mnie w tych krzakach i sie obudzilam.

 

czy moge prosic o interpretacje tego snu? bylabym brdzo wdzieczna

podkreslam ze teraz nie jestem w ciazy ale kiedys bardzo chce miec dziecko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. moj pierwszy raz na forum...:)

mi to się bardzo często śni ze jestemw ciąży, i nie martwiłoby mnie to wcale gdyby nie fakt, ze w tym śnie jestem w ciąży ze swoim ek facetem i to ze w real bardzo chce zajsc w ciaze a w snie juz nie badzo mi sie to widzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

¦niło mi sie, że byłam w ciąży i trzymałam się za brzuch, tak jakbym miała 'go' upuścić jak np. dzbanek :) obnosiłam sięz moją ciążą wszędzie i byłam cały czas bardzo aktywna w śnie, przemieszczałam się, chodziłam, biegałam po schodach w górę itd. ale jedna rzecz była trochę dziwna, cieszyłam sie z tego dziecka, wiedząc że będzie ono upośledzone, gdy przyjdzie na świat i nie było to dla mnie powodem do smutku, cieszyłam sie bardzo i kochałam dziecko, chociaż w śnie. (Chyba kocham wszystko co moje) Dziwny sen. Może ktoś umie go wytłumaczyć, jego sens zauważy?

 

Ciaze w tym snie interpretowalabym jako jakas twoja idee, plan albo cel ktory chcesz osiagnac. to jest cos co dopiero dojrzewa w twoim umysle albo zyciu..obnosilas sie z ciaza-obnosisz sie z planami, chwalisz- czym sama wiesz najlepiej. uposledzone dziecko czyli plan nie dokladny, masz zarysy ale nie konkretne, nie dokonczone, wypaczone i cie to nie martwi. to tak jakbys stala na poczatku jakiejs drogi, nie wiedziala co cie czeka ale wiedziala ze dasz sobie rade, pomimo ze nie jestes przygotowana do pojscia nia..ja tak bym to zinterpretowala. daj znac czy dalo do myslenia cos:D buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, czy ktoś mógłby mi dać wskazówkę co do mojego snu?

 

Śniło mi się, że byłam w zaawansowanej ciąży ze swoim obecnym chłopakiem. Byłam bardzo dumna i zadowolona. W końcu urodziłam chłopca bardzo bardzo podobnego do mojego chłopaka, co też przyjęłam z radością. Sen wydał mi się pozytywny, ale kiedy się obudziłam zrobiło mi się o tyle przykro, że kilka tygodni temu miałam poważny problem w moim związku i ciężko to zniosłam, do tej pory nie mam pewności co z nami będzie i przeżywam to. Czy mogę ten sen traktować jako dobry znak? ;)

Z góry dziękuję za interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sin, jak najbardziej możesz uważać sen za dobry znak, jesteś pełna obaw o swój związek a zależy Ci na tym by wszystko ułożyło się dobrze. To jest tak widoczne w tym śnie, że aż wychodzi z niego : )

Ogólnie poród śni się bardzo często, szczególnie dziewczynom, w okresach, kiedy w ich związkach pojawiają się wątpliwości, a obsesyjnie często gdy w grę wchodzi możliwość ciąży w rzeczywistości ;) - poród to taki cichy zwiastun nadziei na stabilizację.

Dla Ciebie najważniejsze powinno być to, że poród się udał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja rowniez poprosze o interpretacje. Snilo mi sie, ze przyjechala do mnie siostra cioteczna, ktora mieszka baaaaaardzo daleko i nie mamy w sumie kontaktu ze soba, co wiecej - mam w stosunku do niej niezbyt pozytywne uczucia z racji pewnych zachowan. Otoz przyjechala taksowka i byla w baaaaaardzo zaawansowanej ciazy. Do tej pory nigdy mi sie ni snila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sniło mi sie ze moj były chopak chcial mi zrobic dziecko zeby mz nim byla (juz nie jestemz nim 2 lata) a 3 miesiace temu zerwał ze mna moj ostatni chłopak - śni mi sie po nocach, bardzo mnie boli to co sie stało... co to moze zxnaczyc . Chyba juz nigdy nie wrocimy do siebie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mi się śniło jednego dnia ze to ja jestem w ciąży z moim facetem moja mama się tak cieszyła itd a kilka dni później miałam sen ze to moi chłopak jest w ciąży ze urodził w szpitalu syna ja przy tym byłam lekarze tylko przez chwilkę byli na sali .

nie mam pojęcia co taki dziwaczny sen może oznaczać bardzo proszę o pomoc i zinterpretowanie go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joasiasowka, takie zestawienie snów może świadczyć o waszych wspólnych planach na przyszłość, które powoli zaczynają nabierać realnych kształtów. To iz raz Ty jesteś w ciąży, raz on świadczy jedynie (lub aż ;)) o tym, że sprawa dotyczy was obojga.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sniło mi się że urodziłam dziecko, porod trwał krótko, odbył sie w domu, dziecko urodzilo sie całe zółte, potem okazało się że u rąk ma po 6 palców oraz 2 pary uszu, płakłam, a moj partner nie chciał ogladac dziecka, dziecko przyssało sie do moej szyji, potem moj ojciec powiedział że to moja wina, bo zle sie odzywiałam, rzucilam w neigo butelka i powiedzialm "nie tego od ciebei teraz oczekiwłam".

