Skocz do zawartości

Ukochana, rodzice, droga, kałuża, dzieci co to może znaczyć?


BKarras

Rekomendowane odpowiedzi

Śnił mi się ostatnio taki sen:

Przyjechałem (nie wiem czym) z rodzicami pod dom dziewczyny na której mi bardzo zależy. Ja i moja mama zaczeliśmy rozmawiać o czymś z matką tej dziewczyny. Ona za to jechała drogą obok i się do mnie uśmiechała, po chwili rozmowy podeszła do mnie jakaś dziewczynka i zabrała mnie ze sobą, przeszliśmy kawałek "za drogą" i zobaczyłem na drodze, dużą kałuże wody - raczej brudnej byłem przekonany że to jakaś większa dziura a nie tylko zwykła kałuża bo jej rozmiary były no po prostu duże i zajmowały lewą część drogi. Przy tej kałuży stało jeszcze jedno dziecko a za kałużą była wspomniana dziewczyna razem z rowerem skierowana do mnie przodem. Zdziwiłem się ogromnie skąd taka kałuża/ dół wody bo pogoda była dość ładna.

 

Chciałbym dodać że ostatnio bardzo dużo myśle o tej dziewczynie, a nie długo powinno się okazać czy jest szansa abyśmy byli razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Widać że o niej dużo myślisz, zadajesz pytanie czy będziecie razem a sen dal ci odpowiedź.

Jazda na rowerze może oznaczać to że coś się szybko kończy, jakieś wmiarę nagłe wydarzenie zaplanowane ale szybkie. Dziecko w takim snie moim zdaniem oznacza nową sytuację lub porostu wiadomość zaś woda symbolizuje uczucia. Jak widzisz na razie woda was rozdziela tak jakby sprawy uczuciowe były czymś skażone, może innym uczuciem? Zastanawia mnie jeszcze ta jazda na rowerze przed jej domem - czyżby planowała jakiś wyjazd? Jeżeli tak, to ta woda która was rozdziela może symbolizować rownież dużą odległość.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo ;) teraz mi się to układa nawet w jakąś logiczną całość. Rzadko mi się coś śni, ale może się uda i sen powie jeszcze na ten temat ;) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc.

Hmm a jeszcze takie pytanie, bo nic pan ne wspomniał o matkach, chciałbym jedynie dodać że w realu one się nie znają i raczej nigdy ze sobą nie rozmawiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...