Skocz do zawartości

Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

blanko121, Sen przestrzega Cię, abyś nie cieszyła się przedwcześnie - nie trać czujności, bo kiedy wydaje Ci się, że Twoje plany zostały zrealizowane, możesz przeżyć gorzkie rozczarowanie, kiedy okaże się że jednak coś nie poszło po Twojej myśli.

 

 

brunetko, w Twoim śnie natomiast widać, że jakieś sprawy, w które jesteś zaangażowana zaczynają nabierać w swoim rozwoju zawrotnego tempa. Na początku jest z Tobą mama, masz więc poczucie bezpieczeństwa i działasz rozsądnie - wyrabiasz się mimo konieczności szybkiego działania i szybkiego podejmowania decyzji. Ostatecznie jednak przestajesz sobie z tym radzić

czułam się samotna i bezradna
ten sen jest dla Ciebie znakiem, że coś takiego się zbliża. Jeśli się dobrze przygotujesz i nastawisz psychicznie, zapewne Ci się uda!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Parę dni temu śniło mi się że byłam w dość zaawansowanej ciąży. Właściwie na chwilę przed porodem i w tym śnie zaczęłam odczuwać że akcja porodowa się zaczyna, czyli najpierw słabe skurcze, potem konkretniejsze, ale mimo to cały czas chodziłam byle gdzie i rozmawiałam z ludłźmi, z mojej rodziny uspokajając ich(NIE SIEBIE!!) że spokojnie to jeszcze chwilkę potrwa więc nie ma się co spieszyć do szpitala. I wkońcu nie doczekałam się w tym śnie tego porodu, zakończyło się na akcji porodwoej dośc zaawansowanej i moim zdaniu że jeszcze moment. Dodam że jestm mężatką i mam prawie 3 latka w domu. Najlepsze jest to że tak realnie odczuwałam ten poród, że obudziła się z myślą, że jest to niewiarygodne jak ludzki mózg potrafi zapamiętać emocje, które tam kiedys się wydarzyły( podczas mojego pierwszego porodu). Bardzo prosze o interpretację tego snu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o initerpretację:

Śniło mi się że jestem w ciąży i już na dniach miałam rodzić,chociaż do końca nie było widać żeby ten mój brzuch był jakiś większy, a i chciałam zaznaczyć że miałam już 1 dziecko,które musiałam niedwano urodzić bo było bardzo małe, miałam obawy co do drugiej ciąży,nie chciałam w nią wierzyć, bałam się rekacji otoczenia na nią

troche dziwny ten mój sen ale co może oznaczać,chcę zaznaczyć że parę dni temu też śniło mi się małe dizecko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneta87, taki sen może oznaczać, że Twoje sprawy przybrały szybki obrót, może nawet za szybki jak dla Ciebie. Wygląda na to, że dopiero co udało Ci się jakiś cel zrealizować, a tu już spada na Ciebie odpowiedzialność za kolejne. Chyba nie jesteś na to przygotowana i w związku z tym masz pewne obawy.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Śniło mi się że jestem w ciąży dość zaawansowanej (duży brzuch). Byłam w domu gdy złapały mnie straszne bóle, karetka zabrała mnie do szpitala. W szpitalu lekarka zapytała się który to miesiąc, moja mama odpowiedziała że 7, pielęgniarka powiedziała że będę rodzić. Pamiętam jak mówiłam mamie jak bardzo mnie boli i jak się boję, a mama mnie pocieszała. Potem bóle ustały i okazało się że to fałszywy alarm.

Bardzo proszę o interpretację:icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że jestem w ciąży dość zaawansowanej (duży brzuch). Byłam w domu gdy złapały mnie straszne bóle, karetka zabrała mnie do szpitala. W szpitalu lekarka zapytała się który to miesiąc, moja mama odpowiedziała że 7, pielęgniarka powiedziała że będę rodzić. Pamiętam jak mówiłam mamie jak bardzo mnie boli i jak się boję, a mama mnie pocieszała. Potem bóle ustały i okazało się że to fałszywy alarm.

Bardzo proszę o interpretację:icon_smile2:

 

Ciaza we snie oznacza nowe pomysly,idee,wydarzenia,zwiastuje poczatek czegos nowego,pozytywnego.Ty juz we snie bylas w zaawansowanej ciazy,wiec sytuacja ta sie wciaz rozwija/rozwijala,byla bliska finalizacji.Szpital to miejsce wyzdrowienia,poprawienia naszego stanu(pielegniarka powiedziala,ze bedziesz rodzic,zatem bylas gotowa do realizaji nowego przedsiewziecia).Obawialas sie tego,dlatego mowilas o tym mamie a ona pocieszala Cie,dodawala otuchy,w koncu chyba sie wycofalas,bo bole porodowe przeszly.Czy przezywasz teraz faktycznie cos waznego w swoim zyciu albo cos co Cie blokuje i chcialabys sie tego pozbyc?(porod moze byc tez symbolem pozbycia sie wszelkich problemow lub jako narodzenie sie na nowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... chyba narazie nie przeżywam niczego ważnego. Jednak jest coś czego chcę się pozbyć od bardzo dawna a tą rzeczą jest choroba przez która jest odpowiedzialna za to jak wyglądam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze wlasnie chodzi o to,ze chcesz sie narodzic na nowo,wydaje sie,ze jestes juz tuz tuz(7m-ac ciazy),ale jednak to falszywy alarm,wiecej wiary w siebie!poza tym liczba 7 to szczesliwa,znamienna liczba,zycze powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ,

