Jump to content

Ukochana, rodzice, droga, kałuża, dzieci co to może znaczyć?


BKarras

Recommended Posts

Śnił mi się ostatnio taki sen:

Przyjechałem (nie wiem czym) z rodzicami pod dom dziewczyny na której mi bardzo zależy. Ja i moja mama zaczeliśmy rozmawiać o czymś z matką tej dziewczyny. Ona za to jechała drogą obok i się do mnie uśmiechała, po chwili rozmowy podeszła do mnie jakaś dziewczynka i zabrała mnie ze sobą, przeszliśmy kawałek "za drogą" i zobaczyłem na drodze, dużą kałuże wody - raczej brudnej byłem przekonany że to jakaś większa dziura a nie tylko zwykła kałuża bo jej rozmiary były no po prostu duże i zajmowały lewą część drogi. Przy tej kałuży stało jeszcze jedno dziecko a za kałużą była wspomniana dziewczyna razem z rowerem skierowana do mnie przodem. Zdziwiłem się ogromnie skąd taka kałuża/ dół wody bo pogoda była dość ładna.

 

Chciałbym dodać że ostatnio bardzo dużo myśle o tej dziewczynie, a nie długo powinno się okazać czy jest szansa abyśmy byli razem.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Widać że o niej dużo myślisz, zadajesz pytanie czy będziecie razem a sen dal ci odpowiedź.

Jazda na rowerze może oznaczać to że coś się szybko kończy, jakieś wmiarę nagłe wydarzenie zaplanowane ale szybkie. Dziecko w takim snie moim zdaniem oznacza nową sytuację lub porostu wiadomość zaś woda symbolizuje uczucia. Jak widzisz na razie woda was rozdziela tak jakby sprawy uczuciowe były czymś skażone, może innym uczuciem? Zastanawia mnie jeszcze ta jazda na rowerze przed jej domem - czyżby planowała jakiś wyjazd? Jeżeli tak, to ta woda która was rozdziela może symbolizować rownież dużą odległość.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo ;) teraz mi się to układa nawet w jakąś logiczną całość. Rzadko mi się coś śni, ale może się uda i sen powie jeszcze na ten temat ;) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc.

Hmm a jeszcze takie pytanie, bo nic pan ne wspomniał o matkach, chciałbym jedynie dodać że w realu one się nie znają i raczej nigdy ze sobą nie rozmawiały.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...