Skocz do zawartości

Jezioro, ukąszenie węża


albaa

Rekomendowane odpowiedzi

jestem osoba nieufna i nie wierzaca w milosc ta szczera i wierna Kiedys zaufalam facetowi intuicja podpowiadala mi ze mnie zdradze psychicznie i oklamuje..jak sie okazuje byla to prawda..Teraz jestem w nowym zwiazku i tez nie potrafie zaufac ..uprawiam z nim sex jest mi z nim naprawde dobrze ale brakuje mi tej pewnosci ze on mnie nie zrani i ze kocha tak bardzo jak mowi...Ufam mu a raczej staralam sie ale czesto mam zawachania teraz juz jestem w rosterce;(

 

wczoraj bylismy na spacerze ze najomymi..My i jeszcze jedna para dziwczyna j=nazego wspolnego kolegi powiedziala mi pocichu ze moj facet pali ziolo i kazal jej nic mi o tym nie wspominac..uwiezylam jej bo wiem ze ma on z tym problem i mi obiecal ze z ty skonczy..jak sie okazalo przyznal sie ze palil kiedys tam dawno i zapomnial mi o tym powiedziec załamałam sie:( ale mowie trudno nie bede z facetem ktory nie dotrzymuje obietnicy..zerwe z nim znow zaklinal sie ze mnie kocha na zabuj bym z nim byla ze to nic wielkiego..itp.

 

Wieczorem jak juz spalismy wtuleni w siebie to snilo mi sie: bylo tam jezioro dosc zmacona woda..byly jakies osoby ale nie wiem kto bo ich nie widzialam lecz czulam..byl to wieczor i robilo sie dosc chlodno..nagle pojawil sie wąż duzy jak węże boa czy anakondy tylko ze ten był biały w żółte plamy jak z jakis ciepłych klimatów..on zamiast mnie dusic jak maja to w naturze takie wze ukasil mnie w wewnetrzna strone dłoni az polała sie krew..straszny bol przejecie i zal..i nie wiem czemu smutek..obudzilam sie ze lzami w oczach..

 

Nie mam pojecia co moze oznaczac:(:(

 

 

 

(zmiana tematu wypowiedzi - oryginał: "Czy ten sen oznacza zdrade?" / przypisek - kaffka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje kaffka nawet nie wiesz ja bardzo sie ciesze!! Masz racje doszukuje sie czegos czego nie ma i sama sobie stwarzam wyalienowane problemy..:( dziekuje bardzo mi pomoglas:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...