Skocz do zawartości

Długi smutny pełen żalu sen


viki115

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, miałam dziś długi wstząsający sen: najpierw ja z mężem i dzieckiem biegniemy, uciekamy jakimś długim przejściem, biegniemy na koniec pociągu. Kiedy jesteśmy na końcu wsiadamy do wagonu, jesteśmy tam pilnowani przez jakiegoś mężczyznę (z kontekstu wynika,że uciekamy przed Niemcami, jakby trwała wojna). Ten mężczyzna zna mojego męża, chcąc mu i nam pomóc wzywa jakiegoś przełożonego.Póżniej przychodzi taki jakiś Gestapowiec w czarnym skórzanym ubraniu. Facet pokazuje mu posiniaczone pobite ręce mojego męża. Tamten jednak zamiast nam pomóc rzuca się na mojego mężą i bije go kopie, później roztrzaskuje jego głowę, widzę krew. Trzymam synka na ręcach i mówię mu że tatuś będzie w niebie i będzie mu tam dobrze. Zmienia się miejsce jesteśmy w jakimś domu. Ja płaczę histerycznie. Widzę i wiem że mój mąż jest obok ale co chwilkę przypominam sobie że nie żyje, że już go nigdy nie dotknę. I tam przez dalszą część snu: co chwilkę płaczę i sobie przypominam. Przewijają siejakieś osoby z rodziny rodzice kuzyni, mój synek. Później zjawiają się kuzyni i chcą mnie zabrać do lasu na grilla, ja nie mogę się zebrać ciągle jeszce coś szykuję, czegoś nie zabrałąm. Wchodzę do dużego pokoju i widzę jak na mojego synka rzuca się duży biały niedźwiedź, on ucieka ja zostaję, widzę inne dzieci i małe białe niedźwiadki. Zamykam drzwi wychodzę. Póżniej jeszcze jestem z mężem, przychodzi moja mama po mnie i już prawie jestemgotowa do wyjścia i budzę się...

Pokręcone strasznie i długie. Proszę jak ktoś ma wiedzę co to może znaczyć napiszcie, to dla mnie ważne bo strasznie się zmartwiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...