Jump to content

lidka007
 Share

Recommended Posts

Wyjęli mi serce… Siedziałam z Basią, Agą i Agatą i Basia powiedziała, że umie je włożyć później, ale musiała iść do domu. Agata mówiła, że to proste, i sama to zrobi, ale bałam się oddać serce w ręce niefachowca. Szukałam lekarza po szkole, ale był tylko okulista. Pojechałyśmy z nim gdzieś i tam miał mi wsadzić serce, ale położył na ulicy dynamit i uciekł. Ja też, a dziewczyny obserwowały, czy wybuchnie. Doszłam do szpitala i były tylko pielęgniarki, żadna mi nie chciała pomóc. I dalej trzymałam to serce i bałam się, że umrę, ale trzymałam się dobrze ;P Porównywałyśmy z innymi, i było przy nich wyjątkowo ładne i duże 

Guest Indhi

Zawiedziesz się na swoich koleżankach wydarzy się coś co spowoduje,że zmienisz zdanie o relacji jaka Cię z nimi łączy,może po prostu się pokłócicie.Zresztą przez zmiany jakie nastąpią w Twoim życiu będziesz miała z nimi ograniczony kontakt.Sporo w tym swoim życiu przeszłaś i zasługujesz na szczęście.Pragniesz być zauważona, doceniona,lubisz zaskakiwać:)

Serce we śnie jest obrazem naszych pozytywnych emocji. Twoje było było wyjątkowo ładne i duże - co oznacza tyle że masz po prostu 'wielkie serce' i "serce na dłoni". Jesteś ciepłą, otwartą osobą, ale czasem masz skłonność do wybuchowej reakcji :) Sam sen zachęca żebyś bliżej przyjrzała się emocją które teraz masz w sobie :)