 

Prosze o interpretacje, nie wiem jak to rozumiec i nei daj emi to spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snilo mi sie ze bylam na wizycie u gina i ona robi mi usg i najpierw wychodzi jeden dzidziol z jakby taka mala gulka na brzuszku, ginka wiec przelancza widok na usg a sie okazuje ze ta gulka to drugi dzidzius tylko byl zwiniety w taki maly klebuszek i dlatego go nie bylo widac.....ten drugi dzidziol sie ladnie prostuje i sobie tak fajnie oba fikaja u mnie w brzuszku UBRANE w dzieciece ubranka

Jedno ma ubranko rozowe w biale wzorki a drugiego nie widze kolorku bo to pierwsze zaslania

DODAM ZE JESTEM W CIAZY - Ktora mi sie snila zanim o niej widzialam z 20 razy.....potem jak juz wiedzialam snilo mi sie malutkie dziecko, mniejsze od dloni - ale zupelnie zdrowiutkie

Czy to wszystko moze cos oznaczac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ita83, jest to sen jedynie odzwierciedlający Twój stan. Osobiście widzę w nim tyle, że jesteś z tej ciąży zadowolona, że czujesz się gotowa na przybycie dzidziusia (dlatego te w Twoim brzuchu są już ubrane).

To, że na usg widać jeszcze jedno dziecko może być również odbiciem Twojej świadomości, tak jakbyś zdawała sobie po prostu sprawę, że pojawienie się dzidziusia wniesie ze sobą też inne zmiany.

 

Pozdrawiam i życzę szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że wybierałam się na randkę. Tuz przed wyjściem okazało się że jestem w ciąży. Gdy dotarłam na miejsce do mojego chłopaka (który w rzeczywistości nim nie jest), okazało się że jest impreza, wszyscy bawili się w najlepsze. O ciąży powiedziałam mu jak impreza się skończyła. Nie wiedział co ma ze sobą zrobić, zdenerwował się i zaczął wyciągać wszysktie ubrania z szafy na stół i podpalił tą stertę. Płomień nie rozniósł się, bo go ugasiłam. Sen zakończył się postanowieniem, że "coś" z tym zrobimy... Co to może oznaczać. W rzeczywistości nic mnie nie łączy z tym znajomym, jesteśmy dobrymi przyjaciółmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio moja dawna koleżanka z gimnazjum (teraz obie konczymy studia) napisala mi na naszej-klasie, ze jej się śniłam. Śniło jej się, że byłam w ciąży i że przy niej odeszły mi wody i zaprowadziła mnie do szpitala niedaleko miejsca naszego zamieszkania. W szpitalu okazało się, że będę miała bliźniaki. Zarówno ona jak i ja byłyśmy tym nieźle zaskoczone, przejęłam się jak mi opisała ten sen, tym bardziej, ze nie mamy ze sobą kontaktu, choć właśnie ok dwóch tygodni przed tym jej snem spotkałyśmy się przypadkowo w tramwaju. Co mógł on oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu chcialam zajsc w ciaze, ale generalnie sie nie udalo, potem zwiazek zaczal mi sie psuc i odpuscilam sobie ten temat..ostatnio snilo mi sie ze zrobilam kilka testow ciazowych i wszystkie dodatnie..niby ciaza oznacza dobra nowine, ale ja sie rozstalam ze swoim partnerem..wiec co taki sen moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Luiza, te sny nie zonaczają nic innego jak tylko twoje pragnienie, podświadomie pragniesz zajść w ciążę dlatego ukazały się testy z dodatnim wynikiem bo miałaś nadzieję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że byłam w ciąży(9miesiąc). We śnie byłam na weselu, tańczyłam ale bałam się że coś się stanie.. Gdy sobie usiadłam podszedł do mnie chłopak zapytał czy wszystko jest w porządku powiedziałam że tak, po czym uciekłam. Potem pamiętam tylko tyle że wsiadłam do samochodu i uciekałam ale nie mam pojęcia przed kim widzialam tylko piaszczysta drogę.. potem znalazłam się w jakimś domu. Okazała się że był to dom mojego byłego chłopaka. Jego rodzina siedziała w pokoju i chciała mi pomóc a w szczególności jego tata (tylko nie mam pojęcia w czym). Strasznie bałam się tego porodu, ciągle widziałam swój wielki brzuch. Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Luiza

Bardziej jestem skłonna powiedzieć, że raczej chodziło o nadzieje zwiazane z rozwojem związku (tj. rozwój płodu - tutaj chodzi o synonim symbolu ciąży niż o samą ciążę).. tymbardziej, że doszło do Waszego rozstania,, ale przecież zapowiadało sie, że bedziecie nadal razem (stąd testy z dodatnim wynikiem)

 

