Jump to content

DZIECIŃSTWO/PRZESZŁOŚĆ


herissepine
 Share

Recommended Posts

podczas mojego bardzo zawiłego snu ktorego w calosci tu nie bede przytaczac przeniosłam sie nagle w grono ludzi dobrze mi znanych ale młodszych o jakies 10 lat . widzialam to wszystko jednak osoby ktora teraz jestem, w obecnym wieku. nie dzialo sie nic złego, z ciekawoscia i wręcz zachłannością szukałam przegladałam i zachwycałam sie wszystkimi przedmoitami ktore pamietam z dziecinstwa a ktorych juz dawno nie ma.. moze kts tez powraca w swych snach do dawnch obrazów z dziecinstwa?

Link to comment
Share on other sites

Są dwa rozwiązania:

1) Czegoś szukasz w swojej przeszłosci, coś "niezamkniętego" wciąż nie daje Ci spokoju;

2) Nie jesteś zadowolona z aktualnej rzeczywistości i szukasz schronienia w czasach, gdy czułaś się bezpieczna.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Witam, od kilku dni śnią mi się podobne rzeczy, zresztą w ostatnim czasie dużo zapamiętuje z moich snów, wiel tych spraw mogę sam lub przy pomocy internetu rozwiązać ale tego nie do końca. Mianowicie... wraca w snach w okolice mojego domu rodzinnego, w miejsca ciekawe, znajomy park, rzeka, wracam do ludzi których kiedyś znałem dobrze, do przyjaciół, znajomych mniej lub bardzie. W każdym śnie dzieje się coś innego np. raz spędzałem dzień kręcąc się po okolicy na rowerze, raz z grupą znajomych wybrałem się nad rzekę. Czasem z kimś rozmawiam, czasem ludzi unikam.

Obecnie mieszkam daleko od domu rodzinnego, praktycznie nie mam kontaktu z nikim z przeszłości, ahha co ważne w tych snach jestem dorosły , tak jak bym przeniusł się w czasie i w rzeczywistości jednocześnie.

Czy ktoś ma może jakiś pomysł czego moje sny mogą dotyczyć?

 

dziękuje za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Baton L

A gdzie jest opis Twoich snów?

Ja nawet nie wiem o co zaczepić - ponieważ wszystko zależy od kontekstu oraz tego jak mniej więcej wyglądało Twoje życie i Twoje sprawy w tamtym czasie kiedy Ci się to śniło.

 

Na pierwszy rzut oka można powiedzieć że chodzi o Twoje wspomnienia albo ewentualnie Twój stosunek do nich - czasem tęsknota.... ale tj powiedziałam - wszystko zależy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...