Skocz do zawartości

Sen o podążaniu za wilkiem.


teina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo prosiłabym o interpretację mojego snu, w miarę możliwości, rzecz jasna.

 

Śniłam o tym, że byłam w ogromnym lesie. Zdaje się, że była jesień, gdyż większość liści na drzewach była żółta, bądź czerwona. Przez las prowadził mnie wilk. Wilk, który był na tyle oswojony, że pozwalał mi się dotykać. Odbiegał ode mnie na dość sporą odległość, ale zatrzymywał się zawsze w takim miejscu, żebym bez problemu mogła go dojrzeć. Wtedy odwracał się w moją stronę i czekał, aż do niego dotrę. W pewnym momencie wbiegł na sporą górę i czekał na mnie na jej szczycie. Żeby się do niego dostać musiałam iść za klęczkach, zatapiając palce w ziemi. Kiedy wreszcie mi się to udało zobaczyłam, że było to wyjście z lasu.

 

Mam nadzieję, że sen opisałam wystarczająco wyczerpująco i z góry dziękuję za wszelkie interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że znalazłaś się w jakiejś trudnej sytuacji życiowej z którą nie potrafisz sobie sama poradzić.

Wilk może tu symbolizować Twojego Opiekuna Duchowego, który niesie ze sobą mądrość, stara Ci się pomóc, wyprowadzić Cię z niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...