 

emi8686

Ciąża może symbolizować nadchodzacę zmiany, których mozesz sie troche obawiać pomimo, ze starasz sie zachować pozory, iż wszystko jest w porzadku (wesele, mówisz, ze wszystko ok).. mogą Cię one trochę przerażać... a skoro Twój były Ci się śnił - być może zmiany dotyczą jego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się,że byłam w ciąży, już leżałam na porodówce, miałam rodzić przez cesarskie cięcie, lekarzy było bardzo dużo (wśród nich moja dentystka). Znieczulili mnie i postanowili,ze jeszcze USG zrobią. Ja powiedziałam, że jeśli to dziewczynka, to nie chcę wiedzieć. Ale pojawił się gigantyczny telebim na którym był obraz z USG 3D no i sama zobaczyłam,że to jednak dziewczynka. Stwierdziłam, że nie rodzę - nie chcę córki. Ale moje protesty na nic się zdały,bo poczułam,że wkładają mi ręce do brzucha i wyciągają to dziecko.

W realu nie spodziewam się dziecka, nie planuję dziecka, nie robię nic w kierunku dziecka. Póki co ciąża jest u mnie fizycznie niemożliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

mosiek

Ciąży we śnie nie trzeba traktować dosłownie - to symbol czegoś nowego w Twoim życiu, możliwe że jest to związane z jakimiś nowymi obąwiązkami. Generalnie może chodzić o przełom, zmianę Twojej sytuacji życiowej, lecz obawiasz się zmian niekorzystnych lub niepożadanych (dziewczynka). Badanie USG może świadczyc o lepszym zorientowaniu sie w sytuacji jaka by Cię ewentualnie czekała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatniej nocy śnił mi się dość długi i pokomplikowany sen, ale jego głównym motywem było to, że byłam w ciąży, już widocznej. Byłam sama, ale wiedziałam kto jest ojcem dziecka (teraz nie jestem w stanie sobie przypomnieć czy mój były chłopak, czy facet który mi się ostatnio podobał). W śnie spotykałam moich znajomych i bez skrępowania mówiłam, że jestem sama, ale dziwnym trafem nie byłam wściekła na ojca dziecka, byłam dumna z tego, że jestem w ciąży, dopiero pod koniec pojawiły się jakieś smutne emocje dot. samotnego wychowywania dziecka... Czy to coś może oznaczać??

 

Nie mam jakiejś silnej potrzeby posiadania dzieci, chyba nie większą niż kiedykolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pimpinella, Twoja ciąża to twoje własne sprawy za które bierzesz odpowiedzialność. Może rozpoczynasz coś nowego i dumna jesteś z tego, że jest to tylko twoje, ze Ci się udało, że sama byłaś w stanie doprowadzić do realizacji czegoś...

A ten smutek na koniec... może po prostu z czasem dochodzi do Ciebie jaka odpowiedzialność ciąży na Tobie i może trochę żałujesz, że z nikim jej nie dzielisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że poszłam do ginekologa- mężczyzny- rutynowe badanie, podczas badania zabolał mnie jakby jajnik, lekarz zbadał i okazało się że nic mi nie jest, jestem w ciąży i to z bliźniakami, poczułam jakby obawy, a po chwili pomyślałam, że kiedyś było by fajnie, ale teraz to zły moment na ciąże . Co ten sennik może oznaczać, z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam zeszlej nocy snilo mi sie ze bylam w ciazy nastepnie cos mnie przenioslo juz do momentu gdy urodzilam i byly to blizniaki tuz po urodzeniu spotkalam najlepsza przyjaciolke ktora chciala isc ze mna sie napic poniewaz wiedzialam ze dopiero co urodzilam nie chcialam pic ale nie widzac czemu wypilam z nia piwo, potem ni stad niz owont znalazlam sie z moim chlopakiem i jego ojcem. Ten strasznie sie martwil o mnie bo bylam strasznie wyczerpana a dzieci byly malutkie czulam ogromne wsparcie w nim i w jego ojcu tak sie skonczylo choc pamietam jeszcze ze nie wiele brakowalo do awantury miedzy mna a moim chlopakiem. Przed jakim kolwiek interpretowaniem chcialabym wspomniec ze dzien wczesniej strasznie poklucilam sie z chlopakiem prawie cala noc plakalam sen byl nad ranem z jego rodzina nie mam praktycznie kontaktu bo boje sie spotykac z nimi (wczesniej jego matka bynajmniej mnie nie lubila) a z kolei on nie nawidzi mojej przyjaciolki. Prosze niech mi ktos pomoze co moze to oznaczac caly czas o tym mysle zwlaszcza ze juz kiedys bylam w ciazy i poronilam i przed tym faktem snilo mi sie to zdarzenie teraz sie boje snow o dzieciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się śniło że dowiedziałam się o mojej ciąży 2 tygodnie przed porodem i bałam się powiedzieć o tym mojemu chłopakowi bo nie wiedziałam jak na to zareaguje.