 

ja również ostatnio mialam dziewny sen jeden jakieś 3mc temu - smilo mi sie ze nagle okazalo sie ze jestem w 3 mc ciązy - nie bylam przerazona ani zła a jedynie zaskoczona ze nie wiem w jaki sposob i kiedy zaszlam w ciąże :) widziałam z daleka ojca dziecka ale nie widzialam twarzy - ale wiedzialam z imienia i nawiska kto to jest - mężczyzna ktory by moim kolega z podtawow - ktorymnigdy sie nie interesowal i nie utrzymywalam zadnego kontaku. Potem zaczelam sie zasatnawiac jak to będzie jak sie już dzidzius urodzi - Jakiś czas później znow snilo mie sie ze jestem w ciazy a dokladniej ze zaczyman rodzic ... rodzilam na stojąco.. odeszly mi wody , a potem moj brzuch ktory troche dziwnie wygladal - nie tak zwyczajnie jak przy kazdej ciązy zaczął sie zmiejszac, opadac, przekrecac na lewa stronę ... bardzo to dziwne bylo - najwazniejsze bylo to ze stalam gdzies najakims dworze przed budynkiem - nic mnie nie bolało - troche sie balam ale raczej bylam szczesliwa - na sam koniec jednak nie zobaczylam dziecka nie wiem czy sie wkoncu urodzilo ... i ten fakt mnie matrwi - jesli ktos z was wie co moze oznaczac ta seria snow to bardzo prosze o jakies wskazówki pozdrawiam :))

progress.gifedit.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysnilo mi sie ze moja przyjaciolka byla w okolo 2 mies ciazy jeszcze nie bylo tego widac ale powiedziala mi o tym i ale byla szczesliwa z tego powodu. Czy ktos moze mi ten sen przetlumaczyc i przekazac mi jego znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seline, czy przypadkiem Twoja przyjaciółka nie wkracza teraz w jakiś nowy rozdział swojego życia? Być może z entuzjazmem rozpoczyna nowy etap i dzieli się z Tobą swoją radością.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinka, masz dobry kontakt z ojcem?? Ciąża jest symbolem nowego początku, nowych planów i zamierzeń, które dojrzewają w nas i czekają na realizację. Być może wraz z tatą realizujecie jakieś wspólne przedsięwzięcie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktos mógłby mi pomóc zinterpretować sen?

Śniło mi się, że jestem w ciąży. Poszłam do urzędu miasta, porozmawiać z burmistrzem o propozycjach pracy dla kobiet w ciąży, i pomocy finansowej od miasta. Usłyszałam że pracy dla ciężarnych nie ma. Wychodząc zerknęłam na tablicę ogłoszeń, a tam było ogłoszenie wydrukowane a zdjęciu brzucha ciążowego :) Dziwny sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy nie masz ostatnio problemów związanych z pracą lub z finansami?

ta ciąża może symbolizować problem, który domaga się rozwiązania (tak jak poród nazywa się czasem "rozwiązania")... ale dobrze, najpierw, zanim przejdę do szczegółów wolałabym ustalić w czym rzecz.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam problemy finansowe, ponieważ mam małe dziecko i jestem na wychowawczym. :) Wydaje mi się, że sen po prostu odzwierciedla moje lęki i chęć rozwiązania problemu. Kolejnej ciąży tez się boje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zawierało to ogłoszenie, na które zerknęłaś na koniec? czy była tam propozycja pracy? jeżeli tak to czy mogłaś z niej skorzystać?

pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mialam dzisiaj dość dziwny sen... za każdym razem jak sie budzilam i zasnełam na nowo to on powracał w ciągu dalszym.

Snilo mi sie, ze bylam w 5 miesiacu ciąży i ze mialam urodzic syna.

Chodzilam normalnie do szkoly ale mialam strasznie trudnosci z chodzeniem.. caly czas nogi mnie bolały i wogole... i chcialam strasznie pojechac do mojego chlopaka, zeby mu powiedziec ze bedziemy mieli syna ale nie moglam sie do nirgo dostac.. jak jechalam do niego autobusem to kierowca sie zatrzymal i powiedzial ze wszyscy maja wysiadac i isc na piechote.. ja go blagalam zeby mnie zawiozl bo jestem w ciazy i nie umiem chodzic.. on nie chcial i za chwile ten autobus cis sie zaczal dymic.. wybieglismy z niego i on wybuchł;/ ale akurat przejezdzal inny i nas zabral...

Potem mialam isc go ginekologa sprawdzic czy ciaza przebiega prawidlowo i mama chciala ze mna isc a ja jej powiedzialam ze nie a ona mi powiedziala: myslisz ze nie wiem, ze jestes w ciazy?

 

Co mogl ten sen znaczyc??

Zaznacze ze jakis czas temu nie wiem moze z 2 miesiace moze mniej moj chlopak snil ze przyjechalam do niego i bylam w 5 miesiacu ciazy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam dziwny sen. Śniło mi się że byłam w ciąży i miałam już rodzić poszłam do szpitala mówiąc ze to chyba już bo czuje ból ale powiedziano mi ze jeszcze mam czas. nie urodziłam tego dziecka.

