Jump to content

sen o grabieży krypty


diabol
 Share

Recommended Posts

Witam, śniło mi się przed chwilą że postanowiłem z jakimś kolegą obrabować kryptę - co teraz wydaje mi się dziwne bo w życiu nie wpadłbym na taki pomysł :icon_smile: no, ale wiadomo to był sen. Więc wchodzimy tam i scena przypomina obrazki - jak ktoś grał w gre Morrowind, to właśnie tak ta krypta czy podziemie wyglądało. Z ziemi ukształtowane miejsca na trumny lub urny, ale ani tych, ani tych tam nie było, co mnie troche zdziwiło. Były natomiast małe szkatułki z pieniędzmi w środku które brałem. Były tez koło nich różne przedmioty - np. czysta kartka papieru i ołówek lub długopis, jakieś pojemniki nie wiem z czym, nawet tubka jak po paście na zęby z napisem "krem na duchy" co mnie rozbawiło :icon_smile:. Zmierzałem do wyjścia i widze jak zbliża się do niego jakaś osoba - i sobie myśle "kurcze babcia" - nie było widać dokładnie kto to był, ale takiego doznałem odczucia że to ona (która już nie żyje pare lat). Osoba ta była raczej grubsza, ubrana w jakiś czarny strój, raczej czarną spudnice i jakieś czarne nakrycie głowy - chusta czy coś w tym rodzaju - i stała tam koło wyjścia jakby czekając na coś. Ja natomiast nie chciałem wychodzić bo się obawiałem że jak mnie zobaczy to zacznie wypytywać co ja tu robię i wszystko się wyda. Schowałem się gdzieś w kącie mając nadzieje że mnie nie widzi i czekałem. Lecz dalej tam stała i miałem wrażenie że moje wysiłki krycia się są na nic bo i tak mnie widzi i się mi przygląda. Wkońcu nie wytrzymałem i postanowiłem wyjść - zbliżając się do wyjścia już się obudziłem. Chcąc kontynuować ten sen ponownie zamknąłem oczy i przez moment miałem wrażenie jakby ta osoba była w moim pokoju i się przestraszyłem i wkońcu wstałem :icon_smile:

 

Czy mógłby ktoś zinterpretować ten sen ? byłbym bardzo wdzięczny :) Postanowiłem go tutaj opisać, bo nigdzie nie mogłem znaleźć symbolu krypty - a on mi najbardziej odpowiadał - pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Cóż wiem o co ci chodzi. znam tą grę.

Jednym słowem albo za dużo w na grałaś... ale gra sie upomina o granie xD

 

Ale teraz tak serio.

 

moim zdaniem oznaczy to śmierc rodzinie bądź że biorąc pod uwagę twoją babcię.

No może byc znak ,ze wypada ją odwiedzic na grobie.

 

oczywiście ,żeby nie było ja dopiero zaczynam.

 

A co do snu.

To cóż kiedyś sie powtórzy xD

Link to comment
Share on other sites

Guest Indhi

Przede wszystkim to Ty masz w głowie duży chaos poza tym czas popracować nad dojrzałością,żebyś czegoś nie zmalował,bo po głowie chodzą Ci bardzo różne pomysły, nie jesteś takim świętoszkiem;)Przede wszystkim powinieneś troszkę z punktu widzenia obserwatora obejrzeć swoje życie. Ustalić jakieś zasady priorytety,ale to mają być Twoje wzorce,nienarzucone z góry.TY tak umiejętnie sobie potrafisz lawirować między fikcją,a rzeczywistością,ta rzeczywistość często Ci nie odpowiada i dlatego trochę sobie pomagasz, oszukujesz sam siebie,że tak jest dobrze,ale z drugiej strony wiesz,że prędzej czy później nastąpi konfrontacja.

Śmierci tu nie widzę ani żadnych zagrożeń po prostu popracuj trochę nad sobą i będzie dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...