 

co ten sen może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza noc: śni mi się, że jestem w ciąży.. niestety nie pamiętam całego snu, nie pamiętam z kim. rodzę ok 8-9 dzieci.

druga noc: ciąg dalszy snu. okazuje się, że kobieta, która odbierała poród w domu nie uratowała wszystkich dzieci, przeżyło czworo, które porwała... przez cały sen staram się je odzyskać i udaje się z pomocą przyjaciół.

sen kończy się dobrze, choć ojca dalej ni ma - sama zajmuję się dziećmi..

 

nie wiem kompletnie co to oznacza. wskazówki? jestem sama od 2-3 lat. mam 25 lat. może to jakieś podświadome pragnienie założenia rodziny? ehh, męczy mnie ten sen. proszę o wyjaśnienie ;)

 

dzięki i pozdrawiam! nowa jestem więc witam się ładnie! ELO! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakieś 3 dni temu śniło mi się, że leżę w szpitalu i rodzę w ogromnym bólu. W tym śnie widziałam siebie albo przynajmniej wydawało mi się, że to jestem ja. Obok łóżka stało kilka nieznanych mi osób, przypuszczam że byli to lekarze i położni właściwie to sami mężczyźni, ale nie zwróciłam na nich uwagi. Szczególną uwagę przykuł mój duży brzuch i to że jestem cała zalana w pocie, próbuje z całych sił przeć a mimo to dziecko nie wychodzi.Ten ból był tak potworny, że jak tylko zdałam sobie sprawe z tego, że to tylko sen stwierdziłam, że nigdy nie będę rodziła! a to troche dziwne, bo w sumie kiedyś tam chciałabym mieć 3 dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wczoraj mi sie snilo ze robilam duzo testow ciazowych i bylam bardzo ciekawa jakie sa ich wyniki ale na rzadnym nie bylo widac rezultatow zastanawiam sie co to moze znaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wygląda mi na to, że podjęłaś jakieś nowe działanie w swoim życiu, zrealizowałaś jakiś plan lub masz dopiero pomysł na "coś nowego" i nie możesz się doczekać by zobaczyć tego efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen ktory nie daje mi spokoju

Witam zeszlej nocy snilo mi sie ze bylam w ciazy nastepnie cos mnie przenioslo juz do momentu gdy urodzilam i byly to blizniaki tuz po urodzeniu spotkalam najlepsza przyjaciolke ktora chciala isc ze mna sie napic poniewaz wiedzialam ze dopiero co urodzilam nie chcialam pic ale nie widzac czemu wypilam z nia piwo, potem ni stad niz owont znalazlam sie z moim chlopakiem i jego ojcem. Ten strasznie sie martwil o mnie bo bylam strasznie wyczerpana a dzieci byly malutkie czulam ogromne wsparcie w nim i w jego ojcu tak sie skonczylo choc pamietam jeszcze ze nie wiele brakowalo do awantury miedzy mna a moim chlopakiem. Przed jakim kolwiek interpretowaniem chcialabym wspomniec ze dzien wczesniej strasznie poklucilam sie z chlopakiem prawie cala noc plakalam sen byl nad ranem z jego rodzina nie mam praktycznie kontaktu bo boje sie spotykac z nimi (wczesniej jego matka bynajmniej mnie nie lubila) a z kolei on nie nawidzi mojej przyjaciolki. Prosze niech mi ktos pomoze co moze to oznaczac caly czas o tym mysle zwlaszcza ze juz kiedys bylam w ciazy i poronilam i przed tym faktem snilo mi sie to zdarzenie teraz sie boje snow o dzieciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli ktoś byłby w stanie mi odpowiedzieć to proszę bardzo. Nie chodzi o mój sen ale dotyczy mnie. Jakiś czas temu (wakacje) mojemu wujkowi śniło się że ja jestem w ciąży i kilka dni temu mojej koleżance też śniło się że ja jestem w ciąży. Czy to coś znaczy czy po prostu taki zbieg okoliczności ?? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

2 dni temu miałam okropny sen. Śniło mi się, że jestem w ciązy, już zaawansowanej, ale ta ciąża jest martwa, tak mówił lekarz, ja chciałam, żeby inny lekarz mnie zbadał, ale mama i dwie siostry mówiły, że tak się dzieje czasami. Jedna moja siostra mówiła mi, że przeciez będę mogła mieć jeszcze dzieci, mówiła to patrząc właśnie na lekarza, który pokiwał głową przecząco, tzn. że nie będę mogła mieć już więcej dzieci. Ja cały czas dosłownie ryczałam, nawet jak się obudziłam. To wszystko działo się jakby w dwóch miejscach, bo ten szpital wyglądał jak dom rodzinny w środku. Jeszcze ważna rzecz, nie było przy mnie mojego faceta, z którym jestem juz od 6 lat, bo nie mógł, bo pracował - a przecież spałam obok niego i jemu się wypłakiwałam po obudzeniu.

 

Co może to oznaczać? Czy warto brać to dosłownie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie często śni się ciąża, dzieci albo poród. Myślę, że to w dużej mierze jest moja podświadomość, która przypomina mi o dziecku, które kiedyś chciałabym mieć.

