Skocz do zawartości

sen o chorobie płuc


Kitty Susu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:)

 

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu:)

 

Hmm więc śniło mi się, że byłam chora najpierw nie wiedziałam co jest nie tak, ale później po różnych hmm nazwijmy to konsultacjach z lekarzami okazało się, ze jest to jakaś dość ciężka choroba płuc (we śnie nawet znałam jej nazwę jakaś dziwna była...), dlatego też mój lekarz powiedział, że nie będzie tego leczył, bo tu potrzeba jakiegoś specjalnego leczenia i kazali mi iść do szpitala wojskowego... ogólnie to dobrze nie pamiętam ale wydaje mi się, że strasznie długo się tam zbierałam, ale w końcu tam poszłam. Na początku znalazłam się w jakimś miejscu gdzie ci żołnierze chyba jedli to chyba jak jakaś stołówka z kuchnią i wiem, że wszyscy mnie ignorowali dopiero ktoś tam się zlitował i mi pokazał gdzie jest ten cały szpital, a właściwie to było jedno pomieszczenie w którym były chore osoby... jak ja tam weszłam to mi się strasznie przykro zrobiło tych osób, bo wszyscy wyglądali na naprawdę chorych, a ja hmm wiedziała, że chyba nie jest dobrze ze mną ale przecież nie mogłam się porównywać z tymi ludźmi, nie sadziłam, że ja mogłabym kiedykolwiek tak wyglądać, a co najbardziej mnie zdziwiło to jak jeden pacjent robił drugiej pacjentce zastrzyk... to było straszne:/ była tam tez lekarka i coś do mnie mówiła, ale ja chyba pod wpływem tego wszystkiego nawet jej za bardzo nie słuchałam... i tyle potem mnie obudzili więc nie wiem co mogło być dalej:/

 

Hmm domyślam się, że ta choroba płuc to tutaj nie przypadkowo jest... i oczywiście dziękuje z góry jeśli ktoś miałby ochotę mi pomóc:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...