Jump to content

Rozmowa niczym przesłuchiwanie.

_aga234x
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie. Bardzo proszę o interpretację mojego snu, gdyż bardzo mnie zaciekawił i nie moge przestać o nim myśleć. Niedawno śnił mi się sen w którym był mój były chłopak. Wydaje mi się, że była to przyszłość, gdyż rozmowa była o rzeczach, które minęły. Mój były chłopak odwiedził mnie w moim domu. Siedziałam obok niego przy stole w kuchni w moim domu. Na przeciwko siedziała moja mama i tata. Mój eks rozmawiał głównie z moją mamą, która cały czas sie go wypytywała o to jak zachowywał się w stosunku do mnie. On przepraszał za swoje zachowanie, za to jaki miał stosunek do mnie i za jego błędy,mimo to moja mam poczuła go. Mówiła co zrobił źle. Pocałował mnie w szyję. Ja czułam się bardzo dziwnie. Pamiętam że w śnie miałam nadzieję, że wrócimy do siebie i będzie tak jak dawniej. Dodam, że mój były uwielbiał moja mamę i tate. A moja mama wiedziała prawie wszystko o jego zachowaniu w stosunku do mnie. Nie układało się nam dobrze, głównie przez niego. Niestety ja nadal cos do niego czuję. Gdy dzwonił do mnie i przepraszał mówiłam ze nie mam do niego zaufania. A teraz znowu chciałabym wrócic do niego.

Witaj

Twój sen opowiada o Twoich marzeniach, bardzo chcesz jego powrotu, prawdopodobnie wiele rzeczy wydaje Ci się, że mu wybaczyłaś. Jednak Twoja podświadomość przypomina Ci, że Twój ex wcale taki słodki nie był i że ma wciąż za co przepraszać... Trudno powiedzieć, czy sen zwiastuje rychłe pogodzenie, według mnie - nie. Po prostu bardzo za nim tęsknisz i wciąż o nim myślisz.

Pozdrawiam

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• goodchoice
      By goodchoice
      Witam. Miałam tej nocy tak dziwny sen, że decyduję się poprosić o pomoc w interpretacji na tym forum.
      Otóż śniło mnie się, że idę ulicą (chyba z jakąś koleżanką) i nagle okazuje się, że jestem w ciąży i zaczynam rodzić. Odczucia we śnie nie przypominały prawdziwego porodu, ponieważ wszystko działo się bez wysiłku, jakby coś wylatywało z maszyny.
      Najpierw zamiast dziecka pojawiła się kość- szkielet ręki. Pamiętam, że powiedziałam, iż to zwykłe złamanie i, że reszta dziecka może być normalna (?). Ogólnie zamiast dziecka 'urodziłam' kościotrupa, prawie niepołączony szkielet i dwie(!) czaszki. Jeśli chodzi o wrazenia emocjonalne we śnie to miałam postawę obojętną, Dopiero gdy udalam sie do domu zaczelam płakac i miec ataki paniki, a to co urodzilam było chyba we worku na śmieci.
      Nie mam pojęcia co taki chory sen może oznaczać. Jakieś interpretacje? Proszę o odpowiedzi.
      Wskazówki: nigdy nie rodziłam, jestem w młodym wieku, i nawet nie myśle o takich tematach,
    • Nameless75
      By Nameless75
      Witam.
      Co w moich snach może oznaczać bycie potworem, demonem a nawet Szatanem?
    • beautygirl1309
      By beautygirl1309
      Mianowicie śnił mi się ex i jego żona. Z byłym mam ok kontakty natomiast z jego żona nie, śniło mi się że się gdzieś spotkaliśmy i ex rzucał we mnie jabłkami i się śmiał (mieliśmy romans w realu podczas jego małżeństwa)i nagle podeszła jego żona i się ogarnął. Potem na następny dzień w tym śnie znowu przyszli i zaczęłam łapać kontakt z jego żona, ona jest po ciąży i śniło mi się że jej kg zostały . nagle przybiegł duży groźny pies, zaczęliśmy uciekać i walnelam go dragiem i mu futro peklo, schowalismy się w domu. I tak kilka dni do mnie przychodzili
    • karolac
      By karolac
      Witam,
      Z anielskich kart wyszlo mi kolejno: obfitosc, dziecko, smutek.
      Niestety z pewnych powodow nie poznalam interpretacji. Nie wiem gdzie szukac odpowiedzi ani jak to rozumiec. Jesli to ma jakies znaczenie to nie mam dzieci.
  • Create New...