W jednym z moich snów, lekarz okazał się pumą na dwóch nogach, która zabijała każdą osobę, która weszła do tunelu (weszłam ja w 9mcu ciąży, moja przyjaciółka i kolega z podstawówki) i nie była w stanie biec. Moja przyjaciółka i Paweł biegli, a ja z racji zaawansowanej ciąży nie mogłam. I w pewnym momencie zebrałam się na odwagę, stanęłam i rozerwałam szczęki temu potworowi. A potem wyszliśmy z tunelu i byliśmy u moje babci w ogródku (150km od Wwy) a ja mam już skurcze i chce rodzić. I mowią mi, żebym sie nie denerwowała "to tylko dwa przystanki od szpitala w warszawie". a potem widzę jakąś kobietę, podchodzę do niej, ale ona mnie nie rozpoznaje i mowi, ze taka tragedia się stała. Że Ola i jej przyjaciele nie przezyli, ze ktos ich zabil. A ja zszokowana (bo wiedzialam, ze mowi o mnie) pytam: a co z dzieckiem? Na co kobieta: Marysieńka? Dobrze, znalezli malenstwo kilka godzin po smierci jej matki (mialam miec chłopca). I w tym momencie wychodzi moja babcia, mowi o tej Marysi i ze taka tragedia... a ja zerkam na kalendarz z wizerunkiem JP2 i widzę rok 2010. Chyba grudzien, bo date porodu mialam na 9 albo 14 grudnia, juz nie pamietam.... ale to bylo straszne, bo wiedzialam, ze osierocilam wlasne dziecko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

we śnie byłam w ciąży. urodziłam dziecko - i ono już raczkowało.

takie śliczne.

we śnie pamiętałam, że nie mogę być w ciąży (jestem po pełnej histerektomii), pytałam lekarza: skąd? jak? dlaczego? (bez odpowiedzi)

poród lekki, dziecko prześliczne i cudnie się rozwijające.

 

o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - nie znalazłam ciąży w przypadku rzeczywistego i uświadomionego we śnie braku możliwości z przyczyn technicznych - bez macicy i jajników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia dla znaczenia snu :)

 

Ciąża to nowości w naszym życiu i tyle.

 

 

No, chyba że odnosi się to do takich nowości, które uważałaś za niewykonalne a jednak ziściły się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sen może oczywiście być jedynie projekcją Twoich marzeń, odnośnie realizacji niewykonalnego, jeżeli taka sytuacja nie ma miejsca w teraźniejszości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów ja xD

Dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Nie była to dla mnie dobra nowina. Nie chciałam tego dziecka. Przeprowadziłam rozmowę z rzekomym 'sprawcą'. Mówiłam, że sama chcę się nim zająć by mieć pełną kontrolę nad sposobem wychowania. Rzadko patrzyłam w oczy rozmówcy. To była spokojna rozmowa. On za wiele nie mówił. Zgodził się na moją propozycję.

W miarę jak dziecko rosło czułam jego małe ciałko. Często zmieniało pozycję. Wiedziałam gdzie jest jaka część. Zmieniłam potem swoje nastawienie. Zaczęłam się cieszyć, że zostanę mamą i będę się opiekować takim cudem. Gdy miałam już duży brzuch i przyszło mi rodzić poczułam, jak dziecko ułożyło się głową w dół. Wiedziałam, że będą komplikacje przy porodzie. Zaczęłam panikować. W jakiś sposób zajrzałam w jego oczy i zobaczyłam że gałki nie poruszają się. Dziecko zmarło tuż przed porodem. To była dla mnie straszna wiadomość. Czułam się temu winna. Przecież nie chciałam tego dziecka i uważałam, że to wyczuło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Wczoraj śniło mi się, że moja mama jest w ciąży. Nie było jeszcze widac brzucha - po prostu powiedziała mi i mojej siostrze, że jest w ciąży. We śnie byłam na nią ogromnie wściekła. Pytałam tylko - jak to możliwe, przecież w tym wieku nie rodzi się dzieci. Czy ktoś wie co taki sen oznacza? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witajcie

dzis mialam piekny a zarazem dziwny sen-ogolnie to nigdy niepamietam co mi sie sni dzis bylo inaczej:)

snilo mi sie ze jestem w ciazy na ostatnich dniach bylam w jakims budynku,hotel-przychodnia-sale lekcyjne-niewiem jak to nazwac byly tam rowniez sale do porodu malutkie polaczone z edukacja dzieci-(tzn te dzieci mialy sie przygladac jak wyglada porod) byl wielki halogien ktory mial poprawiac widzenie calego aktu,procesu porodu...

po wejsciu do tej sali bylam przerazona i szybko z niej ucieklam ,lekarz i jakis pielegniaz lecieli za mna i mowili ze mi pomoga,maja tabletki,wywolaja porod-ja tylko bieglam i szukalam miejsca gdzie moge sie ukryc-powtarzalam ze to jeszcze nie pora-po nocy w ukryciu poczulam ze mi brzuszek peka i niby odchodza wody-poszlam spokojnym krokiem do przychodni i napotkalam moja znajoma polozna-i mowie do niej juz pora mozemy rodzic ale nie tutej...po krotkich przygotowaniach i myciu gotowa czekalam na ciag dalszy ......

potem sie obudzilam

jak myslicie co moze oznaczac ten sen-mam juz dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć często śni mi się ciąża ale jednak dzisiejszy sen był inny niż wszystkie....