 

Wiem ze mój sen jest bardzo trudny do zinterpretowania bo ma mało szczegółów ale jest to dla mnie bardzo ważne dodam ze mam 17 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam dziwny sen. Śniło mi się że byłam w ciąży i miałam już rodzić poszłam do szpitala mówiąc ze to chyba już bo czuje ból ale powiedziano mi ze jeszcze mam czas. nie urodziłam tego dziecka.

 

Wiem ze mój sen jest bardzo trudny do zinterpretowania bo ma mało szczegółów ale jest to dla mnie bardzo ważne dodam ze mam 17 lat.

Ciaza we snie nie oznacza wcale dziecka.Mozliwe,ze sa to nowe mozliwosci,opcje,ktore czekaja na Ciebie,powinny byc radosne,w koncu ciaza to nowy poczatek i ogromne szczescie dla kobiety.Powiedziano Ci,ze jeszcze nie czas,moze to oznaczac tez,ze to dziecko,ktore nosilas w sobie to Ty,Twoje nowe ja,a Ty nie jestes jeszcze gotowa na zmiany,musisz chwilke odczekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniły mi sie kobiety w ciąży, moje znajome. Spotykałam je na ulicy, każda z nich miała juz widoczny brzuch. Dotykałam brzuszków mówiąc, ze to przynosi szczęście i gratulowalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Sniły mi sie kobiety w ciąży, moje znajome. Spotykałam je na ulicy, każda z nich miała juz widoczny brzuch. Dotykałam brzuszków mówiąc, ze to przynosi szczęście i gratulowalam.

 

Ciąża to przeważnie nowe plany i nadzieje, które powoli dojrzewają, ale są juz na tyle ukształtowane i daleko posunięte, że jest czego gratulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agniecha1502, symboliczne znaczenie cyfry 5 mówi, iż po serii niepowodzeń wreszcie nadejdzie okres sprzyjający realizacji nowych zamierzeń (we śnie jest to symbol ciąży). Podejrzewam iż owe trudności symbolizują kłopoty z chodzeniem (utrudnione posuwanie się do przodu) oraz zepsuty autobus. To, że Twój chłopak miał podobny sen może być przejawem tego, że macie podobne odczucia co do wydarzeń, jakie się dzieją wokół Ciebie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
sen o ciąży w przeciwieństwie do jawy nie zwiastuje radości. Jest raczej zapowiedzą problemów kłopotów i trosk, podobnie jak urodzenie dziecka.

 

Można wiedzieć skąd masz takie informacje?

 

Jeśli z senników - to możesz je wyrzucić, dlatego że ciąża dla jednych może się źle kojarzyć.. innym natomiat to powód do radości. Jak widzisz, do każdego snu trzeba podchodzić inwidualnie.. a Ty niepotrzebnie straszysz dziewczynę nieszczęćciem.. przecież w wątk snu dostaje ona gratulację - przyznasz chyba że niczego złego to raczej nie oznacza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć skąd masz takie informacje?

 

Jeśli z senników - to możesz je wyrzucić, dlatego że ciąża dla jednych może się źle kojarzyć.. innym natomiat to powód do radości. Jak widzisz, do każdego snu trzeba podchodzić inwidualnie.. a Ty niepotrzebnie straszysz dziewczynę nieszczęćciem.. przecież w wątk snu dostaje ona gratulację - przyznasz chyba że niczego złego to raczej nie oznacza...

 

Wcale nie strasze, moja wiedza na temat snu i jego znaczenia jest o wiele wczesniejsza od senników o ktorych piszesz i ich powszechnej dostepnosci.

Nieskromnie dodam ze jestem juz osoba wystarczajaco zaawansowana wiekowo ..zeby ta wiedze poprzec tez wlasnym doswiadczeniem i intuicja a nie sennikami.

Edytowane przez justusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem ze zrozumieniem swoich snow..juz dwa razy snilo mi sie ze urodziłam dziecko raz były to blizniaki najpierw były czarne gdzie pochwili zmienil im sie kolor skory na bialy co to moze oznaczac ..???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Hej mam problem ze zrozumieniem swoich snow..juz dwa razy snilo mi sie ze urodziłam dziecko raz były to blizniaki najpierw były czarne gdzie pochwili zmienil im sie kolor skory na bialy co to moze oznaczac ..???

 

Bliźniaki to zapewnie symbol dwoistości natury człowieka z Twojego otoczenia najprawdopodobniej dopiero co poznanego (narodziny).. Najpierw poznasz ciemną stronę jego natury, ale z czasem i tę dobrą... zapewne sie polubicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio snilo mi sie ze wraz z kolezanka z ktora siedze w lawce rozmawialysmy na przerwie o tym ..... jak bylo u mamy w brzuchu. okazalo sie ze i mnie i jej bylo tam bezpiecznie i cieplutko. w srodku byl tez tata ktory opiekowal sie dzieckiem czyli w tym wypadku mna oraz pewien facet ktory robil sprawdzian dziecku czy moze wyjsc juz na swiat. ja niezdalam tego testu od razu gdyz nie plakalamani nie mowilamtych gygy i tego typu ale wyrazalam od razu swoje potrzeby. mialam wyznaczony termin nastepnego testu za miesiac ale nie wiem czy go zdalam bo sie obudzilam :) przysszlo mi rowniez nie wiem skad takie zdanie : " trzeba raczkowac aby chodzic "

 

Jaki fajny sen. :icon_smile2:Ja mam często tego typu przemyślenia. Czy zanim się urodzimy, ktos nas przygotowuje do życia tu na ziemi? Czy deklarujemy chęć bycia kimś, postępowania w określony sposób?

