Jump to content

Pożar,cmentarz,ucieczka,palić się

kendo74
 Share

Recommended Posts

Cześć proszę was o interpretacje mojego dziwnego snu. A więc mój sen zaczyna się od tego że zmierzałem wiejską dróżką obok którego płynął jakiś potoczek a wokół były pasące się krowy dróżką tą zmierzałem na cmentarz na którym odbywał się pogrzeb nie znajomej mi dziewczyny a na tym pogrzebie miała być przyjaciółka tej chowanej dziewczyny i ponoć one darzyły się wielką miłością chciałem po prostu zobaczyć jak ktoś tak kogoś mocno kochał ale na ten cmentarz nie zdążyłem dojść bo w połowie drogi zobaczyłem wielki pożar nad tym cmentarzem przez jakiś czas stałem i się mu przyglądałem aż w pewnym momencie zobaczyłem uciekającego przed tym ogniem i zmierzającego w moim kierunku wielkiego czarnego byka a zaraz za nim krowę .Zobaczyłem także że ogień bardzo się szybko rozprzestrzenia w moim kierunku i też zacząłem uciekać udało mi się ukryć w jakimś zabudowaniu w którym było jedno okno a ściany były zbudowane z jasnych brązowych desek w pewnym momencie zobaczyłem za oknem że ogień już jest wszędzie wokół wtedy wyjąłem telefon i próbowałem do kogoś zadzwonić ale już nie zdążyłem poczułem ogarniający moje ciało wielki gorąc i że się palę żywcem.I tak się skończył mój sen.Jeszcze raz was proszę serdecznie o interpretacje .Pozdrawiam

Sebastian

ps.jeszcze raz proszę serdecznie o interpretacje tego dziwnego snu.

Edited by kendo74