Śniła mi się moja zmarła dwa lata temu mama. Śniło mi się, że leżymy razem na łóżku na podwórku między blokami. Mama była zaniepokojona, coś do mnie mówiła ale nic nie słyszałam i do tego była w zaawansowanej ciąży! Jakiś czas temu zamieszkała z nami nowa kobieta mojego ojca. Ona również była w tym śnie. Siedziała przed nami na krześle. Patrzyła na nas i uśmiechała się a ten uśmiech był taki złośliwy.. Sprawiała wrażenie osoby bardzo usatysfakcjonowanej z jakiegoś powodu. I do tego ona też była w ciąży!!

Powiem jeszcze, że mama była bardzo bliską mi osobą i bardzo przeżyłam jej stratę. A moja "macocha" na początku sprawiała wrażenie fajnej babki ale od jakiegoś czasu coś mi w niej nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Gosiakk

Nic dziwnego że wyśnił Ci się jej "uśmiech" skoro jej nie znosisz.

Co do obu ciąż - może chodzić o taka sytuację która mówi o zmianach życiowych, które mają wpływ na Ciebie.. tutaj Twoja mama odeszła a jej miejsce zajęła macocha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sama w sobie ciaza do konca mi sie nie snila ale snilo mi sie ze urodzilam bardzo szybko to byla chwila zaraz pozniej juz bylam w domu z dzieckiem z corka bylam w tym snie szczesliwa nie obchodzil mnie wcale ojciec dziecka choc byl dosc blisko ale jakos on nie byl tak szczesliwy z powodu dziecka jak ja w tym snie byl jego ojciec i on nie wiedzial ze mamy dziecko... Przeraza mnie fakt ze snilo mi sie ze mialam coreczke i bylam naprawde szczesliwa co moze to wszystko oznaczac prosze o pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

natek

Czasem nowonarodzone dzieci mogą oznaczać to wszystko co nowego pojawia się w życiu (nowa praca, nowa znajomość, jakaś nowa idea aslbo pomysł, który z powodzeniem możesz zrealizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezeli nic z nowych rzeczy wlasnie mi sie nie przytrafia chwilowo nic nowego nie mam w planach wczesniej podobnie mi sie snilo tyle ze zupelnie na innej podstawie nie odczuwalam przy tym szczescia tylko przerazenie i nie rozumiem wlasnie dlaczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Mi śnił się taki sen:

Byłam w moim domu, gdy nagle okazało się że mam rodzić dziecko. Bolał mnie brzuch. Natychmiast pobiegłam do łązienki, gdzie urodziłam dziecko. Z nim wszystko było ok, chociaż nie dostrzegałam w nim żadnego piękna. W łazience było sporo krwi.

Gdy wychodziłam okazało się, że znowu będę rodzić. Po wszystkim zobaczyłam, że z tym dzieckiem jest źle. Miało ono tylko tułów i głowę. Gdy płakało otwierało szeroko usta, wyglądało to strasznie.

Nie wiem dlaczego bałam się pokazać to dziecko koleżance, gdyż uważałam, że mogę ją skrzywdzić, gdy je zobaczy. Po jakimś czasie jednak wyniosłam je z łazienki, gdzie okazało się, że ono też jest normalne, ma ręce i nogi :P

co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie, może ktoś pomoże mi w interpretacji takiego snu:

Otóż śniło mi się,że jestem w ciąży z moim byłym chłopakiem (którego ciągle kocham, jednak on ode mnie odszedł;dodam też że nie mam innego chlopaka) .We śnie bardzo się z tej ciąży cieszyłam. Jednak miałam obawy,że ten mój chłopak nie zechce tego dziecka i że nas zostawi. Kiedy opowiedziałam mu nowiny, i ze to jego dziecko on nie okazał żadnych emocji. Przez cały sen chodziłam ze swoim "brzuszkiem" i się chwaliłam,chlopak chodził ze mną. Chciałam wiedzieć czy pokocha to dziecko,więc postanowiłam mu je pokazać i nagle tak jakby urodzilam je- dziecko wyszło ze mnie w takiej jakby przeźroczysto-niebieskiej kuli z wodą- tak,że mogliśmy je zobaczyć. Ku mojej radośći dziecko było wykapanym tatą i chłopak gdy je zobaczył też się ucieszył. Pytałam czy z nami zostanie i przytuliłam się do jego pleców i on po chwili mnie objął, jednak nie padły slowa że nas nie zostawi.