 

Mam wrażenie, ze w moim przypadku został popełniony jakiś błąd i nie powinnam "zdać testu na urodzenie się". A mimo to się urodziłam, chociaż nie jestem wcale gotowa na życie. Życie mnie przygniata.

 

Sorry za off topic, ale opis tego snu przypomniał mi o moich jakże częstych przemyśleniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się śniło, że byłam w ciąży i że w szkole wszyscy sie ze mnie śmiali i wytykali mnie palcami, i ja płakałam, ze nie chce już być w ciązy . miałam na sobie niebieską bluzkę, co dziwne, bo w niebieskich rzeczach nie chodze . ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się śniło, że byłam w ciąży i że w szkole wszyscy sie ze mnie śmiali i wytykali mnie palcami, i ja płakałam, ze nie chce już być w ciązy . miałam na sobie niebieską bluzkę, co dziwne, bo w niebieskich rzeczach nie chodze . ; )

 

najprawdopodobniej w niedługim czsie bedziesz musiała stawic czoła jakiemus problemowi, ktory w efekcie zakonczy sie szczesliwym rozwiazaniem. Klopoty i problemy nie beda warte zachodu i i otworza nadzieje na tz lepsze i szczesliwsze dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosba o interpretacje

moja siostra cioteczna jest w ciazy. od pewnego czasu sni mi sie ze cos zlego dzieje z jej dzieckiem lub z nia. naprzyklad moj wczorajszy szen byl tak: bylysmy obie w jakims parku i rozpentala sie burza i ja schowalam sie pod drzewo a ona stala dalej i mowila mi ze tak nie mozna ze moze mnie porazic piorun. tak sie stalo dostalam w glowe i czulam straszny bol potem znalazlam sie w szpitalu i urodzilam martwe dziecko. co ten sen moze oznaczac prosze pomozcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dadzia nie martw się :)

Sen oznacza jedynie ,że za bardzo się przejmujesz błachostkami i Twoje własne nerwy mogą Ci zaszkodzić .

pozdrawiam serdecznie ;) i spokoju życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiązałbym tego snu bezpośrednio z siostra i faktem ze jest w ciąży. sadze ze sen dotyczy jakiejś wiadomości zaskakującej i porażającej w swej treści , która będzie dla Ciebie zaskoczeniem . Byc może jest to wiadomość związana z Twoja ciężarną siostra. W efekcie ta wiadomość okaze sie nic nie znacząca i będzie błahostka mimo bardzo poważnych symptomów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wogóle nie potrafie zinterpretować swojego snu.. Śniło mi sie że byłam w ciązy i byłam taka szczęsliwa co chwile patrzyłam w lustro na mój śliczny brzuszek w którym rośnie moje maleństwo i to cudowne poczucie że mam w sobie jeszcze jedno życie!! Niestety moja radość przeplatała się ze łzami i bólem trzymałam brzuszek bo tak mnie bolał a potem zaczęłam krwawić..jednocześnie czułam radość i ból...:/ Co to może oznaczać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka1239, sen może oznaczać, że realizacja Twojego upragnionego celu, wręcz spełnienie marzenia będzie się wiązało z trudnościami, przez które będziesz musiała przejść. Dlatego nie popadaj w przedwczesny zachwyt, bo będzie musiało odbyć się to jakimś kosztem. Jeśli na prawdę chcesz osiągnąć ten cel musisz być zdeterminowana.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się śniło że byłam w ciąży z moim narzeczonym ale on mnie zdradzał i go zostawiłam i ukrywałam przed nim ciąze ale sie dowiedział po paru miesiącach i chciał zebym do niego wrociła i dla dobra dziecka miałam za niego wyjść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się, że trzymałam się za rękę z moim chłopakiem i powiedziałam mu że jestem w ciąży i będę miała chłopca. Co ten sen może oznaczać? Czy oznacza to powodzenie w przedsięwzięciach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się, że moja koleżanka z liceum zaczęła rodzić pod sklepem, a ja zaczęłam odbierać ten poród i wezwałam w ty czasie pogotowie, w liceum już dawno nie jestem, a koleżankę czasami widuję ma męża i dwoje dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM, śniło mi sie ze jestem w ciazy, brzuszek był juz duży, a ja odczuwałam lęk przed tym brzuchem, bałam sie go, mimo to odczuwałam radość ze jestem w ciąży, ale jednak ten niepokój, we snie czułam ciężar tego brzucha, był dla mnie obcy, taki duży i nieswój...co to moze znaczyc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edytko, wygląda na to, że Twoja pomoc będzie wymagana podczas realizacji pewnego, cudzego przedsięwzięcia. Możliwe, że przyjdzie Ci pomóc osobie, która nie do końca lubi brać odpowiedzialność za to, co robi. Bądź też dla Ciebie okaże się to sytuacja niewygodna i nie będzie Ci na rękę przejmowanie cudzych obowiązków.

