Skocz do zawartości

Potwory, skarpa, latanie, strach, radość, sosna


juliusz70

Rekomendowane odpowiedzi

Był słoneczny dzień, zapewne lato. Siedziałam w gałęziach dużego, starego i rozłorzystego drzewa (sosny). Rosło ono na skarpie na środku jeziora, które było w lesie. Miało tak długie gałęzie, że sięgały ziemi. Wręcz ją zamiatały. Wszystko zaczyna sie od tego, że chowam sie tych gałęziach przed dwoma potworami. Były ogromne. Minimum 4 m. Jeden był czarny i trudno mi go opisac, poniewaz cały czas widzialam go kątem oka. Był jakby zamazany. To jego sie bałam. Drugi był zlepkiem 3 zwierząt. Tylne łapy- pantery, tułów i przednie łapy- goryla, głowa- ptaka (chyba kury). Szukali mnie wśród gałęzi. Cały czas byli bardzo blisko. Pod drzewem lezał dziurawy worek do ktorego sie schowałam. Wtedy złapał go ten czarny i chcial sprawdzić co jest w środku, ale ten drugi powiedział, zeby nie sprawdzał, bo w środku są pewnie jakieś cegły i nie warto. Czarny odstawił worek i skoczył ze skarpy do jeziora. Woda była mętna i zielona. Ten drugi potwór powiedział do mnie, ze juz wszystko ok. Wtedy ja skoczylam tez do tego jeziora (czarny potwór gdzieś płynąl, zauwyłam wtedy ze ma silne ramiona). Nie zdarzyłam sie zanurzyć do pasa gdy zaczełam lecieć w góre (poczułam tylko, ze woda była pełna glonów, chociaż ich tam nie powinno być, bo woda tam była głęboka). Moje dłonie były skrzydłami/ pokryte piórami. Nie leciałam wysoko. Dolecialam tylko na szczyt tej sosny. Były tam ptaki i jakiś nie znajomy (chyba chłopak). Czulam od niego chęć pomocy mi. Byłam szczęsliwa. Rozpierało mnie takie uczucie jakbym coś zdobyła, osiągnęła. I tu sie sen kończy.

 

wiem, ze opowiedzialam go bardzo dokładnie, ale im głupszy sen tym lepiej go pamietam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...