 

Może ktoś doszukał się jakiegoś znaczenia?pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze tu wiele pytań i mało odpowiedzi. :|

Co kilka dni śni mi sie ciąża w różnych sytuacjach, np kiedy jestem dopiero 2 3 miesiacu, albo urodzilam ale nie pozwalaja mi zobaczyc dziecka na jakis czas, lub ze urodzilam malego ludzika z klocków.. Dziś właśnie śniłam o tej ciąży w której byłam ze swoim chłopakiem, którego kocham ale nawet nie pozwolono mi zobaczyc dziecka bo podobno bobas byl wczesniakiem.. Fakt jest taki ze bardzo chciałabym byc w ciąży ale chyba on nie jest na to odpowiedni.. te sny sprawiaja ze ciagle o tym mysle, ale co one oznaczają??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się, że byłam w solarium, ale to było bardzo dziwne solarium żeby się opalić trzeba było połoozyć stope na lampie, dodam , że byłam w ciąży i w pomieszczeniu znajdowały się jeszcze 2 kobiety i moj chłopak. jedna z kobiet zapytała mnie czy mam córke odpowiedziałam, że tak a kiedy zapytała do kogo jest podobna odpowiedziałam ze do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :-)

 

Mi również śniła się ciąża, poza tym, że nie wiedziałam kto jest ojcem, byłam bardzo szczęśliwa. Urodził się zdrowy, śliczny chłopiec. Poród był bezbolesny. Tyle, że później, kiedy dziecko znalazło się w domu, ja kompletnie nie wiedziałam jak mam się nim zająć. Nad dzieckiem znalazło się dużo osób bardzo mi dalekich ( na przykład była żona mojego eks. i moja eks teściowa). Pojawiły się również moje koleżanki, które już urodziły i były gotowe mi pomóc z oporządzeniem dziecka.

 

Rozumiem, że może to znaczyć coś dobrego, jednak zastanawia mnie obecność byłej żony mojego eks, i eks teściowej, z którą nota bene mam dobry kontakt.

Proszę o pomoc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie:)

Ostanio miałam kilka snow ktorych znaczenie sie sparwdzilo. Jednak kiedy przysniła mis ie ciąża i to w dodatku mojej mamy nie umiem zrozumiec coż to moze oznaczac. Czy komuś z Was kiedyś przyśniłasie ciąza mamy? Musze przyznać ze obudzilam sie z krzykiem bo w koncu nie est taka mloda ma 5o lat;/ pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mi się często śni że jestem w ciąży i nie mam pojecia kto jest ojcem (w rzeczywistosci nierealne).. co taki sen moze znaczyc?

 

ciaza mamy tez mi sie snila, raz kiedys.. z pol roku temu, i nie mam pojecia co to moglo znaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dzien dobry

dzisiaj w nocy snila mi sie ciaza. byl to jeden z tych snow gdzie symbol yl badzo wyrazny. sen z wyraznie zarysowanym symbolem pojawia sie u mnie w wyniku dlugotrwalego stresu, stania przed podjecia waznej decyzji. ciaza ta byla ao tyle nietypowa, ze w okolo 7 miesiacu brzuch byl nadal prawie plaski. czulam to dziecko, ale ludzie nie wierzyli mi ze jestem w ciazy. dopiero jak odkrywalam brzuch widzieli ruchy dziecka. ruchy bardzo wyrazne, jakby dziecko chcialo sie z niego wydostac, wiercilo sie i wypychalo raczkami i nogami. na poczatku snu bylam wystraszano ze jestem c iazy, a pozniej bylo to dla mnie naturalne bo jedno dziecko juz mam. w snie pojawil sie ojciec dziecka-przypuszczam ze to byl on. osoba ktoa znalam w dziecinstwie i z ktora nic mnie nie laczy i od lat nie mam kontaktu. zastanawia mne ten plaski brzuch i te gwaltowne ruchy dziecka, jakby bylo uwiezione. bede wdzeczna za spostrzezenia i wskazowki.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indhi

Dobrze by było gdyby już nastąpił poród bo dłużej w takim zawieszeniu nie wytrzymasz, powinnaś już dawno podjąć tą decyzję, a Ty ciągle powracasz do punktu wyjścia.Przestajesz sobie z tym powoli radzić .Po stronie uczuć jest jakaś dziwna pustka jakby przepaść... wydaje mi się,że jesteś osobą bardzo inteligentną i potrafisz się maskować, ale niestety pewne rzeczy masz wypisane na twarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indhi
Witajcie:)

Ostanio miałam kilka snow ktorych znaczenie sie sparwdzilo. Jednak kiedy przysniła mis ie ciąża i to w dodatku mojej mamy nie umiem zrozumiec coż to moze oznaczac. Czy komuś z Was kiedyś przyśniłasie ciąza mamy? Musze przyznać ze obudzilam sie z krzykiem bo w koncu nie est taka mloda ma 5o lat;/ pozdrawiam:)

 

Ten sen nie oznacza, że mama będzie w ciąży więc spokojnie, ale może być problem zdrowotny. Wyślij mamę do lekarza, być może niepokoi ją jej stan zdrowia i stąd ten sen...a przyśniło się to Tobie, bo masz silną więź z mamą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdyby już nastąpił poród bo dłużej w takim zawieszeniu nie wytrzymasz, powinnaś już dawno podjąć tą decyzję, a Ty ciągle powracasz do punktu wyjścia.Przestajesz sobie z tym powoli radzić .Po stronie uczuć jest jakaś dziwna pustka jakby przepaść... wydaje mi się,że jesteś osobą bardzo inteligentną i potrafisz się maskować, ale niestety pewne rzeczy masz wypisane na twarzy...