 

czarny kotku86, ciąża to nowości, które w niedługim czasie mają nadejść. Prawdopodobnie będziesz miała co do tej sytuacji podobne odczucia, z jednej strony zadowolenia, ale z drugiej niepokój i lęk o realizację nowych planów i nadziei.

 

Pozdrawiam panie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mi sie snilo ze bylam w ciazy z moim bylym i strasznie plakalam (nie pamietam dokladnie z jakiego powodu) ale napewno bylo to zwiazane z ta ciaza

jakie to moze miec znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się śniło, że byłam w ciąży, tzn wiedziałam o tym, ale nie była to ciąża widoczna, byłam w jakiejś jaskini i było tam strasznie ciemno-byli jacyś ludzie-prawdopodobnie znajomi, ale ich nie widziałam, pamiętam tylko że wołałam ich po imienu. Próbowałam wydostać się z tego miejsca i gdy wreszcie znalazłam wyjście była tam straszna jakaś oleista kałuża która stała na przeszkodzie do wyjścia, nie pamiętam czy ją przezkoczyłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że urodziłam dziecko, a wcześniej nic nie wskazywało, że jestem w ciąży, nie miałam dużego brzucha. Urodziłam to dziecko i okazało się, że jest chore. Bardzo płakałam i mama kazała mi je oddać, bo ma wadę serca i nie zatrzymamy go. Na co ja jeszcze bardziej zaczęłam płakać. Czas poszedł w przód o jakieś dwa dni, i okazało się, że dziecko zaczęło zdrowieć. Płakałam ze szczęścia i...się obudziłam niestety. Co mam o tym sądzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że to dziecko miało wadę serca(nie wiem skąd moja mama to miałaby wiedzieć, bo urodziłam w domu i moja mama nie jest lekarzem) a nie moja mama, to dla uściślenia i dla wyjaśnienia niejasnej składni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś śniło mi się że byłam w ciąży.. i co dziwne śni mi się to bardzo często. dzisiejsza moja "ciąża" w śnie była dziwna, sen wydawał się bardzo realny, a ja prawdopodobnie poroniniłam [ponieważ była krew na majteczkach] i bardzo ubolewałam z tego powodu. prosze o wytłumaczenie mi tych snów. niby mam oczekiwać od życia czegoś nowego i spełnią się moje marzenia. ale dlaczego śni mi się to tak CZĘSTO.? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby mam oczekiwać od życia czegoś nowego i spełnią się moje marzenia

Ale nie wystarczy siedzieć bezczynie i czekać.

Przede wszystkim wszystko zależy od tego jakie Ty masz podejście do ciąży i czy w snach cieszy Cię ten fakt, czy raczej martwi.

Bycie brzemienną nie symbolizuje nowości, które spadną na Ciebie znienacka, to są plany i marzenia dojrzewające W TOBIE i czekające na pomyślną realizację.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjeście do ciąży mam zdecydowanie pozytywne. Kocham dzieci, kocham patrzeć na kobiety w ciązy, chociaz sama na razie nie zamierzam miec dzieci :). a jeśli chodzi o to czy martwi mnie czy cieszy, trudno powiedzieć, poniewaz majac 18mnascie lat i dziecko to troszke nie w moim stylu. a w snie zawsze martwie sie o to "co powiedziec rodzicom?". i dziwi mnie nadal dlaczego często mi się to śni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się,że byłam w ciąży.skapnęłam się,jak miałam już widoczny brzuszek (czyli pewnie ok.4 miesiąc). mój chłopak się bardzo ucieszył, uczciliśmy to wieczorem w sypialni. następnego dnia powiedziałam mamie,była zaskoczona,ale zadowolona. jak pomyślałam o pójściu do lekarza,to nagle jakby w pępku zrobiła mi się dziura, całe powietrze z brzucha uciekło jak z balona i wyglądał na kształt flaka.

ciąża to raczej dobry znak,a poronienie nie.i nie wiem,jak to przypiąć czy przyłatać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agniessia_91, a może rzeczywiście nosisz się z jakimiś zamiarami, planami co do Twojej przyszłości ale obawiasz się reakcji rodziców?

 

anique, według mnie bardzo wyraźnie widać tu przesłanie abyś nie cieszyła się przedwcześnie, "nie dziel skóry na niedźwiedziu", bo Twoje plany (choć już w zaawansowanym stadium realizacji) mogą spalić na panewce.

Może to również być po prostu odzwierciedlenie Twoich obaw co do powodzenia ewnych przedsięwzięć.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agus1888, ten temat ma 47 stron, czy zapoznałaś się z choć drobną jego częścią zanim napisałaś swój post? Może ktoś już miał podobny sen i został on zinterpretowany.

