Skocz do zawartości

Woda, dziura w suficie


rossa79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Miałam dzis taki trochę dziwny sen Na początku byliśmy na jakimś placu, obok płynęła rzeczka. Sporo nas tam było. Ktoś powiedział, że muszą spuścić wodę z tamy. Za rzeczką była górka. Przebiegnęliśmy chyba przez most i uciekaliśmy przed wodą na samą górę. Jak się obejrzałam woda wypełniła po brzegi koryto rzeki, nie groziło nam nic, ale nadal uciekaliśmy. Jedna grupka na lewo, zniknęła mi z oczu za pagórkiem, martwiłam się o nich; a my na prawo. Na szczycie górki nagle było coś jak pokój i meble. Weszłam na meble i wykułam dzirę w suficie. Zobaczyłam czarą prześwitującą folię, bałam się dalej kuć, bo skojarzyło mi się to z tym, że podkopałam się pod grobowiec i bałam się, że zaraz zobaczę trumnę albo kości. No ale przemogłam się i ukazało się światło. Później już byliśmy wszyscy razem, zadowoleni, beztroscy. Chyba byliśmy nad jakimiś basenami , ja popijałam drinka z małą parasolką w szklance.

Dziwny sen, ale mam takowe dość często.

Pozdrawiam i czekam na Wasze interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Witaj rossa79

 

Mam wrażenie, że w zyciu masz uczucie przesytu. I masz potrzebe uporządkowanioa swoich spraw. Lecz mam wrażenie, że uciekasz przed pewnymi decyzjami. Trudno powiedzieć, czy ze strachu przed zmianami czy zwyczajnie z braku wiary w siebie (ja stawiam na to drugie). Jednak sen wyraźnie mowi, że nie powinnas się niczego obawiać. Po pewnych trudnościach osiągniesz zamierzony cel:)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...