 

bardzo dziekuje za szybka odp. dokladnie wlasnie jestem teraz w sytuacji, ze juz myslalam ze ide do celu, jestem w dobrym kierunku a tu zostalam postawiona przed podjeciem decyzji, ktora byc moze cofnie mnmie do punku sprzed paru lat. do tego pojawila sie ponownie osoba w moim zyciu z ktora ustalilismy wspolnie, ze nie bedziemy utrzymywac kontaktow. podstepem chciala sie dowiedziec co sie u mnie dzieje. zastanawia mnie co miala na celu i bardzo zaczylam to przezywac. znowu odczuwam niepokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indhi

natania przyszedł czas na skruchę i stąd to pojawienie się będą próby budowania czegoś pozytywnego,zastanów się czy chcesz dać gadzinie szansę , tą decyzję musisz podjąć sama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

śniło mi się że strasznie chciałam zajść w ciąże i nakłaniałam mojego partnera abyśmy to zrobili robilismy to w wodze czystej ale ta woda była w mieście zamiast ulic była woda był słoneczny dzień:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziś sniłam, że jestem w ciąży. Byłam tym bardzo przerażona i nie chciałam urodzic tego dziecka. Robiłam wszystko by poronic. Co moze oznaczac taki sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Kiedyś śniło mi się, że urodziłam dziecko, które potrafiło zmieniac się w kota. Wie ktoś co to mogło znaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moze ktos mi pomorze. Wiec dzisiaj snila mi sie syrena morska w ciazy. Do tego ktos ja zlowil na wedke za kolczyk w pepku. Ja ja uratowalam. Bardzo mniemartwi ten sen poniewaz nie czuje sie ostatnio dobrze. Moze ktos pomoze w interpretacji. Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałam straszny sen, moja siostra które jest w czwartym miesiącu ciąży urodziła wcześniaka po przyjeździe do szpitala okazało się że dziewczynka ma inne imię niż miała mieć, dziecko jest zdrowe ale moja siostra jej mąż i moja mam uważają że ją odday, nie pomagają moje płacze krzyki, na końcu snu mała zostaje oddana. To był okropny sen i strasznie zależy mi na wytłumaczeniu jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się że moja siostra która jest w czwartym miesiącu ciąży urodziła, po przyjeździe do szpitala okazało się że dziewczynka ma inaczej na imię niż miała mieć, ale jest zdrowa, jednak moja siostra jej mąż i moja mama nie chcą jej uważają że trzeba ją gdzieś oddać bo dziecko będzie tylko problemem, pomimo moich błagań i płaczów mała zostaje oddana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie, od jakiegos tygodnia trapia mnie straszne i dziwne sny, ostatnio byly takie o malych kotkach ze moja mama wielkim nozem podcinała im gardła a flaki wyciagala i wkladala do orka, ale dzis mi przysnil sie taki sen ze jak sie obudzilam to sie popłakałam: śniłam o tym ze poszłam do lekarza ginekologa i on mi powiedział ze jestem w ciąży i że to juz właśnie termin porodu i że właśnie za kilka chwil urodze, leżałam na tym samolocie z rozłożonymi nogami jakaś maź spłwała mi po nogach, lekaż badał moje dziecko wkładając całą rękę polana jakąś wodą w mój środek, powiedział że tentno okey, przeniosłam sie na inne łóżko, wtedy przyszły moje szwagierki ( dodam ze jedna własnie urodzila dziecko, a druga jest w ciąży)rozmawiały ze mna a ja tak sie martwiłam ze nie mam ciuszek dla maluszka bo wszystkie oddałam dla nich ze nie mam nawet buteleczki do mleka, martwiłam sie , jedna powiedziała ze bedzie oki ona mi przyniesie wszystko, potem moj mąż- jakby wiedzial ze jestem w ciąży, ale było wielkie zdziwenie jak powiedzialam ze to juz, ze juz rodze, potem jakies glupie mysli o tym zeby dziecko bylo zdrowe bo pracowalam przez cala ciaze a przeciez o niej nic nie wiedzialam, a pracuje w bardzo szkodliwych warunkach, potem na koniec zobaczylam duze dziecko w wózku ktore sie uśmiechneło!!!! i to bylo by na tyle, dziwny ten moj sen, czy mogłby mi ktos pomoc go zinterpretowac?tej samej nocy snil mi sie tez wujek ktory zmarl miesiac temu, byl w kosciele i dziekował wszystkim za przyjscie, do kazdego podchodzil i podawal dlon, a z moja ciotka sie kłucił...... wiem ze te dwa sny sa nie na temat, ale najwazniejszy jest ten środkowy, bede bardzo wdzieczna, pozdrawiam _ Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...