Proponuję również zapoznać się z regulaminem zamieszczania próśb o interpretację, do którego odnośnik znajdziesz między innymi w mojej sygnaturze (chodzi mi o sposób w jaki opisałaś swój sen).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się dziś, że jestem w ciąży. Nie było nic widać ale czułam że boli mnie w środku. Próbowałam o tym nie myśleć i zająć się pracą. Pojechałam na spotkanie służbowe, ale nie mogłam znaleźć drzwi do środka budynku. Jak już się tam znalazłam, nikt nie umiał mi powiedzieć do kogo mam się zgłosić, w końcu zaczęłam pomagać jakiejś kobiecie w pracy na komputerze. Potem znalazłam się w swoim fotelu i martwiłam się jak sobie poradzę sama z dzieckiem, bo to był wynik przygodnej znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

gateau

Ciąża może w tym przypadky oznaczać coś co powoli się rozwija - moze jakieć cele, pany w trakcie realizacji

Najwidoczniej coś Cię gnębi i szukasz jakiegoś wyjścia z sytuacji (drzwi) lub czyjejś pomocy. Poniewąż treść snu odbywa sie w jakimś biurze - może to mieć związek z tym że ktoś powierzy Ci odpowiedzialne i samodzielne zadanie do wykonania (dlatego martwisz się jak poradzisz sobie z samotnym macierzyństwem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się że jestem w ciąży (8-9 m-c) i spaceruje po korytarzu szpitalnym i w około szpitala, w którymś momencie jakiś facet mnie napadł, chwilę się z nim szarpałam, bałam się go, krzyczałam, ale w końcu udało mi się uciec. Co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałąm dwa razy pod rząd sen o ciąży. W pierwszym to ja byłąm ciąży i gdy byłam w internacie wszyscy mieszkańcy rzucili się na mnie, bo byłam zła.

W kolejnym śnie, trzy moje koleżanki z klasy były w ciąży, ale rozpoznałam tylko jedną.

Czy to może oznaczać coś konkretnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusia86, sen może być ostrzeżeniem, bądź zwykłym odbiciem Twoich rzeczywistych obaw, o powodzenie przedsięwzięcia, którego pomyślna realizacja jest już tuż tuż. Mówiąc jednym słowem - napad to znak, że tuż przed metą może stać się coś, co będzie stanowiło zagrożenie dla powodzenia całości przedsięwzięcia. Najesz się strachu, ale ostatecznie uciekniesz od kłopotu.

 

Oleandra, przede wszystkim powinnaś bardziej konkretnie opisać te sny. Cóż oznacza zwrot "rzucili się na mnie, bo byłam zła"??

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też miałem dziwny sen i zaznaczę, ze bardzo rzadko rano pamiętam co mi się śniło. dziś była to moja "konkubina", śniło mi się, ze leżymy w łóżku a ona ma widoczny brzuch, tak jak w 7-8 miesiącu ciąży i że w tej ciąży jest, we śnie leżała obok mnie naga na naszym łóżku żartowaliśmy i cieszyliśmy się, że niebawem będziemy mieli dzidziusia, a ja głaskałem ją po tym brzuszku, okoliczności snu były identyczne z tymi w jakich na co dzień mieszkamy (nasza sypialnia - nawet identycznie umeblowana) różnicą było tylko to, że ona w rzeczywistości nie jest w ciąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

wuwuwu

A czy w realu planujecie dziecko?

 

W każdym razie z treści snu wynika, że coś pozytywnego Was może czekać (we śnie oboje cieszycie się)

Może to również oznaczać jakieś plany w trakcie realizacji - sądzę że zakończą się one sukcesem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie co noc sni mi sie, ze jestem w ciazy. dzisiaj we snie nawet bylam razem z moim chlopakiem u ginekologa i on sie cieszyl, ze bedzie tata. co to moze oznaczac? bardziej chodzi mi o to czemu tak czesto mi sie to sni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem śniło mi się dzisiejszej nocy że jestem w ciąży i podchodzę do jakiegoś chłopaka nie widzę jego twarzy on dotyka mój brzuch i się śmieje jest radosny szczęśliwy ja też. tak jakby fakt że jestem w ciąży był czym upragnionym i oczekiwanym, ale jestem sama nigdy nie miałam chłopaka i jestem jeszcze nastolatką o dziecku też nie myślałam bo dzieci nie cierpię. Dało mi to do myślenie sen przerwała mi siostra i teraz główkuje o co chodziło, czy to miał być jakiś znak. jeśli ktoś wie to niech mi powie bo nie będę mogła przez to spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam śniło mi się że byłam wciązy i urodziłam jajko. sama je urodziłam bez żadnej pomocy bez bólu Jajko było zakrwawione dałam jemamie a ono potem zmieniło się w chłopaka dużego wiedziałam że to mój syn więc przytulilam go i posłam go umyć bo miał całe włosy posklejane od błota co to może znaczyc!!! Dodam ż mam problemy rodzice mojego chłopaka dużo mieszają w naszym związku. PROSZE O RADĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
śniło mi się dzisiejszej nocy że jestem w ciąży i podchodzę do jakiegoś chłopaka nie widzę jego twarzy on dotyka mój brzuch i się śmieje jest radosny szczęśliwy ja też. tak jakby fakt że jestem w ciąży był czym upragnionym i oczekiwanym, ale jestem sama nigdy nie miałam chłopaka i jestem jeszcze nastolatką o dziecku też nie myślałam bo dzieci nie cierpię.

 

Wg mnie to bardziej zapowiedź powodzenia jakichś Twoich planów i zamierzeń (coś, nad czym ciężko pracujesz - uda się, coś się powoli realizuje) niż realnej ciąży.

To również może oznaczać że jakiś pomysł, idea w Tobie dojrzewa (zupełnie jak dziecko w łonie matki)... piszerz że jesteś jeszcze nastolatką.. może to o Twoją naukę chodzi.. wybór przedmiotu na maturę lub kierunku studiów, ewentualnie jakiś pomysł na życie?

