Jump to content

satyrek
 Share

Recommended Posts

Podróżowałem przez Afrykę piaszczystymi drogami. Przemieszczałem się użyczonym przez kogoś nieodpłatnie samochodem. Co kilkaset kilometrów robiłem postój w przydrożnych domostwach, z których każde było położone nad czystym, malowniczym jeziorem. Przed ostatnim punktem do którego dotarłem był niebieski drogowskaz pokazujący jak daleko jeszcze muszę przejechać. W ostatnim domu gospodarz dużo opowiadał o urokach życia w Afryce i zaofiarował mi do picia wodę lub tonik. Odmówiłem, gdyż woda była ciepła a tonik wygazowany. Po rozmowie wyszedłem z domu na podwórko, gdzie ujrzałem niesamowity widok: przede mną rozciągało się jezioro, nad którym z drugiej strony było pole namiotowe składające się z kilku kolorowych, trójkątnych namiotów. Jeden z namiotów był nienaturalnie wielki - 10 razy większy od innych. Za namiotami rozciągał się wielki świeży i ciemny las. A za lasem znajdowało się Kilimandżaro, które było słabo widoczne, gdyż zasłaniała je mgła. Widok był na tyle niesamowity, że postanowiłem zrobić zdjęcie.

Link to comment
Share on other sites

Namioty mogą w śnie o podroży mieć podobną symbolikę do dużych domów, a to mogło by oznaczać powiększenie rodziny. Możesz to także potraktować bardziej dosłownie, może czas na wakacje, ale broń Cię Panie Borze nie wyjeżdżaj w góry, sprowadzi to bowiem na Ciebie kłopoty

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Droga zawsze odzwierciedla nasze życie tak jak i jezioro zwróć uwagę że gdzieś jedziesz ale niie wiesz gdzie spotykasz ludzi (to te domostwa po drodze) ale nigdzie się nie zatrzymujesz na dłużej, i przy ostanim przystanku masz drogowskaz z odległością (przypomnij sobie z jaką). I znawu domostwo ale odrzucasz gościnę - może w życiu realnym sam nie wiesz czego chcesz dażysz do czegoś wyimaginowanego (kilimandżaro) czegoś nie osiągalnego (mgła) a nie doceniasz ludzi których spotykasz o czystych myślach (jeziora) i dobrych intencjach (poczęstunek), gonisz za ułudą i czymś nieosiągalnym i to nazywasz pięknem (robisz zdjęcie) a tego co jest blisko już nie widzisz.Zapytam się przewrotnie i nie musisz mi odpowiadać, odpowiedz sobie - a jak wygladają relacje z kobietami w twoim życiu?

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...