Skocz do zawartości

Nawiedzony dom


Shillien

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosiłabym o interpretacje tego snu. Nawiedzone domy śnią mi się dosyć często, a nigdzie nie mogę znaleźć znaczenia.

Kupiłam dom za 70-80 tysięcy, który kiedyś należał do mojego chrzestnego (obecnie z żoną są za granicą). Był bardzo przestronny i chciałam policzyć ile ma pokoi, ale za każdym razem się myliłam. Wyjrzałam za okno. Naprzeciw domu znajdowała się jakaś świątynia (nie wiem jak to nazwać). Miała duży korytarz. Stał tam jakiś mężczyzna (przypominał mnicha z Azji) i długo patrzał w moją stronę, po czym odszedł. Było to dość dziwne. Odrobinę mnie to przeraziło. Skierowałam się do kuchni, gdzie nieznany mi mężczyzna malował drzwi na żółto. Pomieszczenie było puste, jeżeli chodzi o meble, dodatki itp. Była tam moja mama, kuzynka, ciotka no i sprzedawca. Opowiedziałam im historię, która przydarzyła się mnie i mojej koleżance (niedaleko domu, był kolejny dom, nawiedzony, dlatego postanowiłyśmy z koleżanką go odwiedzić. W pewnym momencie coś się zwaliło, deski opadły albo coś w ten deseń. Szybko stamtąd uciekłyśmy). I po tej przygodzie trochę bałam się kupować dom w tej okolicy (ale fakt faktem już go kupiłam). Powiedziałam im również, że w nocy będę się bała być tutaj sama. Dom był ogromny, a ja za takimi w rzeczywistości nie przepadam. W końcu nastała noc i poszłam spać. Widziałam korytarz, pod ścianami stały jakieś pomniki/ rzeźby. Zaczęły się ruszać. W domu rozbrzmiał głos ducha: Nie wyrzucisz mnie stąd. Przeniosłam się do sypialni, ale w łóżku nie leżałam ja, tylko Charlotte (z Seksu w wielkim mieście). Pokój się dziwnie skurczył, a przy łóżku siedział masywny, wysoki, łysy mężczyzna (przypominał postać z gry MMORPG). Nagle zaczęło grać pianino/ fortepian. Muzyka była energiczna, pomniki zaczęły śpiewać. Gdy dziewczyna się obudziła, mężczyzna przerzucił ją przez ramię i przeszedł przez lustro, ostrzegając, żeby uważała na głowę, bo może ją zaboleć. Przenieśli się w czasie i widzieli rozmowę tego ducha z innym mężczyzną. Było to bardzo podobne do któregoś momentu z Harry'ego Pottera. Omawiali jakiś spisek. Duch namawiał tego drugiego do zrobienia czegoś, czego zrobić nie chciał. No i w końcu koniec. Z góry dziękuję :).

Edytowane przez Shillien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...