 

Inna wersja mojej interpretacji jest taka.. że ten chłopak to nowo poznana osoba, z którą znajomość będzie się powoli rozwijać.. sen mówi również o tym że ta znajomość może być dość satysfakcjonująca, bowiem oboje jesteście radośni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już drugi raz w ciągu tygodnia mi się to śniło... ze snu pamiętam tylko tyle że byłam w ciąży a potem pojechałam do szpitala, nie wiem czy rodzić, czy na badanie, czy w wersji ekstremalnej, usunąć... nie czułam żadnej więzi z dzieckiem, a raczej nie pamiętam takowej.

 

nie, nie chcę mieć teraz dzieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ishvan, ciąża symbolizuje nowe plany, za których realizację jesteśmy odpowiedzialni. Twoja ciąża nie budzi w Tobie żadnych emocji, możliwe więc iż nie chodzi o Twoje własny plany, a na przykład o cudze zamiary, za które Ty stajesz się odpowiedzialna (może ktoś ma jakieś plany związane z Twoją osobą, z których nie jesteś do końca zadowolona?). Szpital jest miejscem, w którym niezależnie od Twoich pobudek spodziewasz się uzyskać pomoc, prawdopodobnie więc chcesz aby ktoś wyciągnął do Ciebie pomocną dłoń, nie chcesz zostawać z czymś sama, może nie chcesz przyjmować odpowiedzialności za coś.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :). znów chce się podzielić moim snem i przy okazji dowiedzieć się co może symbolizować . jak już kiedyś pisałam często śni mi się ciąża dziś śniło mi się że miałam dzidziusia że karmiłam je swoją piersią i że szukałam dla niego wózka ale zależało mi na tym żeby było używane ponieważ jest tańsze. co to może oznaczać ? z góry bardzo dziękuje pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się,że moja mama była w ciąży, a ja namawiałam ją na usunięcie ze zględu na jej wiek.We śnie mama mówiła,że ma 52 lata, a w rzeczywistości prawie 10 lat więcej.Co to może oznaczać?Proszę o interpretację i z góry bardzo dziękuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Śniło mi się, że widziałam na korytarzu uczelni koleżankę z grupy. Koleżanka ta była w ciąży, co mnie zdziwiło, ponieważ po niej bym się tego nie spodziewała. Koleżanka miała na sobie czerwoną bluzkę i białe spodnie. Jak zawsze była ładnie ubrana, brzuszek miała zaokrąglony, nieduży. Ma tak samo na imię jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anusia06- Przyjdą do Ciebie nowiny z którymi będą powiązane uczucia takie jak złość, intensywność, podniecenie, niebezpieczeństwo. Będziesz miała szansę zrealizować swoje marzenia ale poniesiesz za to karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusia86, sen może być ostrzeżeniem, bądź zwykłym odbiciem Twoich rzeczywistych obaw, o powodzenie przedsięwzięcia, którego pomyślna realizacja jest już tuż tuż. Mówiąc jednym słowem - napad to znak, że tuż przed metą może stać się coś, co będzie stanowiło zagrożenie dla powodzenia całości przedsięwzięcia. Najesz się strachu, ale ostatecznie uciekniesz od kłopotu.

 

Witam, wielkie dzięki za interpretację, sprawdziła się, chodziło o obronę, na 2 tygodnie przed najadłam się strachu, bo mój promotor pojechał za granicę na tydzień, praca nie była do końca sprawdzona ani zatwierdzona, ale na szczęście w porę wyrobiłam się ze wszystkim i już jestem po obronie :))) dzięki serdeczne jeszcze raz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :). znów chce się podzielić moim snem i przy okazji dowiedzieć się co może symbolizować . jak już kiedyś pisałam często śni mi się ciąża dziś śniło mi się że miałam dzidziusia że karmiłam je swoją piersią i że szukałam dla niego wózka ale zależało mi na tym żeby było używane ponieważ jest tańsze. co to może oznaczać ? z góry bardzo dziękuje pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
często śni mi się ciąża dziś śniło mi się że miałam dzidziusia że karmiłam je swoją piersią i że szukałam dla niego wózka ale zależało mi na tym żeby było używane ponieważ jest tańsze. co to może oznaczać ? z góry bardzo dziękuje pozdrawiam :))

 

Chcesz aby coś na czym Ci bardzo zależy - może to Twoje szanse i możliwości dalszego rozwoju albo jest to zwiazane z jakąś znajomością.. w każdym razie dbasz o to i pielęgnujesz ale jak najmniejszym kosztem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniło mi się koszmar, już kilka razy miałam podobny. Zawsze płacze w nim strasznie, po przebudzeniu też :( to jest sen w którym w ciąży jest moja matka. W moim śnie aż tak płakałam że błony dookoła gałek ocznych mi zaczęły wypływać (fuj). Wszyscy byli szczęśliwi, a ja chodziłam sama po ulicach i płakałam ;/ dodam że mam 20 lat i nie byłabym zazdrosna o dziecko, mam rodzeństwo. Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odebrac ten sen?Snilo mi sie dzisiaj ze jestem w ciazy z bylym mezem.Powiedzialam mu ze zaraz bede rodzila,trzymalam sie za brzuch,oddychalam ciezko.W snie miedzy nami bylo wszystko w porzadku.Aczkolwiek on w snie byl jako zlodziej,mial pomalowane paznokcie,ktos go do mnie przyprowadzil,pokazal mi swoje lupy z kradziezy.Na wiesc o tym ze zaraz bede rodzila nie zareagowal w zasadzie.W tym czasie odebralam telefon od swojego partnera,z ktorym niedawno sie rozstalam a bardzo mi na nim zalezy.W snie pomyslalam o nich dwoch i powiedzialam sama do siebie co ja widzialam w swoim ex malzonku.No i sie obudzilam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponawiam prośbę, bo dziś znów sen się powtórzył :)

