Jump to content

satyrek
 Share

Recommended Posts

Podróżowałem przez Afrykę piaszczystymi drogami. Przemieszczałem się użyczonym przez kogoś nieodpłatnie samochodem. Co kilkaset kilometrów robiłem postój w przydrożnych domostwach, z których każde było położone nad czystym, malowniczym jeziorem. Przed ostatnim punktem do którego dotarłem był niebieski drogowskaz pokazujący jak daleko jeszcze muszę przejechać. W ostatnim domu gospodarz dużo opowiadał o urokach życia w Afryce i zaofiarował mi do picia wodę lub tonik. Odmówiłem, gdyż woda była ciepła a tonik wygazowany. Po rozmowie wyszedłem z domu na podwórko, gdzie ujrzałem niesamowity widok: przede mną rozciągało się jezioro, nad którym z drugiej strony było pole namiotowe składające się z kilku kolorowych, trójkątnych namiotów. Jeden z namiotów był nienaturalnie wielki - 10 razy większy od innych. Za namiotami rozciągał się wielki świeży i ciemny las. A za lasem znajdowało się Kilimandżaro, które było słabo widoczne, gdyż zasłaniała je mgła. Widok był na tyle niesamowity, że postanowiłem zrobić zdjęcie.

Namioty mogą w śnie o podroży mieć podobną symbolikę do dużych domów, a to mogło by oznaczać powiększenie rodziny. Możesz to także potraktować bardziej dosłownie, może czas na wakacje, ale broń Cię Panie Borze nie wyjeżdżaj w góry, sprowadzi to bowiem na Ciebie kłopoty

Witam!

Droga zawsze odzwierciedla nasze życie tak jak i jezioro zwróć uwagę że gdzieś jedziesz ale niie wiesz gdzie spotykasz ludzi (to te domostwa po drodze) ale nigdzie się nie zatrzymujesz na dłużej, i przy ostanim przystanku masz drogowskaz z odległością (przypomnij sobie z jaką). I znawu domostwo ale odrzucasz gościnę - może w życiu realnym sam nie wiesz czego chcesz dażysz do czegoś wyimaginowanego (kilimandżaro) czegoś nie osiągalnego (mgła) a nie doceniasz ludzi których spotykasz o czystych myślach (jeziora) i dobrych intencjach (poczęstunek), gonisz za ułudą i czymś nieosiągalnym i to nazywasz pięknem (robisz zdjęcie) a tego co jest blisko już nie widzisz.Zapytam się przewrotnie i nie musisz mi odpowiadać, odpowiedz sobie - a jak wygladają relacje z kobietami w twoim życiu?

pozdrawiam:

Sławomir