Jump to content

lidka007
 Share

Recommended Posts

Wyjęli mi serce… Siedziałam z Basią, Agą i Agatą i Basia powiedziała, że umie je włożyć później, ale musiała iść do domu. Agata mówiła, że to proste, i sama to zrobi, ale bałam się oddać serce w ręce niefachowca. Szukałam lekarza po szkole, ale był tylko okulista. Pojechałyśmy z nim gdzieś i tam miał mi wsadzić serce, ale położył na ulicy dynamit i uciekł. Ja też, a dziewczyny obserwowały, czy wybuchnie. Doszłam do szpitala i były tylko pielęgniarki, żadna mi nie chciała pomóc. I dalej trzymałam to serce i bałam się, że umrę, ale trzymałam się dobrze ;P Porównywałyśmy z innymi, i było przy nich wyjątkowo ładne i duże 

Link to comment
Share on other sites

Guest Indhi

Zawiedziesz się na swoich koleżankach wydarzy się coś co spowoduje,że zmienisz zdanie o relacji jaka Cię z nimi łączy,może po prostu się pokłócicie.Zresztą przez zmiany jakie nastąpią w Twoim życiu będziesz miała z nimi ograniczony kontakt.Sporo w tym swoim życiu przeszłaś i zasługujesz na szczęście.Pragniesz być zauważona, doceniona,lubisz zaskakiwać:)

Link to comment
Share on other sites

Serce we śnie jest obrazem naszych pozytywnych emocji. Twoje było było wyjątkowo ładne i duże - co oznacza tyle że masz po prostu 'wielkie serce' i "serce na dłoni". Jesteś ciepłą, otwartą osobą, ale czasem masz skłonność do wybuchowej reakcji :) Sam sen zachęca żebyś bliżej przyjrzała się emocją które teraz masz w sobie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...