Ostatnio dwa razy śniło mi się, że jestem w ciąży, za drugim razem 6ty miesiąc i ubolewałam, że jeszcze 3 do końca i, że nie z tym kogo kocham... Dziś śniło mi się znów, że jestem w ciąży, ale nie znałam ojca...

co to może znaczyć???

:)

pozdr,

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,proszę o interpretacje snu:śniło mi się,że jestem w 2tyg ciązy i byłam bardzo szczęśliwa.W życiu osobistym staramy się z mężem o dziecko prawie 4lata,ten sen dość często mi się śni.Z gory dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos zinterpretuje?Prosze:)

Ciąża we śnie symbolizuje nowe plany i nadzieje, które dojrzewają w nas i zostaną w końcu urzeczywistnione.Kobieta śniąca, że jest ciężarna: oczekuj od życia czegoś nowego, spełnią się twoje życzenia;często nasze sny mają wiele wspólnego z tym o czym myślimy i z tym co jest dla nas ważne..to pragnienie jest tak silne,że odziaływuje na nasze umysł i marzenia senne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniakam, a może w rzeczywistości masz wrażenie, jakbyś pospieszyła się z realizacją pewnego przedsięwzięcia? Wygląda to tak, jakbyś pluła sobie w brodę że czegoś się podjęłaś, bo w trakcie okazało się że przegapiłaś dużo atrakcyjniejszą okazję.

 

 

kiki12, prawdopodobnie to po prostu Twoje marzenie senne. Jednak życzę Ci, aby sen okazał się proroczy! ;)

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby sie spelnily:)Prawda,pluje sobie w brode,ze zbyt latwo odpuscilam i zobaczylam w tym momencie kogos nowego...

Dzieki Wam sliczne,pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Będę Wam bardzo wdzięczna za interpretację mojego dziwnego snu... Rodziłam dziecko.. Byłam na sali szpitalnej, wokół mnóstwo lekarzy. Krzyczałam jak opętana, choć nic mnie nie bolało. Błagałam o znieczulenie, groziłam, że podam ich wszystkich do sądu, jeśli mi go podadzą... a przecież nie odczuwałam bólu. Personel stał niewzruszenie obok, tylko wymieniał się spojrzeniami. Nagle główny lekarz zaczął mi przywiązywać nogi do fotela. Pielęgniarka natomiast podała mi ładnie oprawione zdjęcie... Michaela Jacksona!!! Spytałam, o co tu chodzi, ale ona nic nie odpowiedziała, tylko się uśmiechnęła. Czy moglibyście mi pomóc w interpretacji tego dziwnego snu? Dziękuję bardzo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASgata, może ów sen odzwierciedlać rzeczywistą sytuację, w której w obliczu nowości robisz wiele hałasu o nic? Może krzyczysz, bo jesteś przekonana o tym, że tak trzeba (toć porody znane chociażby z telewizji przepełnione są wrzaskami; gdybyś miała aktorsko zagrać poród, to czyż nie krzyczałabyś?). Otoczenie pozostaje niewzruszone, bo wszyscy wiedzą, że "przesadzasz", być może nawet ktoś zwróci Ci uwagę, że Twoje zachowanie jest dziecinne, wynika bardziej z kaprysu niż z faktycznej potrzeby.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sephiro, dziękuję Ci bardzo za interpretację. Chyba rzeczywiście za bardzo boję się nieuchronnych zmian i robię wele hałasu o nic. Trafiłaś! Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość winteer

bercia123

Prawdopodobnie to zapowiedź dość istotych zmian w Twoim życiu.. w zależności od tego co wtedy czułaś (radość lub smutek) - mogą to być pozytywne lub negatywne zmiany.. ewentualnie Twoja reakcja na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni sni mi sie ze, najpierw ze przychodze do pracy dzisiaj 17 lipca, widze na kalendarzu ta date i moj szef przychodzi do mnie i mi mowi ze dzis jest ostatni dzien mojej pracy i zebym wiecej nie przychodzila do biura, oczywiscie robie wielka awanture i wychodze, potem dowiaduje sie ze jestem w ciazy i bardzo sie z tego ciesze ale na badaniach wychodzi ze sa problemy zdrowotne- lozysko jest za krotkie i dziecko bedzie bardzo malutkie i lekarz mi kaze lezec na prawej stronie zeby je wydluzyc bo dzidzius sie ulokowal po lewej i daje mi L4, ide z tym L4 do mojej pracy a oni mi mowia ze ich to nie obchodzi bo ja juz u nich nie pracuje, i caly czas sie martwie co bedzie z dzidziusiem czy bedzie zdrowe i czy znajde jakas prace po porodzie.....przez te sny non-stop sie budze niewyspana....wiec prosze o interpretacje...sen sie troche zmienia ale mniej wiecej to samo sie powtarza co noc

Edytowane przez ita83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...